Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wiedza o piwie i piwowarstwie jaka jest zawarta w BrowarBiz jest wiele więcej warta, niż te kilkadziesiąt złotych. Wstyd mi trochę, że dopiero teraz wsparłem te "kompendium wiedzy", ale czuję się też dumny, że mogłem jakoś pomoc w funkcjonowaniu tego portalu. Dziwi mnie trochę patrząc na listę obecności, że tak mało jest zielonych nicków, w gąszczu czerwonych. No, ale to jest wolny wybór użytkowników. Ja mam przynajmniej spokojne sumienie w tej kwestii, bo do tej pory czułem się jakbym podglądał przez dziurkę do klucza.
grochal122
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 05-09-2007, 07:51
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
TAKA cena w birrofilistyce być może nie padnie już nigdy.
[/url]
Pewnie nie padnie a nawet nie padła NIGDY. Wlasnie wczoraj jedna z irlandzkich gazet potwierdziła wątpliwości które zasiał w nas Art 3 posty powyżej
Aukcja okazała sie żartem licytujacych tzn chodzi o osiągnętą monstrualną cenę. Piwo to nadal pozostalo własnością sprzedającego a pokazanego 0,5 mln dolarów nie otrzymał ani już nie otrzyma. Wlaściciel piwa ktorym wg gazety jest niejaki Dan Woodul z Oklahomy rozważa wystawienie go na jakąś aukcję charytatywną. Niestety nie mogę podać linku do powyższego artykułu gdż gazeta raczej nie ma swojego wydania internetowego. Nie zmienia to jednak faktu iż piwo to chyba nadal możemy traktować za najstarsze znane zachowane.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując