Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle BIS - Warszawa, Nowy Świat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pifkobroda
    Chciałbym uspokoić wszystkich. Rozmawiałem z właścicielem Bierhalle i potwierdził otwarcie od przyszłego miesiąca (czerwiec) browaru na Nowym Świecie 64 w Warszawie. Chciałbym również powiedzieć że będzie namiot na sporą liczbę osób na Polach Mokotowskich - ale to bardziej przedsięwzięcie krótkotrwałe.

    Zaglądałem wczoraj na Nowy Świat. W środku trwają prace wykończeniowe. Wystrój podobny do Bierhalle Arkadia - drewno i cegły i również tak jak tam dwa poziomy.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      Bardzo mnie ucieszy namiot na Polach Mokotowskich z piwami z Bierhalle. Na pola to mam blisko na piechotę, w zasadzie mieszkam tuż przy nich. Do tej pory to na Polach w zasadzie były tylko piwo koncernowe.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #18
        Za stroną www.bierhalle.pl :
        "Już 30 maja otwieramy nową restaurację na Nowym Świecie 64 w Warszawie."
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • pifkobroda
          Junior
          • 05-2006
          • 4

          #19
          hip hip huuuura

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2866

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
            Za stroną www.bierhalle.pl :
            "Już 30 maja otwieramy nową restaurację na Nowym Świecie 64 w Warszawie."
            Przejeżdżałem dzis Nowym Światem i wygląda na to, że Bierhalle BIS już otwarte.
            Na zewnątrz znajduje się całkiem miło wyglądający ogródek.
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎