Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #16
    Marusia napisał(a)
    Wypełniłam.... przyznam szczerze, że dotkliwie mnie ubodło, że kategoria "piwo ciemne" mieści wszystko, łącznie z karmelami, bo ja mam swoje typy zarówno na piwa ciemne, na portery i na karmelki
    zastanawialiśmy się z Albeertosem nad tą sprawą przed odpaleniem Plebiscytu i uznaliśmy że jest za mało piw w tej kategorii, żeby ją rozdrobnić na koźlaki, piwa ciemne, ciemne mocne, karmelki, portery. Z ogólnej kategorii "piw ciemnych" po zakończeniu Plebiscytu w podsumowaniu można wyodrębnić każdą z podgrup, więc z poznaniem tak szczegółowych wyników nie będzie problemu.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #17
      Petrax napisał(a)
      No tak, moja wina, nie doczytałem, ale swoją drogą nie rozumiem takiej decyzji. Skoro warzone w Polsce, to dlaczego akurat nie brać ich pod uwagę?
      tak sobie wymyśliłem że będziemy promować to co nasze, choćby było "nasze" tylko z nazwy
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        ART napisał(a)
        Z ogólnej kategorii "piw ciemnych" po zakończeniu Plebiscytu w podsumowaniu można wyodrębnić każdą z podgrup, więc z poznaniem tak szczegółowych wyników nie będzie problemu.
        No, to zupełnie co innego - ja już teraz mając do wyboru tylko trzy miejsca musiałam zrezygnować z głosowania na karmelki...
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • perłyfan
          Senior
          • 02-2003
          • 1244

          #19
          Z piw aromatyzowanych przydażyło mi się pić tylko Reddsa( bluuueeee), mam go umieścić bo juz sam nie wiem??? Oczywiscie "bluuueeee" oznacza,że wg. mnie jest paskudny
          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

          Comment

          • sklep-piwowar
            Senior
            • 10-2002
            • 559

            #20
            Nie chcę krytykować plebiscytu ,bo przygotowanie go kosztowało trochę pracy, ale w tym dziale piw specjalnych to raczej nieliczni forumowicze mogą coś napisać .Nie jest winą Arta ,że nasze browary tak się boją piw górnej fermentacji albo pszeniczniaków (tylko te jasne pełne 5,5%).Może rozdzielić piwka ciemne od porterów lub karmelków ?

            Comment

            • Petrax
              Senior
              • 12-2001
              • 662

              #21
              ART napisał(a)
              tak sobie wymyśliłem że będziemy promować to co nasze, choćby było "nasze" tylko z nazwy
              W takim razie Redd's tez nie powinien być uwzględniony w plebiscycie, przecież to piwo pochodzące z RPA i produkowane na licencji afrykańskiego SABa
              In cervisia veritas
              http://www.ptxc.de.vu
              Пиво - вот мое экотопливо

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                #22
                porterów i karmelków jest niewiele więcej
                a zadupie w którym mieszkam jeszcze ogranicza tą wybitną ograniczoność do minimum.


                Plebiscyt jest super bo nie jest tylko jednym z tysiąca topików na forum.

                Duże brawa koledzy!
                bez brody...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #23
                  Petrax napisał(a)
                  W takim razie Redd's tez nie powinien być uwzględniony w plebiscycie, przecież to piwo pochodzące z RPA i produkowane na licencji afrykańskiego SABa
                  no i został usunięty z listy. dzięki.

                  po raz kolejny jednak apeluję aby mi zgłaszać błędy lub brakujące piwa - pocztą elektroniczną lub przynajmniej poprzez PW. w dyskusji można przeoczyć takie sprawy lub po prostu zapomnieć o tych poprawkach, gdy mam informacje w skrzynce mogę sobie wszystko zakolejkować.

                  p.s. "inna" strona reddsa: http://www.redds.ru
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • PANBOG
                    Junior
                    • 12-2003
                    • 6

                    #24
                    CZEMU

                    CZEMU CI CO NIE MIELI POSTA NA FORUM NIE MOGA WYPELNIC ANKIETY TO JEST NIE FER !!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #25
                      slavoy napisał(a)
                      Brakuje mi spisie jednego piwa specjalnego. Pod CK Browarem jest tylko Weizen Dunkel. Ja w zeszłym roku piłem pszeniczniaka w CK, smakował mi wyśmienicie, ale na 100% nie był to "dunkel".
                      w takim razie zapomniałeś go opisać w Piwo-Konkretnie

                      jeśli jesteś na 100% pewny, to nie zostaje mi nic innego by wprowadzić to piwo do BD.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #26
                        Odp: CZEMU

                        PANBOG napisał(a)
                        CZEMU CI CO NIE MIELI POSTA NA FORUM NIE MOGA WYPELNIC ANKIETY TO JEST NIE FER !!
                        fair

                        postanowiliśmy ograniczyć grono głosujących do osób z co najmniej minimalnym dorobkiem w serwisie, czyli osób, które choćby w minimalnym stopniu dały się poznać innym Browarowiczom.

                        przykro mi że nie objął Ciebie Plebiscyt 2003. zachęcam do aktywniejszego korzystania Browar.biz - kolejny Plebiscyt już za rok.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #27
                          Pogoniarz napisał(a)
                          No właśnie, gdzie tu sprawiedliwość- przez to główny faworyt heniek nie wygra
                          No tak. Ten plebiscyt jest tendencyjny
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            No i już oddałem swój głos. Choć przez parę chwil musiałem się zastanowić, a nawet dokonać ostatecznie zman w rankingu.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Regent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 512

                              #29
                              Mam taką propozycję, aby stworzyć kategorię najlepsze piwo licencyjne produkowane w Polsce. Tylko jeden typ. Mój typ PALM z browaru Belgia.
                              Mniej alkoholu w piwach !!!
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #30
                                Regent napisał(a)
                                Mam taką propozycję, aby stworzyć kategorię najlepsze piwo licencyjne produkowane w Polsce. Tylko jeden typ. Mój typ PALM z browaru Belgia.
                                Kategoria byłaby za uboga, bo oprócz Palma, Carlsberga i Heinekena nie widać konkurncji. Piwa Grolsch i Bud już zniknęły z mapy naszych browarów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎