Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

    Bardzo proszę o zamieszczanie komentarzy i/lub dot. naszego noworocznego Plebiscytu na Piwo roku 2003.

    Temat "techniczno-oficjalny" znajduje się tutaj - KLIK
    Formularz głosowania znajduje się tutaj - KLIK
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Chodzi mi o piwa aromatyzowane.Nie przepadam za takimi piwami i jak mam głosować skoro mi nie wchodzą oprócz piwa Fortuna Czarne ,która jest podczepiona pod inną kategorię.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #3
      Formularz wypełniony, przyznam że bez wielkich rozterek. Oj ubogi ten ryneczek mamy, ubogi... Inna sprawa, że są tam piwa, o których spróbowaniu marzę skrycie od dawna, ale na Śląsku ich nie uświadczę. Noteckie na przykład...
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        hm, nie wiem w czym tkwi problem. wybierasz to piwo które Ci najbardziej smakowało w danej kategorii. a piwa aromatyzowane - czy tego chcemy czy nie - istnieją na naszym rynku - i nie powinniśmy ich pominąć. ale przychylam się do takiego rozwiązania by nie było konieczne wybieranie wszystkich 11 piw by głos został uznany za ważny - i wprowadziłem stosowne zmiany w warunkach.

        p.s. wg mnie Czarna Fortuna jest bardziej piwem ciemnym niż aromatyzowanym (stosując taki ogólny podział jakiego użylem w plebiscycie)
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Bardzo mnie ta decyzja cieszy - bo nie wypiłem od wielu już lat żadnego piwa jasnego mocnego, a aromatyzowanego - wogóle nigdy.
          Takim to ja jestem marnym eksperymentatorem...
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            ART napisał(a)
            hm, nie wiem w czym tkwi problem. wybierasz to piwo które Ci najbardziej smakowało w danej kategorii. a piwa aromatyzowane - czy tego chcemy czy nie - istnieją na naszym rynku - i nie powinniśmy ich pominąć. ale przychylam się do takiego rozwiązania by nie było konieczne wybieranie wszystkich 11 piw by głos został uznany za ważny - i wprowadziłem stosowne zmiany w warunkach.

            p.s. wg mnie Czarna Fortuna jest bardziej piwem ciemnym niż aromatyzowanym (stosując taki ogólny podział jakiego użylem w plebiscycie)
            Z tą Fortunką to można polemizować,ale dobra.
            Nie mam nic przeciwko piwom aromatyzowanym,są na rynku i niech będą jeżeli jest na nie popyt
            Co do wypełnienia formularza miałem i mam sporo rozterek,na szczęście jest możliwość zmian


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #7
              Brakuje mi spisie jednego piwa specjalnego. Pod CK Browarem jest tylko Weizen Dunkel. Ja w zeszłym roku piłem pszeniczniaka w CK, smakował mi wyśmienicie, ale na 100% nie był to "dunkel".
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • sklep-piwowar
                Senior
                • 10-2002
                • 559

                #8
                Nie miałem większego problemu z wypełnieniem formularza ,tu ukłon w stronę Arta .Jak napisał iommi "ubogi ten ryneczek" oj ubogi,widać teraz po tym formularzu jak tragiczny jest wybór piw (oprócz pilsów) na naszym rynku ,a piwa specjalnego nie wypełniłem no bo co będe oszukiwał skoro żadnego nie piłem .

                Comment

                • Petrax
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 662

                  #9
                  A ja mam pytanie, dlaczego w rankingu nie występuje Palm z browaru Belgia (w piwach specjalnych)?
                  In cervisia veritas
                  http://www.ptxc.de.vu
                  Пиво - вот мое экотопливо

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #10
                    Nie ma żadnych piw warzonych na licencji, a więc Palma, Heinekena czy Carlsberga.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      slavoy napisał(a)
                      Brakuje mi spisie jednego piwa specjalnego. Pod CK Browarem jest tylko Weizen Dunkel. Ja w zeszłym roku piłem pszeniczniaka w CK, smakował mi wyśmienicie, ale na 100% nie był to "dunkel".
                      tak sobie myślę po co dodałem prośbę o zgłaszanie takich spraw przez email - na stronie zgłoszeniowej jest odpowiedni link do formularza kontaktowego: wystarczy kliknąc, napisać czego brakuje i wysłać)...
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #12
                        Petrax napisał(a)
                        A ja mam pytanie, dlaczego w rankingu nie występuje Palm z browaru Belgia (w piwach specjalnych)?
                        tak sobie myślę że...

                        chyba wytłuszczę w opisie Plebiscytu tekst dot. piw licencyjnych i pokoloruję go na ciemnozielono.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Wypełniłam.... przyznam szczerze, że dotkliwie mnie ubodło, że kategoria "piwo ciemne" mieści wszystko, łącznie z karmelami, bo ja mam swoje typy zarówno na piwa ciemne, na portery i na karmelki
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Petrax
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 662

                            #14
                            ART napisał(a)
                            tak sobie myślę że...

                            chyba wytłuszczę w opisie Plebiscytu tekst dot. piw licencyjnych i pokoloruję go na ciemnozielono.
                            No tak, moja wina, nie doczytałem, ale swoją drogą nie rozumiem takiej decyzji. Skoro warzone w Polsce, to dlaczego akurat nie brać ich pod uwagę?
                            In cervisia veritas
                            http://www.ptxc.de.vu
                            Пиво - вот мое экотопливо

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              robox napisał(a)
                              Nie ma żadnych piw warzonych na licencji, a więc Palma, Heinekena czy Carlsberga.
                              No właśnie, gdzie tu sprawiedliwość- przez to główny faworyt heniek nie wygra
                              Palm ma u mnie wysoką pozycję i szkoda,że nie ma go na liście,ale zasady to zasady
                              Last edited by Pogoniarz; 02-01-2004, 21:29.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎