Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie kapsle .

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • otwieracz
    Gość
    • 08-2004
    • 30

    Polskie kapsle .

    Witam !!
    Poszukuje nowych kapsli z Polski , lecz także jestem zainteresowany zagranicą . W zamian oferuje inne kapsle, otwieracze polskie, etykiety zagraniczne i troche polski. Moge także kupić kapsle, lecz sugerowałbym wymianke.
    Pzdr.
  • Gacka
    Senior
    • 10-2003
    • 373

    #2
    Witaj!Czekam na propozycje(skany).Napisz do mnie-grzegorzgacka@poczta.onet.pl
    Viva Slask Wroclaw!!!

    Comment

    • kalibeer
      Junior
      • 09-2004
      • 11

      #3
      Czesc!Napisz co masz , czego szukasz i co z etykiet moglbys zaoferowac kalibber@vp.pl
      kalibeer

      Comment

      • Dojlidy
        Gość
        • 12-2002
        • 143

        #4
        Nowe kapsle to te obecne czy nówki nie z butelek tylko prosto z browaru. w zamian za otwieracze mogę podesłac kilka kapsli.

        Comment

        • bigrobeert
          Junior
          • 07-2004
          • 29

          #5
          polskie kapsle

          szukam kapsli z browaru gdanskiego.mam do wymiany kapsle polskie i europejskie.

          Comment

          • bigrobeert
            Junior
            • 07-2004
            • 29

            #6
            polskie kapsle

            wzamamian za kapsle z browaru gdanskiego proponuje kapsle niemieckie,czeskie,rosyjskie,litewskie z cypru oraz z browaru ameber.
            nie mam podlaczonego skanera.ale to kwestia kilku dni.

            Comment

            • Kowalsik
              Senior
              • 05-2002
              • 157

              #7
              Wlasnie - podeslij jakas iste brakow, chetnie sie zamienie.Interesuja mnie kapsle polskie, piwne i niepiwne.

              Comment

              • pttica
                Junior
                • 09-2004
                • 19

                #8
                Mam troche kapsli na zamiane rowniez etykiet. Jak jestes zainteresowanty to pisz na maila ptasia007@tlen.pl Twoje

                Comment

                • arcy82
                  Member
                  • 01-2005
                  • 44

                  #9
                  kapsle

                  ja mam troszke kapsli (gorskie,strzelec,rybnickie,slaskie, i jeszcze pare innych) zamienei je na puszki polskie po piwie.czekam na chetnych do wymiany

                  Comment

                  • woj69
                    Member
                    • 11-2008
                    • 67

                    #10
                    wymiana

                    Witaj
                    Ja również pragnę się dołączyć do oferty braci kapslarskiej. Mam kilka kapselków na wymianę, w tym najnowszy z " mojego " lokalnego browaru Amber w Bielkówku - REMUS.
                    Proszę podaj mi adres E-m na który mogę przesłać Ci jpg. moich kapsli na wymianę. Swoje proszę przesłać na adres: woi6918@vp.pl. Pozdrawiam.
                    woj69

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2338

                      #11
                      Mam kapsle z:

                      Europy wschodzniej i zachodniej
                      USA
                      Kanada
                      Meksyk
                      Chiny

                      i inne państwa.

                      kapasle mam na wymiane lub na sprzedaż.
                      Więcej na PW.

                      Comment

                      • woj69
                        Member
                        • 11-2008
                        • 67

                        #12
                        Witam.
                        Mogę przesłać Ci jpg moich kapsli na wymianę. Jednak obawiam się, że moja oferta skierowana jest raczej do ludzi, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygode ze zbieraniem kapsli. Jeżeli czytam, że : Jesteś
                        SENIOREM i oferujesz kapsle z tak egzotycznych krajów jak Meksyk i Chiny to potocznie mówiąc ( piszac ) "nie mam do Ciebie co startować ". Chętnie bym skorzystał z Twojej propozycji odsprzedania mi kilku egzemplarzy. Aktualnie oczekuję na przesyłkę od jednego z forumowiczów od którego zdecydowałem się nabyć kilkanaście egzemlarzy z opcją kontynuowania u niego zakupów w przypadku pozytwnego zakończenia sie pierwszej transakcji. Mogę zaoferować jak na poczatek : 13 PLN ( 10 za kapsle 3 na przesyłkę - przelew na wskazane konto). Interesują mnie najtańsze oferowane przez Ciebie aktualnie kapsle. Co możesz mi za taką kwotę zaoferować ? Jpg oferowanych kapsli proszę wysłać mi na adraes : woi6918@vp.pl . Jeżeli oferta będzie interesująca nie omieszkam z niej skorzystać. Pozdrawiam. woj69

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎