Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #46
    Cocobango napisał(a)
    Swoją drogą to ciekawe że w butelce ma on moc 9,5% a z puszki 8,4%.
    jak przejrzysz poprzednie wypowiedzi, to dowiesz się co było tego powodem...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #47
      porter z butelki, mocny cemny kolor, dobre nasycenie CO2, pianka dość szybko opadająca, smak dobry, mocno goryczkowy ale brakuje mi tej esencji, gęstości, ogólna ocena 4.5

      Moja ocena: [3.725]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #48
        śliczny wiśniowo-brązowy klarowny kolor, zapach palonego karmelu i łagodny smak bez zadziornej goryczy, który ma EB. wyczuwalna moc, choć bez przesadnej woni alkoholu. gaz słabiutki, piana jak to w porterach szybko opadająca z drobnym wiankiem na szkle. do opakowania nie ma się co przyczepiać - przywoita nawiązująca do innych łódzkich etykiet. CENA miażdzy!

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        • amal
          Member
          • 06-2003
          • 52

          #49
          tenże Porter bije o głowę Żywieckiego...
          mimo,że w puszce to i tak wiśmienite

          Moja ocena: [4.525]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
          Art, Admin

          ---------------
          ]

          Comment

          • Matys
            Senior
            • 02-2003
            • 139

            #50
            Był kiedyś moim ulubionym Porterem. Niestety zniknął bezpowrotnie z półek w moim mieście i przyznam że w Toruniu ani w Bydgoszczy też na niego nie wpadłem.

            Comment

            • Cocobango
              Senior
              • 04-2002
              • 818

              #51
              e-prezes napisał(a)
              CENA miażdzy!

              Moja ocena: [3.925]
              Jeśli chodzi o łódzkie piwka to albo są trudno dostępne albo potwornie drogie, oczywiście po za Łodzią.
              Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
              Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
              HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

              Comment

              • Piwofil
                Senior
                • 01-2002
                • 907

                #52
                Zgadzam się kupiłe Łódzkiego Portera w butelce 0,33 za 3,20 zł troszkę dużo, no ale jakoś odżałowałem.
                Ogólnie jest to bardzo mocne, ciemne piwo, o chrakterystycznym zapachu i smaku, mocno palonego słodu, piwo niezwykle intensywne i cieżkie, zdecydowanie mocniejsze niż Boss Porter.
                Pewnie już nie sięgne po to piwo, bo cieżko je znaleść, a poza tym wole zdecydowanie słabsze produkty, ale na próbe skosztować musiałem.
                www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                Comment

                • lzkamil
                  kierowca bombowca
                  • 01-2003
                  • 3611

                  #53
                  Kolor prawie czarny, pod swiatlo bardzo ciemno wisniowy (5). Piana najpierw wielka i drobnoziarnista, dosc szybko opada ale dywanik zostaje do konca (4). Nasycenie w porterowej normie (4). Zapach karmelowo-wisniowy, jeszcze bardziej wisniowy od pitego chwile wczesniej warszawskiego (5). Smak rownie przedni jak warszawskiego chociaz nuty pojawiaja sie w odwrotnej kolejnosci - najpierw goryczka z wisniami, pozniej dlugi posmak slodowy (5). Szata graficzna naklejek przy ciemnym piwie jakos mniej razi niz pozostale wypociny lodzkich browarnianych grafikow wiec nie daje paly tylko stara poczciwa lufe - wg dzisiejszej skali mierna (2).

                  Moja ocena: [4.7]
                  Lepszy jabol pod okapem
                  niż GŻ, CP i KP !


                  Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                  Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                  Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                  Comment

                  • lzkamil
                    kierowca bombowca
                    • 01-2003
                    • 3611

                    #54
                    Jak widac w meczu porterow Lodz - Warszawa remis ze wskazaniem na moje rodzinne miasto. Moze zdecydowal tylko lokalny patriotyzm sedziego bo oba portery sa przednie.
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • TomBro
                      Junior
                      • 08-2003
                      • 2

                      #55
                      Miałem okazje spróbować Łódzkiego Portera z but. 0,33l. Może to nie to samo co Piastowski Porter ale gorąco polecam.

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        #56
                        Gdzie dorwales lodzkiego portera w baczkach? Nigdy nie spotkalem, moze dlatego ze ostatnio rzadko bywam w domu... A w ogole to witamy nowego piwosza!
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • Piwofil
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 907

                          #57
                          lzkamil napisał(a)
                          Gdzie dorwales lodzkiego portera w baczkach? Nigdy nie spotkalem, moze dlatego ze ostatnio rzadko bywam w domu... A w ogole to witamy nowego piwosza!
                          Ta butelka to nie bączek tylko ładna, smukła, zielona i bezzwrotna, przynajmniej ja w takiej kupiłem to piwo. Taki sam typ butelek stosuje Kiper.
                          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                          Comment

                          • GuruJosh
                            Member
                            • 04-2003
                            • 44

                            #58
                            Co tu dużo pisać. Moim zdaniem najlepszy z polskich porterów.
                            Guru Josh z SBP

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #59
                              a dlaczego niby tak uważasz?

                              jeśli nie popierasz swojego zdania jakimiś konkretnymi argumentami to wystarczy że napiszesz w profilu że to Twój faworyt, więcej nie trzeba.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • perłyfan
                                Senior
                                • 02-2003
                                • 1244

                                #60
                                Zauroczony królewskim porterem z wielką ciekawością wypiłem łódzkiego...kolor piękny bardzo ciemny, wiśniowy gdy patrzy się przez szklankę na słonko. Zapach trochę za mało wyrazisty. Gaz średni, na początku trochę dokuczliwy. Piana trochę lepsza niż w królewskim, tzn. tak samo ładna, ale trwalsza. Smak – na początku mocny smak kawy, potem ustępuje i staje się delikatniejsze. Puszka w miarę gustowna aczkolwiek nie rewelacyjna. Porterek smaczny, godny polecenia...

                                Moja ocena: [4.025]
                                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎