Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiadam butelkę piwa Grodziskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #16
    A może jakiś konkursik?

    (Ups, ale się naraziłem adminowi. Ale jeśli konkurs ogłosi i rozwiąże jorjo, to nasz kochany admin też będzie mógł w nim wystartować )
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • tomekszyman
      Member
      • 02-2003
      • 88

      #17
      jorjo !!! wylej to piwo a butelkę z kapslem potłucz drobniutko. Ale się Wam naraziłem co ?

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #18
        jorjo napisał(a)
        Ja znalazłem tę butelczynę z 5 lat temu u kolegi w piwnicy, była tam cała skrzynka tego
        To tak jak byś znalazł skrzynę francuskich win z winnic Bordeaux rocznik 1873. Oby piwny bóg Gambrinus Ci przebaczył! Leć czym prędzej do tej piwnicy a nóż widelec jeszcze tam są !!!!!Inaczej ciemno to widzę
        No i załącz wreszcie skan tej butelki. Niech przynajmniej oczy się nasycą.
        Last edited by Cooper; 09-12-2003, 12:34.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • jorjo
          Member
          • 12-2003
          • 41

          #19
          Widziałem zdjęcie jakie przedstawił Slavoy, niewiem czy to dobrze czy zle, ale to moje wygląda trochę inaczej. Po pierwsze nadruki na etykiecie są po polsku, a sam wydruk etykiety jest z goła inny, bardziej nowoczesny,
          Ale są i dobre wiadomości, oczywiście na dnie jest rónież osad z drożdży (około 5-7mm), kapselek wygląda identycznie,tylko ten biały kolor jest u mnie lekko szarawy, ale to chyba od tego że stał w piwnicy. butelka też taka sama, nawet pojemność jest ta sama. Ale mojego piwka jest więcej dokładnie pod sam kapsel, no 1 może centymetr poniżej. postaram się wieczorem załadować zdjęcia.

          Comment

          • jorjo
            Member
            • 12-2003
            • 41

            #20
            Odrazu przepraszam że nie odpowiadam na priwy, ale za dużo tego. Staram się odpowiadać na forum, to przynajmniej rozwieję wątpliwości jeszcze kilku osób. I teraz przykra wiadomość... Nie ma już więcej butelek, ba nawet piwnicy nie ma. Jak wiece u nas w1997r była powódź i w czasie kiedy sprzątaliśmy piwnicę znaleźliśmy te browarki.A teraz nie ma już tej piwnicy, nie ma nawet tego domu. No przepraszam, ale co mogłem zrobić. Caszem człowiek głupi jest.
            A tak z ciekawości wy chyba nie chcecie tego pić ;-), bo jak nadaje się to do picia, to może ja bym sobie walnął ten "doskonały napój orzeźwiający" jakl głosi etykieta.
            A pewnie bym sobie nagrabił jakbym powiedział że mi się zbiło jak otwierałem butelkę o płot.
            Pozdrawiam

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              Najlepiej wstaw ją do Allegro.pl. Sami zobaczymy na ile wycenią ją prawdziwi piwosze
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #22
                Jorjo, o mojej propozycji możesz zapomnieć. 3 dni mijają, a Ty nie podjąłeś decyzji. A teraz piszesz, że sam to piwo wypijesz... Mnie się już to nie podoba .

                Comment

                • jorjo
                  Member
                  • 12-2003
                  • 41

                  #23
                  crizz napisał(a)
                  Jorjo, o mojej propozycji możesz zapomnieć. 3 dni mijają, a Ty nie podjąłeś decyzji. A teraz piszesz, że sam to piwo wypijesz... Mnie się już to nie podoba .
                  Z tym wypiciem to żartowałem. A jak mogę podjąć decyzję skoro tyle jest propozycji że kurna chata. Zobaczymy co wyjdzie, bo nie chcę nikogo urazić.

                  Comment

                  • jorjo
                    Member
                    • 12-2003
                    • 41

                    #24
                    znalazłem w sieci taką etykietę jak jest na moim piwku, jak weżmiecie link z wypoowiedzi savoy'a i zobzczycie moją etykietę to przy odrobinie wyobraźni uda wam się złożyć komplet.
                    Attached Files

                    Comment

                    • jorjo
                      Member
                      • 12-2003
                      • 41

                      #25
                      Codziło o slavoy'a. jeszcze raz przepraszam

                      Comment

                      • dryx
                        † 1966-2017 Piwosz w Raju
                        • 04-2002
                        • 1735

                        #26
                        ciekwawe jak zakończy się historia tej butelki

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          Jo, zaczynasz przeginać - prosiłeś o PW od chętnych, więc sam na początku ustaliłeś reguły gry - kto pierwszy, ten lepszy. A teraz zaczynasz kręcić. Nie wypada zmieniać zasad w trakcie rozgrywki!
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • maleństwo
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 847

                            #28
                            Jednym słowem: nawarzyłeś sobie piwa tym piwem...

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              #29
                              Hmm, chętnie bym zobaczył zdjęcie tej butelki piwa, jedna fotka już jest, ale trochę przybielona, Jorjo nie pomyśl że Ci nie wierze ale dodaj do tematu tą fotkę.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • jorjo
                                Member
                                • 12-2003
                                • 41

                                #30
                                Witam. Wcale nie pisałem że kto pierwszy ten lepszy, ale jak taka opcja odpowiada reszczie to mogę tę butelczynę wysłać pierwszemu. nie ma problemu dla mnie. Chciałem być w porządku wobec wszystkich i zrobić tak aby każdy miał szansę. Bo przecierz pierwszy mógł złożyć ofertę tylko dlatego że akurat był w sieci, a następni bo odpalili kompa następnego dnia. Także wg. mnie to nie było by fair wobec wszystkich. A może to wyglada że coś kręcę, lecz tak nie jest. jeżeli reszta zgodzi się na takie rozwiązanie że wygrywa pierwszy to ja tak zrobię.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎