Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.08-10: Zwierzyniec - V Wielki Zlot Forumowiczów - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Zamieszczam mapkę, żeby pasażerowie "wesołego pociągu" mieli świadomość, że kawałek drogi przed nimi... Dworzec się nie zmieścił...
    Wersja nie pomazana: http://www.zwierzyniec.info.pl/asset...en/mapazw1.jpg
    Attached Files
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #17
      O 14 w piątek przyjedzie piwo wraz z rollbarem na nasz Camping.
      Będzie więc Janów oraz Zwierzyniec. Perła zasponsorowała:
      1. Zwiedzanie oraz Degustację niepasteryzowanego podczas zwiedzania które odbędzie się w sobotę w dwóch turach. Pierwsza grupa godzina 11.00, druga grupa 12.00
      2. Trzy beczki piwa na ognisko
      3. Gadżety którymi będą KOSZULKI

      I darujcie sobie narzekania bo dla mnie głównym celem Zlotu było/jest uhonorowanie dwustuletniego browaru i możliwość jego zwiedzenia a także miłe spędzenie czasu w okolicznościach przyrody.

      ps. W piątek proponuję się skoncetrować na piciu Janowa a w sobotę lżejszego Zwierzyńca ale to tylko lekka propozycja.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        (...)ps. W piątek proponuję się skoncetrować na piciu Janowa a w sobotę lżejszego Zwierzyńca ale to tylko lekka propozycja.
        Wg mnie - bardzo rozsądna

        A teraz do rzeczy:
        Klucze będą wydawane bezpośrednio po Waszym przyjeździe. Osoby, które są na podmiankę (czyli Zbysia i MarcinEB) muszą powiedzieć kogo zastępują, by otrzymać klucze do właściwego domku.
        Rozliczać się będziecie natomiast bezpośrednio ze mną!!!

        I dla przypomnienia:
        Nocujemy w Ośrodku Wypoczynkowym "Echo"
        ul. Biłgorajska 3
        Zwierzyniec

        Do zobaczenia!!!

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
          Osoby, które są na podmiankę (czyli Zbysia i MarcinEB) muszą powiedzieć kogo zastępują, by otrzymać klucze do właściwego domku.
          (...)
          Oczywiście nie MarcinEB, a DarekEB
          Last edited by iron; 04-09-2006, 13:35.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #20
            Przepraszam, ja zawsze muszę coś przekręcić

            Comment

            • pivaria
              Senior
              • 03-2001
              • 1538

              #21
              ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

              Ja w sprawie konkretnej: ze względu na nawał różnego rodzaju zajęć i zbieżność terminu Zlotu z innymi imprezami nie mogę osobiście być z Wami, przeto proszę aby ktoś z szanownych uczestników Zlotu był uprzejmy napisać relację z imprezy do magazynu PIVARIA. Szczegóły na PW.
              Technika pisania dowolna: reportaż, esej, wywiad etc. Może też być technika mieszana. Mile widziane również zdjęcia.
              Życzę Wam miłej zabawy
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              • darekeb
                Member
                • 05-2004
                • 80

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                Przepraszam, ja zawsze muszę coś przekręcić

                Się nie gniewam

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #23
                  Pierwotnie miało być 60 gadżetów ale udało się pulę powiększyć do 80. Tak więc zgodnie z wcześniejszymi postanowieniami pierwsze 80 osób z listy dostanie koszulki. Tylko nie złościcie się na mnie jak Wam rozmiar nie będzie pasował. Sam mam nadzieję, że nie są to koszulki... na materiały biurowe
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    Pierwotnie miało być 60 gadżetów ale udało się pulę powiększyć do 80. Tak więc zgodnie z wcześniejszymi postanowieniami pierwsze 80 osób z listy dostanie koszulki. Tylko nie złościcie się na mnie jak Wam rozmiar nie będzie pasował. Sam mam nadzieję, że nie są to koszulki... na materiały biurowe
                    Coś czuję że będę mogła sobie jak zwykle zrobić dwie koszulki z jednej
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      .... to miało być PW
                      Last edited by Marusia; 06-09-2006, 15:54.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        #26
                        Chciałbym poruszyć pewną może kontrowersyjną kwestie ale dotyczącą pewnych zasad.
                        Ustaliliśmy kilka miesięcy temu pewne zasady dotyczące zapisów na Zlot. Nie zamierzamy ich łamać dla nikogo. Tak więc oczywiście KAŻDY może sobie samodzielnie teraz rezerwować przyjazd do Zwierzyńca (tego PiS jeszcze nie zabrania ) ale ATRAKCJE ZLOTOWE PRZEWIDZIANE SĄ DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH. Pewne ewentualne odstępstwa mogłyby być robione gdyby ktoś przedstawił swoją sytuację wcześniej i porozmawiał ze mną lub Małążonką. Nie chcemy tworzyć precedensów bo w przyszłym roku zapisze się 20 osób a 80 przyjedzie i będzie problem.
                        Tak więc podkreślam Docencie bo drogą okrężną dowiedzieliśmy się, że zarezerowałeś sobie sam nocleg w Echu- jesteś mile widziany, wypijemy sobie razem piwko (nie zapomnij kupić bo to co kupowaliśmy co jest sponsorowane jest wyliczone (wiem brzmi to okrutnie) ale niestety atrakcje zlotowe Ciebie nie dotyczą.

                        ps. Nie wiem jak to jeszcze delikatniej napisać - nie jest to sprawa osobista tylko sprawa zasad - jasno określonych. Wyobraź sobie, że wszyscy zrobiliby tak jak Ty - co by z tego wyszło. Mozna powiedzieć, że jedna osoba różnicy nie czyni ale wyjątek pociągał by w przyszłych latach pewne niedobre dla organizatorów konsekwencje.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          #27
                          Napisałam to już w plotkach, ale mam dokładnie to samo zdanie co Zythum!

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                            Napisałam to już w plotkach, ale mam dokładnie to samo zdanie co Zythum!
                            ok, oburzony był Iron, który się pierwszy wypowiedział co nie było jednoznaczne ze stanowiskiem organizatora, którym jest Zythum no nie? ;P

                            a teraz wybaczcie wyjeżdżam Peace & PisS

                            do zobaczenia wredoty na miejscu :*
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #29
                              No tak, tylko że pisałam to ja (ikonka z bardzo czerwonymi licami)

                              Coś się ostatnio opuściliśmy z przelogowywaniem - chyba musimy sobie kupić drugi komputer!
                              Last edited by Małażonka; 06-09-2006, 21:01.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                                No tak, tylko że pisałam to ja (ikonka z bardzo czerwonymi licami)

                                Coś się ostatnio opuściliśmy z przelogowywaniem - chyba musimy sobie kupić drugi komputer!
                                nic a nic mnie to już nie obchodzi lalalalala!
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎