Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Choć od mojej rejestracji na forum upłynęły ze 2 wiosny, moja aktywność była właściwie zerowa. A ponieważ uważam. że aby "coś wyciągnąć należy coś włożyć" postanowiłem aktywnie wesprzeć Browar Biz poprzez wysupłanie grosiwa. Nie chciałbym żeby źródełko wiedzy (bardzo często bardzo praktycznej) z którego czerpię i zamierzam czerpać nagle mi wyschło. I tak zostałem Premierem
Magnetron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 06-02-2011, 17:15
Fotka Użytkownika: ART
ART ART is offline
mAD'MINd

Miejscowość: Opole
Standardowy BrowarBizowi 10 lat strzeliło...

Dzisiaj chwilę po północy Browar - Polski Serwis Piwny skończył 10 lat. Pierwsze dwa latka jeszcze pod adresem browar.pl a od połowy lutego 2003 już pod browar.biz, łącznie jednak już cała dyszka strzeliła... było co prawda jeszcze kilka miesięcy wcześniejszych działań, ale te nie były wyłącznie z piwem związane.

Dziękuję za wspólną dekadę w naszym piwnym miejscu w internecie i liczę, że kolejne również wspólnie spędzimy przy dobrym piwie.

Jeśli masz coś ciekawego piwnego w domu a brakowało Ci pretekstu to dzisiaj może być dobra okazja na wzniesienie małego toastu za nasze wspólne piwne dzieło.

Wasze zdrowie wznoszę butelkowym porterem z Łodzi z 2005 r.

Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś moderatorowi" (trójkąt z wykrzyknikiem).

ART edytował/a post 11-02-2011 o godz. 08:21.
Odpowiedz cytując