Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Gminie Bardo (Wartha) koło Kłodzka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojciex
    Member
    • 02-2006
    • 57

    #16
    Nie zrozumiałeś moich intencji ale pozwolę sobie na małą instrukcję. Odświeżyłem wątek z nadzieją, że któryś z forumowiczów natrafi na stare flaszki z tych browarów i tym samym przyczyni się do powstania małej ekspozycji nt. wyżej wymienionych browarów i nie tylko.

    @Krzysiu, może posiadasz flaszki z Barda, Przyłęku, Lasek, Kamieńca Ząbk.?

    Comment

    • a44444
      Junior
      • 10-2004
      • 20

      #17
      Witam mieszkam w Ząbkowicach mam tylko 1 butelke Bardo
      zbieram butelki z naszego powiatu mam tego sporo mam butelki Ząbkowice Stoszowice Kamieniec Henryków Kłodzko itp pozdrawiam Zbyszek

      Comment

      • forgol
        Junior
        • 01-2007
        • 8

        #18
        Witam po długiej przerwie. W końcu pojawił się tekst o browarach w Bardzie. Niestety z powodu ograniczonych możliwości (czas, dostęp do źródeł, zdjęć, informacji, itp.) ma on troszkę "wąski" charakter ale myślę, że z czasem i dzięki pomocy zainteresowanych tą tematyką osób ta tematyka będzie się rozwijać. Tymczasem zapraszam do krótkiej (i wyrywkowej) lektury



        Tekst znajduje się na samym dole w dziale "Ciekawostki".

        Zapraszam!

        Comment

        • Piwowar
          Senior
          • 05-2001
          • 2542

          #19
          Gratulacje, ładnie to wygląda. Sprawdziłem jeszcze raz u siebie, ale niestety nie mam żadnych informacji na ten temat. Może z czasem coś mi wpadnie.
          Wkradł Ci się mały błąd, browar Haase nie był spółką akcyjną.
          Archiwum piwne

          Poznaj
          http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

          Comment

          • wojciex
            Member
            • 02-2006
            • 57

            #20
            Tomek, świetna robota! I nie myślę tu tylko o wątku piwnym. Cała strona Barda wywołuje natychmiastową ciekawość. Oby tak dalej

            Comment

            • forgol
              Junior
              • 01-2007
              • 8

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojciex Wyświetlenie odpowiedzi
              Tomek, świetna robota! I nie myślę tu tylko o wątku piwnym. Cała strona Barda wywołuje natychmiastową ciekawość. Oby tak dalej
              Dzięki za słowa uznania Wojtku Z.

              Comment

              • brzeczka
                Senior
                • 12-2003
                • 373

                #22
                Bez merytorycznego dodatku. W Bardzie byłem daaawno, ale mi się podobało. Przypomnijcie mi (na pw) nazwy miejscowości powiatu, a w chwili dostępu poszukam w Reichsadressbuch 1912 (ograniczony czasowo. ale pełny dostęp).
                opracowanie Tomasz Kaczmarski Szczecin

                Comment

                • forgol
                  Junior
                  • 01-2007
                  • 8

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brzeczka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bez merytorycznego dodatku. W Bardzie byłem daaawno, ale mi się podobało. Przypomnijcie mi (na pw) nazwy miejscowości powiatu, a w chwili dostępu poszukam w Reichsadressbuch 1912 (ograniczony czasowo. ale pełny dostęp).
                  Wartha - Bardo
                  Giersdorf - Opolnica
                  Frankenberg - Przyłęk

                  Z góry dziękuję!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎