Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PremiumUżytkownictwo - czyli wspieranie działania BrowarBizu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    Szczerze mówiąc, jak to pierwszy raz przeczytałem, to mi sie piana z pyska potoczyła. Serio.
    Po głębszych przemyśleniach doszedłem do wniosku że nie jest to zły pomysł, choć nie bez wad.
    Przede wszystkim przypmniałem sobie, że to ja byłem właściwie chyba pierwszym pozaadminowym pomysłodawcą takiej inicjatywy (tak, tak Art - Listopad 2001, jakaś knajpa na warszawskiej starówce w składzie Zythum, Art, Cezar, Slavoy. Piłem wtedy akurat miód pitny zamiast piwa i pewnie dlatego mi się takie fanaberie w głowie zrodziły ) Tak czy inaczej dotarło wtedy do mnie to i owo.
    No i co? No i generalnie jestem za i pewnie w to wejdę. Po wypłacie...
    Wszystko jest OK, ale denerwuje mnie tylko jedno: sama nazwa "Premium Member" oraz przede wszystkim odpowiednia zmiana statusu przy nicku. To takie jakby wyróżnianie tych "lepszych" od tego "plebsu"
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Na początku nie bardzo mi się spodobała ta koncepcja. Ale zdaje się, że może źle ją zrozumiałam? Jeśli ta opłata roczna ma wspomóc nasz ulubiony serwis (i jeszcze ulubieńsze forum ) to własciwie czemu nie? Może należy to potraktować jako nasz wkład w rozwój browaru.pl... Tak sobie głośno myślę
      Atrakcje wynikające z opłat są, hm, powiedzmy, dyskusyjne Znaczy się, nie każdemu się przydadzą. Ale jeśli przyjąć opcję "nie czekaj, co BROWAR zrobi dla Ciebie - zrób coś dla BROWARU", to konto Premium po prostu stanie się kontem prestiżowym, wskazującym na dobrą wolę użytkownika. Martwi mnie tylko to, że dla niektórych uzytkowników to może być naprawdę poważny wydatek, a przecież Art by nie chciał, żeby poczuli się "gorsi". Może jakaś opcja płatnosci na raty?

      No i uważam, że konto na wpłaty stanowczo powinno się znajdować w moim banku, cobym miała stały dozór
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #18
        1. pomysł niestety jest podyktownay obecną - w miarę kiepską sytuacją więc pomimo potężnych wątpliwości musiałem odrzucić obawy i działać. jeśli ktoś zdecydownie nie będzie chciał mieć oznaczenia Premium Member, może bez problemu zachować dotyczasowy "status".

        2. ze względów formalno-skarbowych, płatności na raty nie przewiduję.

        3. występując z taką a nie inną propozycją kierowałem się dośc istotnym, moim zdaniem, punktem: nie czynić podziałów (...). konto premium ma głównie wymiar symboliczny (dodatkowe funkcje konta to swoiste podziękowanie) i osoby które widzą że Browar jest warty wsparcia, to w miarę możliwości uczynią ów gest. od marca już prawdopodobnie całkowity koszt utrzymania Browaru będzie spoczywał na mnie.

        bardzo dziękuję pierwszym osobom, które uznały że warto wesprzeć Browar.

        @M: mBank jest przecież podległy Twojemu pracodawcy
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • maryhh
          Senior
          • 02-2001
          • 1895

          #19
          w sumie to nie patrzę na to pod kątem tego co ja na tym zyskam. po prostu uważam za słuszne wsparcie tego serwisu. wszak za jego pośrednictwem zyskałem bardzo wiele - poznałem grupę wspaniałych ludzi
          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Warto więc zapłacę. Muszę niestety z tym zaczekać do początku przyszłego miesiąca.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • decio
              Senior
              • 10-2002
              • 165

              #21
              Czy to nie wspaniałe? Tak sobie czytam komentarze pod tym tematem i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się postawa forumowiczów

              Dosłownie: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego !!!

              To jest prawdziwy wzór solidarności.
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • Radegast
                Senior
                • 02-2001
                • 1124

                #22
                Gdybym wiedział, że pierwszym pomysłodawcą tego pomysłu jest slavoy to... postarałbym się go obrazić
                Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                Comment

                • Radegast
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 1124

                  #23
                  "Dobrze jest zaglądać w dziuru, gorzej jak stoi się pośrodku widząc dziury"
                  Radegast-jeszcze nie Premium

                  Z reklamami, czy bez reklam? Browar musi istnieć!
                  Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #24
                    Radegast napisał(a)

                    Z reklamami, czy bez reklam? Browar musi istnieć!
                    Też jestem za tym i czekam tylko na wypłate .

                    Comment

                    • breslauer
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2690

                      #25
                      opłata roczna

                      Mam takie pytanko: opłata roczna obowiązuje na dany rok kalendarzowy czy też 365 dni od daty wpłynięcia pieniędzy na konto? To znaczy, jeśli wpłacę za rok bycia Premium teraz w lipcu, to będę Premium do końca roku 2003 czy też będę nim do lipca 2004?

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #26
                        Odp: opłata roczna

                        breslauer napisał(a)
                        Mam takie pytanko: opłata roczna obowiązuje na dany rok kalendarzowy czy też 365 dni od daty wpłynięcia pieniędzy na konto? To znaczy, jeśli wpłacę za rok bycia Premium teraz w lipcu, to będę Premium do końca roku 2003 czy też będę nim do lipca 2004?
                        tak, przez 365 dni od daty wpłynięcia pieniędzy na konto.
                        a dokładniej od momentu zmiany Twojego statusu na PremiumUżytkownika (w końcu zmiana nie odbywa się automatycznie więc nie zawsze można zareagować tak szybko jak pojawi się wpłata na koncie)
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          No i jak tam, grono Premium się rozrasta? Art, wpadłam na pomysł - wprowadź od czasu do czasu jakies usterki, które bedziesz usprawiedliwiał brakiem funduszy
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            spokojnie, dzisiaj była próba generalna - wszyscy TurboPremiumPremierzy (opłata 600zł rocznie) mieli dzisiaj dostęp do Browaru bez zakłóceń
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #29
                              aha, obecnie jest dwudziestu czterech PremiumPremierów

                              bardzo cieszy mnie fakt iż nawet przyłączają się już osoby, które jeszcze nie są zbyt aktywne na Forum

                              dziękuję jeszcze raz za wsparcie Browaru!
                              pozwala mi to nieco bardziej naprzód planować niektóre sprawy
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10737

                                #30
                                czy wplata ma być na zwykłym przekazie pocztowym czy przelew na konto
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎