Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Ale zysk osiągają, nieprawdaż?

    Comment

    • PiwowarAG
      Member
      • 09-2007
      • 54

      Zysku nie osiągają, bo są obecnie w budowie, ale przynosić jakiś będą. Właściciele jednak żyją z całkiem innych działalności.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        Stacje Jet należą teraz do Lukoila i czeka je zmiana brandu.
        Jeta sprzedali czy całe Conoco?
        Już wiem.
        Last edited by kiszot; 09-03-2008, 22:11.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Przeszkadza tobie to? Czy czułbyś się lepiej gdyby to był np. Hans lub John?
          Idę rozumieć, że globalizacja... Ale LUKOIL mnie trochę w gaźnik kole, ponieważ ś.p. Jet to stacja najbliższa domu, no i nie lubię polityki za pomocą surowców, gdzie osobiście od Rusa w ... (m.in. bak ) dostaję.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwowarAG Wyświetlenie odpowiedzi
            Zysku nie osiągają, bo są obecnie w budowie, ale przynosić jakiś będą. Właściciele jednak żyją z całkiem innych działalności.
            Ciekawe, czy gdyby na browarze mieli tracić, to tak chętnie dokładaliby do niego z innej działalności.

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Ciekawe, czy gdyby na browarze mieli tracić, to tak chętnie dokładaliby do niego z innej działalności.
              Znasz teoretyczną zasadę działania instytucji non-profit? A może któryś z restauratorów kalkuluje biznes piwowarski właśnie w ten sposób: nie jako źródło utrzymiania siebie i rodziny oraz dochodowa inwestycja, ale jako samoutrzymujący się interes dający właścicielowi przyjemność?
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                W to, że ktoś utrzymywałby taki biznes wychodząc przy tym "na zero", jestem w stanie przy maksymalnym zaangażowaniu wyobraźni uwierzyć. Ale w to, że będzie do niego dokładał, już nie.

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  W to, że ktoś utrzymywałby taki biznes wychodząc przy tym "na zero", jestem w stanie przy maksymalnym zaangażowaniu wyobraźni uwierzyć. Ale w to, że będzie do niego dokładał, już nie.
                  No spoko, tylko np. Regina, czy markety które wymieniłeś wyżej do swej działalności nie dokładały, tylko zyski gdzie indziej mogły być wyższe. Ergo nie grozi nam fala bankructw.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2866

                    W niespełna 3 milionowej Mongolii, w około 1 milionowym Ułan Bator działają 3 mikrobrowary. Nie wiem jak z ich dochodami ale widać, że dla każdego starcza "tortu" myśle, że w Polsce jest miejsce na dużo więcej mikrusów.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      No proszę, szkoda że o tym nie wiedziałem (chyba że wtedy ich nie było) jak byłem w UB pare lat temu

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        Czy przypadkiem browar w Białymstoku nie miał sie mieścić w tym budynku centrum handlowego w którym dziś się ściana spierniczyła??

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                          byłem w UB pare lat temu
                          Tyle dobrego, że chociaż się towarzyszu przyznaliście
                          Last edited by arcy; 11-03-2008, 19:27.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy przypadkiem browar w Białymstoku nie miał sie mieścić w tym budynku centrum handlowego w którym dziś się ściana spierniczyła??
                            Nie. Bierhalle ma być w "aktualnym" domu towarowym, a dzisiejszy wypadek był przy budowie, a właściwie adapatacji dawnej fabryki na galerię.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tyle dobrego, że chociaż się towarzyszu przyznaliście
                              Ehh, tym razem Ci wybacze to znieważenie

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak nie posmakuję piwa z tego browaru, to nie uwierzę
                                A tak na poważnie, to zrobiłem mały rekonesans w okolicach samego Starego Rynku i naprawdę nie wiem, gdzie browar mógłby się mieścić. Chyba, że nie chodzi ściśle o sam rynek, ale jego okolice. Poczekamy, zobaczymy.
                                Ja także uważam, że nowe przedsięwzięcie nie jest związane z funkcjonującym już browarem w hotelu Płock. Sukces tego pierwszego (nie wiem jak jest z finansami, ale stała klientela już się ukształtowała) pociągnął za sobą kogoś innego. Dla miłośników piwa to tylko lepiej
                                Od czasu wpisu minął ponad rok i nic
                                Chociaż nie, teraz to przynajmniej wiem, gdzie ma (miał?) być ten browar, tzn. kamienica na Starym Rynku, vis-a-vis fontanny.
                                Po mieście chodzą słuchy, że to właściciel już istniejącego browaru robi krecią robotę, ale jak jest naprawdę nie wiadomo. Pozostaje czekać...
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎