Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Freeq

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • madziar
    Member
    • 09-2004
    • 37

    Żywiec, Freeq

    Kupione w Geant W-wa / Ursynów. Napitek wiśniowo - malinowy na bazie cienkiego pilsa. Smakuje i wygląda (piwo) jak Redd's Red. W składzie m. in. kukurydza i oczywiście sporo chemii. Opakowanie proste, 2-kolorowe (puszka).
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    O tempora, o mores, o ...!

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
      O tempora, o mores, o ...!
      ... po trzykroć

      A swoją drogą ciekawe, że zamiast wchodzić w produkty niszowe typu piwa pszeniczne, żywe, portery, itp. browary z uporem maniaka inwestują w wynalazki tego typu, jak piwa malinowe, bananowe, wiśniowe, itd ...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        a co się dziwisz, skoro i tak w knajpach ludziska zamawiają piwo z sokiem, to czemu nie zrobić tego już w browarze

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
          ... po trzykroć

          A swoją drogą ciekawe, że zamiast wchodzić w produkty niszowe typu piwa pszeniczne, żywe, portery, itp. browary z uporem maniaka inwestują w wynalazki tego typu, jak piwa malinowe, bananowe, wiśniowe, itd ...
          Dziwisz się? Inwestują w to co schodzi szybko i konkretnie.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #6
            Odpowiedź brzmi: kobiety. To one wydają średnio więcej pieniędzy, niż ich mężowie. A ponieważ chętnie spożywają takie napitki, to i stają się targetem takiej oferty. Porterów, koźlaków czy pszenicznych nie będą piły - wszak picie mętnego płynu damie nie przystoi...
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              #7
              Moje Kochanie lubi piwa ciemne, mocne, oraz ciemne i mocne. I kto Ją weźmie na cel ?

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                Dziwisz się? Inwestują w to co schodzi szybko i konkretnie.
                Właśnie się dziwię, że browary firmują takie napitki swoją nazwą, zamiast powierzyć ich produkcję jakimś spółkom-córkom.

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                  Właśnie się dziwię, że browary firmują takie napitki swoją nazwą, zamiast powierzyć ich produkcję jakimś spółkom-córkom.
                  tutaj nie ma sie czego dziwic-wiekszosc Browaröw chce jak najszybciej i najwiecej zarobic.Koszty wyprodukowania takich dziwactw jest mniejszy a klientela rosnie.
                  Moda na wszystkiego rodzaju mieszanki owocowo -alkoholowe w tym piwne przybiera rozmiaröw na calym swiecie a szczegölnie u mlodziezy.
                  W koncu lepiej brzmi ze ktos wypil napöj bananowy czy wisniowy niz kilka Piw.
                  a sprzedaz tych dziwactw nie jest tak scisle kontrolowana przez sprzedawcöw i wlasnie one trafiaja do rak nawet dzieci a czesto sa dostepne od osiedlowego sklepiku poprzez wielkie Centra handlowe az do Stacji benzynowych.
                  Dziwi mnie jedynie ze dalej sie möwi ze napoje te zostaly wyprodukowane zgodnie z prawem czystosci dla Piw i takie tradycyjne browary jak Zywiec czy na zachodzie Paulaner ida na cos takiego
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                    Właśnie się dziwię, że browary firmują takie napitki swoją nazwą, zamiast powierzyć ich produkcję jakimś spółkom-córkom.
                    Własnie dlatego, że firmując swoją nazwą wiedzą, że potencjalny klient już ją znając i mając zaufanie kupi prędzej niż od jakieś nieznanej firmy.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • supersklep
                      PiwBiz
                      • 01-2005
                      • 982

                      #11
                      Dla mnie plus za dodatek wiśnowy ,co zmieniło smak na taki przyjemny napój . Pewnie ma to być konkurencyjne dla Redsa Reda i według mnie smak jest ciekawszy niż" redsowy" (jasne z sokiem malinowym) Jest jeden wielki minus dla Freeqa za słodziki które czuję na kilometr
                      Attached Files


                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        Dziś zauważyłem w wersji butelkowej za 2.80 zł ,nie skusiłem się i nie skuszę.Nie moje klimaty i jeszcze Żywiec do tego


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • cielak
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 2890

                          #13
                          Kupiłem na giełdzie krakowskiej. Moje odczucia, jak po każdym smakowym, są jedne: "ZGAGOWIEC". Sądząc po składzie to wina chemii, chemii i kukurydzy.
                          Ble...
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • bogobar
                            Member
                            • 02-2004
                            • 31

                            #14
                            Freez - producent?

                            No dobrze. Wszystkie opinie są ciekawe, tyle tylko , że nabyłem toto jedynie ze względów kolekcjonerskich a "Grupa Żywiec" niewiele mi mówi gdzie włączyć etykietę. Heniek jest dość tajemniczy i niechętnie zdradza co się dzieje w poszczególnych browarach (Braniewo??? np. )
                            Może ktoś wie skąd to konkretnie pochodzi?

                            Comment

                            • cielak
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 2890

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bogobar
                              ...Heniek jest dość tajemniczy i niechętnie zdradza co się dzieje w poszczególnych browarach (Braniewo??? np. )
                              Może ktoś wie skąd to konkretnie pochodzi?
                              Osobiście stawiam na Lezajsk.
                              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎