Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mazowiecki, Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty. Za jasny na 14 Blg. [3.5]
    Piana: Przyzwoita. Długo utrzymujący się krążek. Pozostawia plamy na szklance. [4]
    Zapach: Wodnisto-słodowy z lekkim chmielem. [4]
    Smak: Słodowy ale raczej wytrawny. Goryczka trochę więcej niż średnia ale nie za mocna. Plus za brak alkoholowych posmaków. Duży minus za posmak gumy na samym początku (pierwsze łyki nie do wypicia - potem norma). [3.5]
    Wysycenie: Ciekawe bo tak drobno perliste, że mało widoczne. Niestety troszkę za bardzo szczypie w język. [4]
    Opakowanie: Paskudna etykieta. Kolorystyka zbliżona do ścierwa z Jabłonowa Duży plus natomiast za podanie parametrów i za czarny kapsel (zawsze to lepiej niz golas). [3]
    Uwagi: MarcinKa namówił mnie na to piwo. Doświadczenie ciekawe o tyle, że nie piłem żadnego Okuniewa wcześniej więc ponad 2,50 zł nie żałuję ale normalnie to bym sobie w brodę pluł

    Moja ocena: [3.725]
    Last edited by Shlangbaum; 03-04-2006, 18:10.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #17
      Jak się tak przyglądnąłem mojej ocenie i ocenom innych to widzę, że piwo jest potwornie nierówne i trudo je jednoznacznie ocenić.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #18
        Shlangi aż sobie nie zdajesz sprawy jak nierówne. Wypiłem drugą buteleczkę, razem je kupowałem i miały tę samą datę ważności. Nie to piwo! O wiele bliżej Twoich doznań. Słaba goryczka i wyraźny słód. Gdybi mi tak smakowało za pierwszym razem to bym Ci nawet nie wspomniał, żebyś kupił. Mam jeszcze 2 Strongi Mocne (na logikę to to samo co Mocne) i ciekawy jestem jak te będą smakowały.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          Duży minus za posmak gumy
          A ja myślałem, że tylko w moim piwie taki bukiet rozkwitł.
          Swoją drogą, wspominając opowieści tych co browar odwiedzili nie dziwi fakt, że to piwo takie różne
          Poszukuję

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎