Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Regina żegna piwoszy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #31
    Nie sądzę żeby Carlsberg chciał zamknąć Kasztelana. W końcu jeszcze niedawno było głośno o tym, że firma chce przejąć Łomże. Oba browary mają podobne moce produkcyjne, a lokalizacja bardziej przemawia za tym pierwszym browarem.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #32
      Nie zapominaj, że koncerny przejmują browary dla marki, a nie mocy produkcyjnych.
      Last edited by jerzy; 20-12-2006, 11:20.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
        Nie zapominaj, że koncerny przejmują browary dla marki, a nie mocy produkcyjnych.
        Nie zapominam ale pomyśl, czy Duńczykom opłaca się przejmować browar, który ma zbliżone moce produkcyjne, do zakładu, który chcą niby zamknąć? No i co, że przejmą popularną na wschodzie markę? Nie będą mieli gdzie produkować Kasztelana, bo zabraknie mocy. Taki zabieg będzie miał pewnie miejsce tylko wtedy, gdy będą chcieli uśmiercić, bądź ograniczyć w znacznym stopniu marki: Kasztelan lub Łomża. A to raczej spowodowałoby odwrotne skutki.

        Comment

        • Makaron
          Senior
          • 08-2003
          • 2107

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
          Nie będą mieli gdzie produkować Kasztelana, bo zabraknie mocy.
          No to rozbuduja jeden zaklad produkcyjny, bo to i tak zawsze tansze i bardziej wydajne niz posiadanie dwoch osobnych.
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron
            No to rozbuduja jeden zaklad produkcyjny, bo to i tak zawsze tansze i bardziej wydajne niz posiadanie dwoch osobnych.
            Zakładając, że jest jeszcze taka możliwość. Łomża ostatnio już przechodziła modernizację, ale może jeszcze da się ten zakład rozbudować.

            Comment

            • juzes
              Member
              • 06-2005
              • 95

              #36
              No to nie spróbuję ich pszeniczniaka
              W tym roku wybrałem się na weekend do Mikołajek i miałem nadzieją że mi się uda. Niestety w Mikołajkach znalazłem tylko jeden sklep który miał Regine, ale pszeniczniak akurat chwilowo nie było.

              Pozostaje tylko własna produkcja pszeniczniaków.
              http://juzes.lubon.net.pl
              http://www.budowa.maroonpoint.com/

              Comment

              • zAjkA
                Senior
                • 12-2004
                • 1089

                #37
                To co mnie jeszcze zabolało to to że miejscowi nie lubili Reginy. W samym Giżycku była uważana za ścierwo- tak mówił znajomy mojego ziomka mieszkający w tym jakże pięknym miasteczku. Byłem tym strasznie zaskoczony ale powaliło mnie jego ździwienie że my w Warszawie to pijemy i jeszcze nam smakuje.
                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                Comment

                • szarpik
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 676

                  #38
                  Wielka szkoda( Dopiero w zeszłe wakacje po raz pierwszy udało mi się wypić kilka piw z Reginy , ale niestety nie był to pszeniczniak.
                  WWW.EKSTRAKLASA.NET

                  Comment

                  • centon
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 03-2004
                    • 575

                    #39
                    Będąc dzisiaj na zakupach w sklepie "Jola" na Koszykowej w Warszawie dowiedziałem się ,że zaraz po nowym roku ma dojechać pszenica z reginy coś koło 20 skrzynek.
                    Co do innych piw z Reginy to niestety brak info.
                    Za parę dni się wyjaśni.
                    Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                    Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                    https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                    Comment

                    • Akren
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 111

                      #40
                      Dowiedziałem się ostatnio że Regina ma się połączyć z Browarem Kormoran i ta informcja też została niby otrzymana z samego browaru. Pewności co prawda nie mam bo póki co nie mogłem się do nich dodzwonić żeby mi ktoś to potwierdził.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                        To co mnie jeszcze zabolało to to że miejscowi nie lubili Reginy. W samym Giżycku była uważana za ścierwo- tak mówił znajomy mojego ziomka mieszkający w tym jakże pięknym miasteczku. Byłem tym strasznie zaskoczony ale powaliło mnie jego ździwienie że my w Warszawie to pijemy i jeszcze nam smakuje.
                        To przecież norma. W Suwałkach reagowali tak samo, a i Amber w Trójmieście nie ma najlepszej opinii, zresztą w dużej mierze zasłużenie.

                        Comment

                        • kham
                          Senior
                          • 01-2006
                          • 751

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Akren
                          Dowiedziałem się ostatnio że Regina ma się połączyć z Browarem Kormoran i ta informcja też została niby otrzymana z samego browaru. Pewności co prawda nie mam bo póki co nie mogłem się do nich dodzwonić żeby mi ktoś to potwierdził.
                          Tylko co to może oznaczać dla warzonych tam piw? Będą te same i poprawią marketing czy "ulepszą" piwa?

                          Comment

                          • Makaron
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 2107

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            To przecież norma. W Suwałkach reagowali tak samo, a i Amber w Trójmieście nie ma najlepszej opinii, zresztą w dużej mierze zasłużenie.
                            Naszczescie Amber po bardzo ostrej kampani zwiazanej z Kozlakiem troche poprawil swoj obraz i coraz czesciej jest odbierany jako dobra marka.
                            Czesc moich znajomych reagowali mniej wiecej w ten sposob po sprobowaniu produktow z Ambera. "Specjal to to nie jest ,ale moze byc", co w niektorych ustach moze brzemiec nawet jako komplement
                            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                            Comment

                            • Akren
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 111

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                              Tylko co to może oznaczać dla warzonych tam piw? Będą te same i poprawią marketing czy "ulepszą" piwa?
                              Pewnie jeśli okaże się to prawdą to dowiemy się wszystkiego w praniu, chociaż z tego co słyszałem piwa mają pozostać te seme.

                              Comment

                              • kham
                                Senior
                                • 01-2006
                                • 751

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Akren
                                Pewnie jeśli okaże się to prawdą to dowiemy się wszystkiego w praniu, chociaż z tego co słyszałem piwa mają pozostać te seme.
                                jeżeli...to była by dobra wiadomość. Fajnie było by na głównym deptaku w Giżycku dostać coś innego niż tyskie, lech lub żywiec

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎