Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymiana kapsle (sporo)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nokia-man
    Junior
    • 09-2006
    • 28

    Wymiana kapsle (sporo)

    Interesują mnie kapsle polskie nowe i oczywiście stare (braki na stronie http://kolekcjoner-kapsli.prv.pl/pl/002/ Sporo tej zagranicy, może komuś coś wpadnie w oko. Niektóre kapsle mam po kilka sztuk. Czekam na wymiany. Na wszystkie pytania odpowiem prawdopodobnie w piątek, gdyż Wtedy samo pojawię się w domu, no chyba że wcześniej będę miał dostęp do netu.

    Niektóre kapsle na zdjęciach się powtarzają. Zdjęcia proszę odesłać na adres nokia-man@wp.pl ( Wymarz te kapsle które nie interesują, ewentualnie dopisz przy kapslu ile sztuk. Niektóre na zdjęciu są zgięte, ale będę wysyłał kapsel w jak najlepszym stanie o ile akurat ten będę miał.

    SKANY:









  • woj69
    Member
    • 11-2008
    • 67

    #2
    propozycja wymiany

    Kapsle zbieram od ok.10 lat. Moja kolekcja liczy ich sobie aktualnie ok.750 szt. Niestety nie posiadam duplikatów. Pozyskuję nowe egzemplarze głównie dzięki kupowaniu " ich"(oczywiście wraz z piwem i butelką) w sklepach oraz od zaprzyjaźnionych ludzi. Niedawno założyłem internet również z myślą o tym, że w tym globalnym cyfrowym świecie znajdę osoby podzielające moje zainteresowania. Mam propozycję. Mieszkam nieopodal Gdyni i z tego regionu jestem gotów pozyskać piwa-kapsle które mogą Cię ewentualnie zainteresować, a zarazem stać się obiektem wymiany. Jeżeli będziesz zainteresowany moją propozycją proszę pisz na adres: woi6918@vp.pl. Jestem gotów przesłać Ci JPG kapli z mojej kolekcji które łącznie z piwem są aktualnie do nabycia w pobliskich sklepach. Mam nadzieję, że znajdą się wsród nich takie których nie posiadasz w swojej kolekcji. Pozdrawiam.
    woj69

    Comment

    • Kowalsik
      Senior
      • 05-2002
      • 157

      #3
      Lepiej zaluz swoj temat i tam pokaz, co jest obecnie w Gdyni dostepne - moze byc wiecej chetnych :-)

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nokia-man Wyświetlenie odpowiedzi
        Interesują mnie kapsle polskie nowe i oczywiście stare (braki na stronie http://kolekcjoner-kapsli.prv.pl/pl/002/ Sporo tej zagranicy, może komuś coś wpadnie w oko. Niektóre kapsle mam po kilka sztuk. Czekam na wymiany. Na wszystkie pytania odpowiem prawdopodobnie w piątek, gdyż Wtedy samo pojawię się w domu, no chyba że wcześniej będę miał dostęp do netu.

        Niektóre kapsle na zdjęciach się powtarzają. Zdjęcia proszę odesłać na adres nokia-man@wp.pl ( Wymarz te kapsle które nie interesują, ewentualnie dopisz przy kapslu ile sztuk. Niektóre na zdjęciu są zgięte, ale będę wysyłał kapsel w jak najlepszym stanie o ile akurat ten będę miał.

        SKANY:









        Szkoda że większ ilośc kapsli jest z niemiec,a nie z innych krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎