Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Witam,

    Jest już znany termin XI Miedzynarodowej Giełdy Birofiliów Żywiec 2006.
    Jak w poprzednich latach (choć były pomysły na jego zmianę) utrzymujemy termin czerwcowy (3 weekend), czyli 16-17.06.2005 r.

    Osoby zainteresowane weryfikacją swoich danych w naszej bazie adresowej proszone są o kontakt na adres e-mail:
    Piwiarnia.Zywiecka@GrupaZywiec.pl, lub Grzegorz_Zwierzyna@GrupaZywiec.pl.

    Miejsce imprezy pozostaje to same czyli Piwiarnia Żywiecka na terenie żywieckiego browaru.

    W trakcie giełdy odbędzie się również kolejny Festiwal Piwowarów i Konkurs Piw Domowych organizowany przez firmę Browamator i Piwiarnię Żywiecka.

    Jestem otwarty na sugestie dotyczące giełdy tylko takie poważne i konstruktywne (dostawcę kiełbasy już dawno zmnieniłem :-) ). Szczególnie czekam na propozycję weryfikacji uczestników imprezy tak aby uniknąć sytuacji które wszyscy widzieliśmy czyli 1 osoba odbierająca 10 upominków. Dla osoby która wymyśli rozwiązanie ufundujemy super nagrodę.

    Więcej informacji będę podawał w miarę rozwoju spraw organizacyjnych.

    Pozdrawiam,

    Grzegorz Zwierzyna
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #2
    Przepraszam za błąd w terminie giełdy. Oczywiście powinno być 16-17.06.2006 r.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #3
      Dobrym rozwiązaniem jest wydawanie upominków na podstawie oczywiście zaprosznia i chociażby biletu komunikacyjnego (PKP, PKS). Nie jest to sposób uniwersalny ale wprowadza pewien porządek.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
        Dobrym rozwiązaniem jest wydawanie upominków na podstawie oczywiście zaprosznia i chociażby biletu komunikacyjnego (PKP, PKS).
        A co z kierowcami, którzy przyjadą swoimi powozami oraz ich pasażerami?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #5
          Dlatego napisałem, że nie jest to uniwersalny sposób!

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
            Szczególnie czekam na propozycję weryfikacji uczestników imprezy tak aby uniknąć sytuacji które wszyscy widzieliśmy czyli 1 osoba odbierająca 10 upominków. Dla osoby która wymyśli rozwiązanie ufundujemy super nagrodę.

            Ja mam świetną propozycję!
            Po dwa 6-paki piwa na upominek i problem z głowy.
            Zawsze w szkole mówili, że nauka to najlepiej przez plecy do głowy wchodzi
            bez brody...

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              Nie wiem na ile to jest fantazja filmowa a jeśli, to jak to jest kosztowne, gdyż na dyskoteki nie chadzam już, ale na jakimś filmie widziałem biletowanie za pomocą stemplowania ręki. Kto dostanie upominek zostanie ostemplowany.
              Nic nie pomoże jednak, jeśli sami uczestnicy nie podejdą do tego problemu uczciwie.
              Ja przeprowadziłem już autolustrację, której efektem jest wykreślenie ze spisu dwóch osób. Ciekawe, czy będę jedyny
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #8
                Jedynym pomysłem, który w tej chwili mi się nasuwa, jest wydawanie upominków na podstawie imiennego zaproszenia (z drukowanym imieniem i nazwiskiem, bo wypisać parę zaproszeń na jedną i tą samą osobę nie jest żadną sztuką) porównanego z dowodem osobistym, bądź innym tego typu dokumentem ze zdjęciem (bo "pożyczenie" takiego dokumentu też nie nastarcza większych trudności) osoby zgłaszającej się po upominki.

                Ten sposób nie jest również idealnym, bo najpierw dodatkowy nakład pracy przy drukowaniu zaproszeń, a potem dodatkowe zamieszanie przy wydawaniu upominków (choć to możnaby pewnie rozciągnąć w czasie). Lepszych pomysłów jednak na stanie nie mam....

                Comment

                • kalifat
                  Senior
                  • 10-2004
                  • 1168

                  #9
                  Jedynym rozwiązaniem jest ... brak upominków.
                  Wtedy nikt nie weźmie więcej niż dla niego przeznaczono.

                  A jesli upominki mają być, to może trzeba wprowadzić bilet wstępu na giełdę. Sprzedawać bilety po 5 zł i przy odbiorze upominku kasować zarówno bilet jak i zaproszenie. Jeśli ktoś nawet będzie chciał odebrać 10 upominków, to będzie go to kosztowało 50 złotych.
                  bla bla bla

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #10
                    Mój pomysł jest troszkę skomplikowany. Jedne drzwi otwarte, przy drzwiach ochrona wydająca bilety wstępu (na upominek) na giełdę, na podstawie tych biletów i zaproszeń wydawanie upominków. Odbieranie biletów wychodzącym przez bramę (jedną ) i dawanie im tzw. biletów ponownego wejścia, na postawie, których to wchodząc po raz drugi będą mogli sobie odebrać bilet na upominek.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                      Mój pomysł jest troszkę skomplikowany. Jedne drzwi otwarte, przy drzwiach ochrona wydająca bilety wstępu (na upominek) na giełdę, na podstawie tych biletów i zaproszeń wydawanie upominków. Odbieranie biletów wychodzącym przez bramę (jedną ) i dawanie im tzw. biletów ponownego wejścia, na postawie, których to wchodząc po raz drugi będą mogli sobie odebrać bilet na upominek.
                      A tym co już odebrali upominek dawanie biletów trzeciego typu - na wejścia i wyjścia.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Zaproszenie + dowód osobisty + lista osób, które otrzymały zaproszenie. Odbiór upominku za okazaniem zaproszenia i dowodu osobistego - podpis na liście potwierdzający odbiór upominku.

                        Oczywiście poskutkuje to tylko przy założeniu - myślę słusznym - że upominki otrzymują tylko osoby, które przyjechały na giełdę, skończy się odbieranie upominków dla nieobecnych - fikcyjnych, czy nie.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Rany, ja rozumiem, że to nie jest w porządku jak ktoś bierze więcej upominków. Ale nie będę mówić innym co mają robić, bo kto jest w porządku ten sam wie jak postępować.
                          Jedynym sposobem na ukrócenie tego procederu jest brak upominków. Ale to już zależy od sponsora.
                          A jeśli już są upominki to organizatorzy wiedzą ile zaproszeń przygotowali i najpewniej przygotowują odpowiednią liczbę prezentów.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            #14
                            Ja tu widzę tylko jedno rozwiązanie - zaproszenie z dowodem tożsamości. Może jest to trochę upierdliwe, ale nie wydaje mi się by uczciwy uczestnik miał taki wielki z tym problem. Kręcić nosem będą... krętacze.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              #15
                              Jestem za wprowadzeniem biletów (10zł) i kasowaniem/steplowaniem ich przy odbiorze upominków. Bądź całkowite zaniechanie obdarowywania, komu zależy na giełdzie i tak przyjedzie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎