Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 11-01-2007, 06:43
Fotka Użytkownika: pivaria
pivaria pivaria is offline
Senior

Miejscowość: Szczecin
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marco
Też mi się podoba, zwłaszcza że po pierwsze lubię Brackie a po drugie dostałem go pod choinkę . Z tego co wiem to został kupiony w antykwariacie w Cieszynie, tym blisko rynku (niestety nie pamiętam ulicy).
Ja też nie znam nazwy ulicy. Pamiętam jedynie, że niedaleko jest oddział banku Millenium...
Generalnie: to bardzo ładny prezent. Musiałeś być bardzo grzeczny w roku 2006, skoro św. Mikołaj tak Cię docenił?
Odpowiedz cytując