Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
(...) przede wszystkim uważam, że warto utrzymać niezależny portal w tej postaci, w jakiej obecnie funkcjonuje. Jakoś to miejsce wciąga i nie chodzi tylko o sam temat, może bardziej o ludzi tu piszących. Odkąd się zarejestrowałem lubię tu zaglądać. Przyznam, że jest to pierwsze forum w jakie udało mi się wciągnąć.
Remikola
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 15-12-2007, 21:39
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy

Jeśli ktoś chce w Polsce nagle mieć zbiór nr 1 kapsli z całego świata liczący 60 tys sztuk to prosze licytować tutaj :
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...:B:DBS:PL:1123
O ile cena wyjściowa 10 tys baksów nie wydaje sie przegięciem to niestety aukcja ma cenę minimalną o nieznanej wysokości
W zbiorze m.in. prawie 6 tys kapsli z Rosji w tym ponad 500 jeszcze z czasów ZSRR !!!
Dobrze ze już nie zbieram zagranicy.... Miałem kiedyś przyjemność wymieniać się korespondencyjnie ze sprzedawcą . Ciekawe dlaczego sprzedaje zbiór

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując