Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    #16
    Nie pokazali prasa kłamie
    Attached Files
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      Wysłałem emaila do PR Planete dlaczego tej pozycji nie ma mimo zapowiedzi i dostałem wyczerpującą odpowiedz. Program został zdjęty z ramówki, ponieważ dystrybutor przysłał materiały w stanie nie nadającym się do emisji i w dodatku z dużym opóżnieniem. Materiały zostały odesłane i obecnie stacja czeka na reakcję dystrybutora. Jeśli dystrybutor dostarczy materiały w dobrym stanie technicznym, to stacja Planete pokaże ten program w najbliższych miesiącach.
      Tak więc , to nie wina Planet, że program nie został puszczony na wizję. W liście pani z PR z Planet pisze też , że zmiana ramówki nie była też po ich myśli i spowodowała problemy, bo z winy dystrybutora trzeba było dokonać zmian w ostatniej chwili.

      Tak wygląda PR w porządnej firmie W TVP to pewnie nawet meila by nie odebrali No chyba , że takiego o jakiejś wygranej na znaczną sumę , albo o przyznaniu nagrody

      Comment

      • Czes
        PremiumUżytkownik
        • 06-2001
        • 752

        #18
        Pokochaj Dobre Piwo

        TV Planete przygotowywuje do emisji 24 półgodzinne odcinki amerykańskiego serialu telewizyjnego "Beer TV - Discovering the passion for great beer".

        Licząc na to, że początek emisji nastąpi w najbliższych tygodniach, tę miłą wiadomość dedykuję Miłoszowi Fałatowi, synowi Ziemowita i Agaty, który wczoraj przyszedł na świat.
        Miłosz, śladami zasłużonego dla piwowarstwa (zwłaszcza domowego) Ziemowita, zapewne kiedyś pokocha dobre piwo. A jeżeli nawet nie, to pozostaną mu jeszcze, eksponowane w serialu, śliczne panienki.
        O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

        Comment

        • yendras
          Senior
          • 12-2001
          • 2052

          #19
          A skąd o tym wiesz na kilka tygodni przed emisją ? Czyżby jakaś naukowa redakcja tłumaczenia ?

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #20
            Akurat się pozbyłem karty satelitarnej do kompa na rzecz zewnętrznego tunera satelitarnego. Teraz to nie mam jak to nagrać. Ktoś może będzie to nagrywał w formie elektronicznej ? Potem to można wstawiać najlepiej do sieci torrent i wszyscy forumowicze, którzy nie mają dostępu do kanału Planete mogliby to sobie ściągać i oglądać. Ja to też chciałbym mieć dodatkowo po oglądnięciu w formie elektronicznej na CD czy DVD.

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #21
              Agata, Ziemowit - gratulacje!
              Miłosz - rośnij zdrowo!

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #22
                dziś przeglądając program tv znalazłem taką oto pozycję: Historia piwem pisana - TV Puls - środa 23 lutego - godzina 22.50
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • yendras
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 2052

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                  dziś przeglądając program tv znalazłem taką oto pozycję: Historia piwem pisana - TV Puls - środa 23 lutego - godzina 22.50
                  To chyba jakiś serial dokumentalny - dziś o Tychach.
                  A potem - co prawda nie o piwie - rewelacyjny film dokumetalny "El Misionero". Polecam.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                    dziś przeglądając program tv znalazłem taką oto pozycję: Historia piwem pisana - TV Puls - środa 23 lutego - godzina 22.50
                    To już chyba kiedyś było emitowane ale w godzinach 'dla bezrobotnych' czyli około południowych. Może tym razem uda mi się zobaczyć
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #25
                      Przyłączam się do gratulacji dla Agaty i Ziemowita, zdrowie Miłosza

                      Co do programu to był on o Tyskim Browarze, historia itp. Troszkę nie aktualny bo z 2002r. Krótko mówiąc nic szczególnego.
                      Miałem nadzieję, że będzie to jakiś cykliczny program, ale po zobaczeniu daty produkcji emocje opadły.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
                        Przyłączam się do gratulacji dla Agaty i Ziemowita, zdrowie Miłosza
                        Przyłączam się do gratulacji.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
                        Co do programu to był on o Tyskim Browarze, historia itp. Troszkę nie aktualny bo z 2002r. Krótko mówiąc nic szczególnego.
                        Miałem nadzieję, że będzie to jakiś cykliczny program, ale po zobaczeniu daty produkcji emocje opadły.
                        Z naszego punktu widzenia to był film reklamowy, dla laików spoza forum jednak jakieś informacje przekazywał.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • yendras
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 2052

                          #27
                          2 marca na TV Puls o 22.45 kolejny odcinek "Historii piwem pisanej" - tym razem Poznań.

                          W zasadzie z wątku Czesa o zbliżającym się cyklu w TV Planete rozwinął się ogólny temat "piwo w telewizji" - może to jakoś wydzielić albo zmienić nazwę wątku na bardziej ogólną ?

                          Comment

                          • naczelnik
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 1884

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yendras
                            W zasadzie z wątku Czesa o zbliżającym się cyklu w TV Planete rozwinął się ogólny temat "piwo w telewizji" - może to jakoś wydzielić albo zmienić nazwę wątku na bardziej ogólną ?
                            Zmysł naczelnicki podpowiada mi, że podobny temat już gdzieś się pojawił. Całkiem możliwe, że dotyczył programu, który miał być emitowany, a nie był...
                            Popieram domowe browary!

                            Polakom gratulujemy naczelnika

                            Zamykam browar.
                            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
                              Zmysł naczelnicki podpowiada mi, że podobny temat już gdzieś się pojawił. Całkiem możliwe, że dotyczył programu, który miał być emitowany, a nie był...
                              Oczywiściwe, kolega naczelnik ma rację:Piwo w TV
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • yendras
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 2052

                                #30
                                Też mi sie wydawało, że coś takiego już jest, ale nie mogłem znaleźć
                                To pewnie Art teraz przeniesie albo połączy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎