Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo marki piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mnemonic
    Junior
    • 09-2005
    • 17

    #16
    Powiem Wam, że sporo takiego piwa marki piwo nabyłem razem z komapanami z pracy w sklepie Albert na Woli i nie było takie złe....gdy już tego sporo wypiliśmy, postanowilismy oddać butelki (była kaucja niestety) i zebrało się tego ponad 60 sztuk.... Początkowo pani ze sklepu nie chciała nam przyjąć tych buteleczek, ale przekonalismy ją, że jedynie w tej sieci sklepów można dostać to "cudo" i otrzymalismy kase za butelki.....
    Fanatyk Newcastle ...

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #17
      O ile dobrze pamiętam, to piwo marki piwo na wczasach w Chojnicach widziałem w hypernovej i tam jak wół napisane stało, szto produkuje toto browar Kiper.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • biereczapplistes
        Senior
        • 05-2007
        • 325

        #18
        ale najgorszy jest piwouwłaczająco - podobny kruger

        jakiś czas temu w biedronce zobaczyłem 0,5l flandurynę za 1zł z napisem kruger (celowo piszę z małej)
        pomyślałem, że pewnie nie będzie najlepsze, ale spróbować trzeba i przy okazji przybędzie mi kapsel do kolekcji (zbieram tylko kapsle od tego co sam wysuszę)
        no i wziąłem łyk...to był szok! czegoś tak obrzydliwego nie piłem ani wcześniej ani później...
        wziąłem jeszcze kilka łyków, bo nie mogłem uwierzyć, że jakaś ciecz może tak smakować;
        nawet odór formaliny i gnijących zwierzaków na zajeciach z bioli (moje cholerne studia) był przyjemniejszy
        wylałem to, kapsel wyrzuciłem...
        strzeżcie się!
        Pijast Piwodziej :D

        Comment

        • sergioP
          • 09-2005
          • 1261

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
          ..."byle co, byle tanie, byle tylko sponiewierało"...
          Myślę, że na tym można by zamknąć ten wątek.
          Nie zgodzę się z kolegą piwowar2, że brakuje informacji na temat producenta.
          Tak jak Krzysiu, nie spotkałem się z brakiem danych wytwórcy na opakowaniach tych produktów. To raczej specjalność wielkich koncernów.
          Nie uważam również, by piwa te były "nadwyżkami mocy produkcyjnych" konkretnych marek i sprzedawane pod zmienionymi nazwami. Chyba większość z nas (jeśli nie wszyscy) miało "przyjemność" próbować owych wynalazków i nijak one się mają do innych marek warzonych przez dany browar.
          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
          - ???
          - ...napiłbym się piwa.

          ------------------------------------------
          Dzień dobry panu.
          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10836

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
            (...)
            Nie zgodzę się z kolegą piwowar2, że brakuje informacji na temat producenta.
            Tak jak Krzysiu, nie spotkałem się z brakiem danych wytwórcy na opakowaniach tych produktów. (...)
            Zapomniałeś chyba o Głubczycach i Brzegu oraz Van Purze i Zabrzu. Te firmy także zatajają informacje dotyczącą miejsca wytwarzania.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • sergioP
              • 09-2005
              • 1261

              #21
              Nie zapomniałem.
              Po prostu "nie spotkałem się z brakiem danych wytwórcy na opakowaniach tych produktów".
              Być może zbyt mało styczności miałem z tymi wynalazkami, ponieważ skusić mnie na zakup tychże, może jedynie kapsel, którego jeszcze nie mam w kolekcji.
              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
              - ???
              - ...napiłbym się piwa.

              ------------------------------------------
              Dzień dobry panu.
              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie zapomniałem.
                Po prostu "nie spotkałem się z brakiem danych wytwórcy na opakowaniach tych produktów".
                (...)

                Przykład pierwszy z brzegu. "Karpackie" warzone w Warszawie przy ul. Kondratowicza to według ciebie jest wszystko w porzadku?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #23
                  SergioP powoływał się na posty sprzed 2 lat , a dzisiejsza sytuacja zmieniła się dość znacznie. Parodoksalnie dzisiaj to chyba właśnie na piwach marketowych łatwiej odszukać adres producenta ( bo są najcześciej warzone przez mniejsze browary), niz na tych noszących nazwy znane powszechnie w całym kraju ( bo pochodzą z koncernów i podane są tylko adresy central). Van Pur idzie w slady koncernów i dlatego mamy takie "kwiatki".

                  Natomiast Krugera piłem kilka miesięcy temu i tak naprawdę wypiłem go bez emocji - zupełnie przeciętne piwo , porównywalne do tych szeroko reklamowanych. Nie zachwyciło mnie , ale wypiłem bez przeszkód. Widocznie biereczapplistesowi trafiło się cos znacznie gorszego .

                  Comment

                  • sergioP
                    • 09-2005
                    • 1261

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przykład pierwszy z brzegu. "Karpackie" warzone w Warszawie przy ul. Kondratowicza to według ciebie jest wszystko w porzadku?
                    Oczywiście, że nie w porządku.
                    Jednak to chyba nie najlepszy przykład, bo wydaje mi się że ART rozpoczynając ten wątek miał na myśli piwa produkowane na wyłączne zamówienie poszczególnych dyskontów czy sieci marketów, a Karpackie raczej do takich nie należy (chyba, że się mylę).
                    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                    - ???
                    - ...napiłbym się piwa.

                    ------------------------------------------
                    Dzień dobry panu.
                    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                    Comment

                    • ODOLAN
                      Member
                      • 07-2007
                      • 57

                      #25
                      To piwo marki piwo to zapewne Imielin "PIWO" jasne pełne. Nazwa co najmniej odkrywcza, a smak opisałem w poście dot. owej ambrozji.

                      Comment

                      • Candlekeep
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 367

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                        Parodoksalnie dzisiaj to chyba właśnie na piwach marketowych łatwiej odszukać adres producenta ( bo są najcześciej warzone przez mniejsze browary), niz na tych noszących nazwy znane powszechnie w całym kraju ( bo pochodzą z koncernów i podane są tylko adresy central). .
                        Mam to samo odczucie. Zawsze na tych powszechnie znanych etkietach brakuje mi informacji, skąd konkretnie pochodzi dane piwo. Cóż - takie czasy. Bogu dzięki mamy jeszcze tyle wolnego rynku, że można wybrać inne, które ma pełną informację, a i smak znacznie ciekawszy

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎