Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duże garnki emaliowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • a_szypura
    Junior
    • 08-2003
    • 23

    Duże garnki emaliowane

    Witam
    Może komus z forumowiczów się przyda, pojawiły się duże garnki emaliowane
    oprogramowanie sklepu internetowego- sklepy internetowe skrypt - skrypty - załóż swój sklep internetowy - abc24.pl - oscommerce


    jak szukałem to nie mieli :-) a teraz już mam kocioł elektryczny
    Pozdrawiam
  • pepesz
    Member
    • 09-2004
    • 85

    #2
    Do wyboru, do koloru. Ceny bardzo atrakcyjne. Jak szukałem to poniżej stówy nie schodziły.

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pepesz
      Do wyboru, do koloru.
      Jeśli chodzi o te duże , to kolor jest tylko jeden - brązowo-brązowy

      Comment

      • a_szypura
        Junior
        • 08-2003
        • 23

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
        Jeśli chodzi o te duże , to kolor jest tylko jeden - brązowo-brązowy

        Nawet nie dali rady zrobić zdjęcia, bo w palecie 16.7 mln kolorów nie ma niestety brązowo-brązowego

        Comment

        • trix
          Member
          • 03-2006
          • 89

          #5
          W "browamatorze" mają garnki 29l, emaliowane, w kolorach brązowym lub kremowym! Niestety ich cena to 99zł. (bez kosztów wysyłki)

          http://www.browamator.pl/szczegoly.p...edm=809301&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183123&grp=&sortuj=kod

          Comment

          • a_szypura
            Junior
            • 08-2003
            • 23

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trix
            W "browamatorze" mają garnki 29l, emaliowane, w kolorach brązowym lub kremowym! Niestety ich cena to 99zł. (bez kosztów wysyłki)

            http://www.browamator.pl/szczegoly.p...edm=809301&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183123&grp=&sortuj=kod
            Według mnie to sa te same gary. Kiedy nie było ich w "stanku" nie było ich również w BA
            Ale różnica cen nie jest bardzo drastyczna, BA sprzedaje je z pokrywką, jeśli ktoś ma rabat co najmniej 10% to wychodzi podobnie

            Rzeczą warta uwagi są garnki 40L których nie ma w BA

            Comment

            • trix
              Member
              • 03-2006
              • 89

              #7
              Masz pełną racje! Pokrywka jest przydatna. Z różnicy cen wychodzi , że za pokrywkę w BA płaci się ok 30 zł ( przy rabacie 10% ok 20 zł). Dużo czy mało to nie wiem ale kupić samą pokrywkę to już problem...
              Producentem tych garnków jest "EMALIA OLKUSZ" / "EMALIA SA." To raczej jedna i ta sama firma. A propos kolorów.... to czy to ważne?

              Comment

              • buran
                Senior
                • 12-2005
                • 110

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trix
                Masz pełną racje! Pokrywka jest przydatna. Z różnicy cen wychodzi , że za pokrywkę w BA płaci się ok 30 zł ( przy rabacie 10% ok 20 zł). Dużo czy mało to nie wiem ale kupić samą pokrywkę to już problem...
                Producentem tych garnków jest "EMALIA OLKUSZ" / "EMALIA SA." To raczej jedna i ta sama firma. A propos kolorów.... to czy to ważne?
                Wydaje mi się, że każda firma sprzedaje garnki z pokrywką - po prostu nie ma jej na zdjeciach - ale trzeba się upewnić. Ja taki sam kupiłem za 89 - oczywiście z pokrywką.

                Comment

                • DanielJakubowski
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 791

                  #9
                  Kilkanascie dni temu, kupiłem w hurtowni koło Szczecina taki garnek z Olkusza. Pojemność 40L, brązowy - jak dla mnie wygląda ok i jest z pokrywką. Zapłaciłem 97 zł. W sklepie internetowym, jest widzę taniej ale doliczając koszty wysyłki to już nie wiem, nie chce mi się liczyć .
                  Pozdrawiam
                  dj

                  Comment

                  • kham
                    Senior
                    • 01-2006
                    • 751

                    #10
                    Pokrywki są chyba jednak sprzedawane oddzielnie. Ni i tylko czarne a nie np brązowo-brązowe.

                    Comment

                    • Marek-C
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 848

                      #11
                      Sklep firmowy Emalii Olkusz tel. 606 123 365

                      Sklep ten prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

                      Za garnek 29l z pokrywką (i przesyłką) zapłaciłem 93.xxPLN, przesyłka 20PLN, garnek bez pokrywki był za coś <60PLN!

                      Marek
                      Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        #12
                        Pokrywki w razie czego można kupić i oddzielnie. W czwartek kupiłem 40-litrowy gar Emalii (trochę mnie drogo wyniósł, gdyż hurtownia dolicza więcej dla osób nie mających otworzonego u nich rachunku.) i można też było kupić luzem pokrywki. Na ich cenach się nie skupiłem, ale wydaje mi się, że do 20pln.
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          #13
                          W Bielsku-Białej a raczej w Białej koło cmentarza w AGD można dostać gar 40 litrowy emaliowany, ciemny brąz za 67 zł, pokrywka 16 zł. Jestem na kupnie ale kusi mnie coś z nierdzewki.

                          Comment

                          • breslauer
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2690

                            #14
                            To ja z innej beczki - jeśli na dnie gara emaliowanego są odpryski emalii i lekko rdzewieją, to czy istnieje jakiś środek (sposób) żeby te odpryski , bo ja wiem, zamalować, zalakierować, zaszpachlować, itp.? chodzi mi o to, czy taki gar z odpryskami jest już na zawsze zdyskwalilfikowany do celów piwowarskich, czy też można go jakoś uratować?

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              W sklepach budowlanych można kupić emalię naprawczą w tubce. Wiąże z metalem i powinno to pomóc na jakiś czas. Można też używać środków chemicznych pasywujących stal, np. kwasu fosforowego lub farb antykorozyjnych.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎