Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porter EB - ostanie tchnienie.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #16
    Ale ja już więcej pić nie mogę. To znaczy więcej niz obecnie. Muszę czasami jeździć autem i chodzić do pracy
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Odp: Odp: Porter EB - ostanie tchnienie.

      yendras napisał(a)
      Ciekaw jestem kiedy stwierdzą, że to i tak o jeden za dużo
      ..., przecież konkurencja, a więc KP i CO, się w portery nie bawi .

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        Ano właśnie... Ciekawe, że na forum najwięcej jobów dostaje się GŻ, choć reszta podsądnych wcale nie odstaje w dziele zniszczenia. Może odwrotnie proporcjonalny stosunek tradycji do profanacji?

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          A jakieś wyjście by było, zwłaszcza dla naszego Królewskiego portera, bo los Portera EB jest już chyba przesądzony.

          Rozwiązanie to jest wszak obwarowane jednym warunkiem wstępnym - trzeba wygrać w totka szóstkę

          Po tym kroku systematycznie i skrupulatnie wykupujemy całą produkcję portera rzuconą na rynek - efekt - piwo schodzi na pniu i GŻ nie może zwinąć portera pod pretekstem niskiej dochodowości, mało tego - manewr zrezygnowania z portera byłby dla kierownictwa GŻ aktem niegospodarności z którego tak łatwo by się nie wykręcili.

          A podobno ja nie lubię fantastyki, a sam ją tworzę
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #20
            iron napisał(a)
            [...]Po tym kroku systematycznie i skrupulatnie wykupujemy całą produkcję portera rzuconą na rynek - efekt - piwo schodzi na pniu i GŻ nie może zwinąć portera pod pretekstem niskiej dochodowości, mało tego - manewr zrezygnowania z portera byłby dla kierownictwa GŻ aktem niegospodarności z którego tak łatwo by się nie wykręcili.[...]
            Iron, to wtedy wymyślą inny pretekst - jak już podjęto decyzję o posiadaniu jednego portera w grupie, to koniec ...

            A co do jobów, to KP też się nieźle dostaje, choćby za zniszczenie Dojlid, a CO ... no cóż ...

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Może i racja, ale przynajmniej musieliby ruszyć makówkami.
              Nic to - pomysł na ratowanie portera z racji na założenie wstępne i tak jest prawie nierealny.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                #22
                Znając szpeców z GŻ to sobie pokombinują że równie dobrze schodziłby porter żywiecki, a my i tak się nie poznamy, bo przecie my motłoch - to czarne piwo i to czarne więc Królewskiego na gilotynkę, a żywiecki, o prosżę, jakie ma wyniki.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • MAW
                  Member
                  • 10-2002
                  • 78

                  #23
                  iron napisał(a)
                  ...Po tym kroku systematycznie i skrupulatnie wykupujemy całą produkcję portera rzuconą na rynek - efekt - piwo schodzi na pniu i GŻ nie może zwinąć portera pod pretekstem niskiej dochodowości, mało tego - manewr zrezygnowania z portera byłby dla kierownictwa GŻ aktem niegospodarności z którego tak łatwo by się nie wykręcili.

                  A podobno ja nie lubię fantastyki, a sam ją tworzę
                  To że ktoś wykupi całego portera rzuconego na rynek jeszcze nie znaczy że byłby on dochodowy. W dużym uproszczeniu - jeśli sprzedajesz ze stratą litr piwa, to sprzedasz też ze stratą większą ilość. Co innego gdyby GŻ podniosło cenę portera przy utrzymaniu lub zwiększeniu sprzedaży - tylko jak sprzedawać duże ilości drogiego piwa?
                  Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #24
                    becik napisał(a)
                    żeby nie było wątpliwości, przed chwilą i ja również rozmawiałem z marketingiem Grupy Żywiec w Warszawie gdzie otrzymałem potwierdzenie faktu warzenia portera EB w Elblągu
                    żeby jednak były wątpliwości - wygląda na to że zostaliśmy wpuszczeni w maliny. jak uzyskam potwierdzenie to napiszę o co chodzi.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      no nie mów....
                      czy to ma związek z artykułem w wiadomościach?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #26
                        Zakupiłem ostatnio dwa portery z Grupy Żywca. Obydwa mają 22% ekstraktu, alk. 9,5%, oznaczenie Żywca na kodzie kreskowym 1559, ten sam nadruk daty przydatności do spożycia.

                        Comment

                        • wlarut
                          Member
                          • 02-2002
                          • 43

                          #27
                          porter EB

                          Wczoraj kupiłem butelkę portera EB ( tak na marginesie na etykiecie i kontrze nie ma nawet wzmianki o EB )którego termin przydatności do spożycia określono na maj br. Tak się zastanawiam, ponieważ nigdy tego nie praktykowałem, a może ktoś z was już to przerabiał - czy i jak długo można przechowywać portery po terminie przydatności?
                          Fajnie by było zrobić sobie zapasik rzeczonego porterka i wypić go tak
                          np. za rok
                          Pozdrawiam wszystkich porteropijów i nie tylko

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            Odp: porter EB

                            wlarut napisał(a)
                            Tak się zastanawiam, ponieważ nigdy tego nie praktykowałem, a może ktoś z was już to przerabiał - czy i jak długo można przechowywać portery po terminie przydatności?
                            Fajnie by było zrobić sobie zapasik rzeczonego porterka i wypić go tak
                            np. za rok...
                            Zerknij np do tematu Okocim Porter
                            Zresztą i Marusia gdzieś pisała o Porterze z Piasta. Poszukaj dobrze na forum
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #29
                              ART napisał(a)
                              żeby jednak były wątpliwości - wygląda na to że zostaliśmy wpuszczeni w maliny. jak uzyskam potwierdzenie to napiszę o co chodzi.
                              Hmm... czyżby jednak Porter EB był made in Żywiec?
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #30
                                Odp: porter EB

                                wlarut napisał(a)
                                Wczoraj kupiłem butelkę portera EB ( tak na marginesie na etykiecie i kontrze nie ma nawet wzmianki o EB )którego termin przydatności do spożycia określono na maj br. Tak się zastanawiam, ponieważ nigdy tego nie praktykowałem, a może ktoś z was już to przerabiał - czy i jak długo można przechowywać portery po terminie przydatności?
                                Fajnie by było zrobić sobie zapasik rzeczonego porterka i wypić go tak
                                np. za rok
                                na dobrą sprawę, jeśli warunki są OK, to granicę czasową do której można przechowywać portery określa tylko Twoja cierpliwość
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎