Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Otwarcie sezonu 2005/2006 u dzuka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzuk
    Member
    • 03-2003
    • 39

    Otwarcie sezonu 2005/2006 u dzuka

    Jak pogoda się utrzyma, to trzeba powaznie myśleć o rozpoczęciu nowego sezonu .

    Co prawda po ostatniej kampani zostało mi jeszcze sporo piwa, ale zapewne w trakcie się wyczerpią zapasy.

    W tym sezonie powinny mi zniknąć problemy z zaopatrzeniem w butelki, sam już straciłem rachubę ile ich nazbierałem, a mój kolega po fachu ma smykałkę to zbierania szkła więc nie pownno zabraknąć. Waga, muszę kupić jakąś wagę, ostatnio dawałem ciała i mierzyłem na oko, potem jak zwarzyłem dokładnie okazało się, że dawałem za mało około 30%. Potem się dziwiłem czemu taki mały baling wychodzi. Ale te doświadczenie nie poszło na marne, ponieważ nauczyłem się perfekcyjnie filtrować i wysłądzać do ostatniego kawałeczka cukieru słodowego.
    Mam w zamyśle zwiększenie nachmielenia piwa, te co robiłem ostatnio jest dość gorzkie ale z czasem gorycz zanika. Trzeba w miarę szybko pić ale kto tyle wypije .

    A zacznę chyba od razu od pszenicznego, nie wyrobiłem się ze zrobieniem w poprzednim sezonie, pozatym żytnie i klasycznie różne co wyjdzie.

    Tak więc startuję już nie długo tydzień dwa no chyba, pogoda mocno się załamie.
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #2
    Mam nadzieję na degustacje "owoców" nowego sezonu. Powodzenia

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎