Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.07.04 - Poznań, Pub u Honzika, Wspólne warzenie 4 lipca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michalpn
    Member
    • 04-2009
    • 62

    #16
    Nie o 11, a o 11:00, te dwa zera są czynnikiem mówiącym wyraźnie, że sytuacja jest poważna.

    Comment

    • westom_Poznań
      Member
      • 02-2006
      • 54

      #17
      chciałbym jak na razie przyjść i obejrzeć cały ten proces, nie wiem czy mogę

      Comment

      • pjast
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 03-2008
        • 14

        #18
        Jeśli można, ja również się pojawię, jako początkujący piwowar żądny wiedzy w tej dziedzinie Sam swoją wiedzą, pewnie niewiele wniosę
        Pozdrawiam!

        Comment

        • strappado
          Senior
          • 08-2007
          • 111

          #19
          tez bede i apeluje do kolekcjonerow o wziecie kapsli na mala wymiane!
          http://pokazywarka.pl/t47c2v/

          Comment

          • westom_Poznań
            Member
            • 02-2006
            • 54

            #20
            Czy obowiązują jakieś zaproszenia

            Comment

            • artur2
              Senior
              • 02-2008
              • 535

              #21
              Warzenie się udało jak mniemam, dwunastka pszeniczna już zadana drożdżami.
              Tak na gorąco chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i podczas warzenia, szczególne Wogoszowi, za cenne porady w trakcie warzenia, które rozjaśniły niektóre kwestie i udostępnienie swojego sprzętu - kadzi filtracyjnej i zaciernej (o słodzie już nie wspomnę), Tomkowi za jak się okazało bardzo dobre palniki gazowe, doskonałe rurki do chłodnicy oraz ogólną koordynację, M-kwadrat oraz Wogosz-juniorowi za obsługę multimedialną, Honzlikowi za miejsce do warzenia, Markozz-owi, za pomoc podczas warzenia oraz dociekliwe pytania oraz innym, którzy pomagali, a których imion nie zapamiętałem.
              Mniej alkoholu, więcej smaku !
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • wogosz
                Senior
                • 12-2005
                • 1007

                #22
                Dziękuję również wszystkim uczestnikom I Poznańskiego Wspólnego Warzenia Piwa w Pubie u Honzika - mam nadzieję, że koledzy którzy pierwszy raz uczestniczyli w takiej imprezie, złapią "piwnego bakcyla" i sami zaczną warzyć. Brzeczka wyszła nam nieco mętna, ale mam nadzieję, że degustacja w sierpniu będzie O.K.
                Pozdrawiam wszystkich poznańskich forumowiczów.

                Comment

                • michalpn
                  Member
                  • 04-2009
                  • 62

                  #23
                  Również dziękuję bardzo za spotkanie i pokaz. Jednym słowem czas zakupić sprzęt i zacząć działać. Pozdrawiam wszystkich!

                  Comment

                  • MarkOzz
                    Senior
                    • 10-2008
                    • 209

                    #24
                    Prawie 7 godzin we wspaniałej atmosferze i w oparach słodowych. Arturowi i Wogoszowi wielkie dzięki za pokaz wiedzy, umiejętności i techniki. Wydajność lepsza niż w przepisie świadczy o klasie piwowarów .
                    PS. Pierwsza warka "Mikrobrowaru u Honzika" niczym barka przeszła wodowanie na Al. Wielkopolskiej i Nad Wierzbakiem. Rejs zakończył się szczęśliwie na Sokoła. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

                    Comment

                    • maaciej6
                      Senior
                      • 04-2007
                      • 219

                      #25
                      Jedne Wspólne warzenie to zdecydowanie za mało.
                      Idee trzeba rozwijać.
                      Delikatnie podsuwam propozycje Wspólnego warzenia raz w miesiącu.
                      Zdrowie organizatorów
                      "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                      Wolsztyński Browar Domowy M & P

                      Comment

                      • M-kwadrat
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 304

                        #26
                        Spotkanie super! Wiele się dowiedziałem i jestem coraz bliższy rzucenia się na warzenie z zacieraniem :-) Wielkie dzięki dla Artura i wogosza za wprowadzanie w arkana procesu i odpowiadanie na najgłupsze nawet pytania oraz dla Tomka za zorganizowanie/zainicjowanie całej akcji. Bardzo fajnie było się spotkać z innymi pasjonatami piwnymi. Nie mogę się już doczekać degustacji a przedtem choćby informacji jak wygląda piwo po fermentacji burzliwej no i czekam na następne spotkanie.
                        Zdjęć zebrało się sporo, dobrych już o wiele mniej jak widziałem z szybkiego przejrzenia - niestety w sobotę do nocy musiałem już poświęcić czas na zdjęcia klienta które zajęły mi też 16h w niedzielę i na te z warzenia nie zostało czasu. Dzisiaj planuję to obrabianie skończyć i wypchnąć jako gotowe do druku to jutro jest szansa na zajęcie się zdjęciami z warzenia.
                        Pozdrawiam, Maciek

                        Comment

                        • michalpn
                          Member
                          • 04-2009
                          • 62

                          #27
                          Ja tam się w żadne brew-kity nie będę bawił. Od razu startuję z zacieraniem. Pierwsza warka przewidziana na wrzesień/październik, a przedtem jeszcze dużo pytań na kolejnym spotkaniu.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #28
                            Fajnie, że się Poznań ruszył i to od razu z kopyta

                            Może kiedyś ustalimy jedną datę na warzenia we Wrocku i w Poznaniu i połączenie internetowe online - to dopiero była by jazda

                            Z niecierpliwością czekam na foty!
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              #29
                              czy w związku z zaangażowaniem Piwomanii w pokaz warzenia są jakieś plany aby w ich sklepie były akcesoria i produkty do warzenia ?
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • M-kwadrat
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 304

                                #30
                                zdjęcia

                                Udało się przejrzeć, wybrać i przygotować zdjęcia wcześniej niż się spodziewałem - wrzuciłem kilka do galerii:
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11470
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11471
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11472
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11473
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11474
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11475
                                http://www.browar.biz/galeria.php?id=11476
                                a wszystkie które wybrałem do galerii na google picasa (jakby co to proszę się nie krępować i zgłaszać uwagi do podpisów albo pisać komentarze).
                                Gdyby ktoś chciał jakieś zdjęcie ciut większe to mogę oczywiście podesłać. Dla prawdziwych desperatów lub do wnikliwej analizy mogę też na degustację zgrać na płytkę i przynieść wszystkie które zrobiłem.
                                Attached Files
                                Last edited by M-kwadrat; 06-07-2009, 23:09.
                                Pozdrawiam, Maciek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎