Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.05.21 - Tychy - Jubil. Międzynarodowa Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
    ale piwa w końcu nie zabrałeś i dostał je mark33
    Byle do Żywca tam Ci je zaaplikuję bez zbędnych butelek
    Szkoda, że tak późno z tym piwem bo moje się już wypiło . Dał bym na wymianę ale Żywcu odrobię.

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #17
      Giełda super. Podziękowania dla organizatorów. Lokalizacja fajna, bardzo dużo miejsca. Fajnie było spotkać wszystkich znajomych.
      Nabyłem kilka ciekawych piw. Można było dostać np. piwa z Australii.
      Ładna giełdowa podstawka. Więcej grzechów nie pamiętam.

      PS. Do chłopaków z Żywca. Po ile sprzedawaliście A'la Grodziskie?

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
        ... Po ile sprzedawaliście A'la Grodziskie?
        Sprzedawali w pakiecie z 3 etykietami samoprzylepnymi Pinty po 6 zł. A jak komuś zależało tylko na etykietach po 2 zł dostawał piwo gratis .

        Comment

        • waldi55
          Junior
          • 04-2011
          • 15

          #19
          Giełda udana - moje fotki

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waldi55 Wyświetlenie odpowiedzi
            Giełda udana - moje fotki

            http://pl.fotoalbum.eu/Fishka/a610612


            tylko nazwę by trzeba zmienić nieco...na I giełdę BIFORFILIÓW... musiało być nieźle...
            szkoda, że nie byłem...
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pIvo Wyświetlenie odpowiedzi
              N(..)
              Liczebność uczestników i osób oglądających naprawdę duża, niestety wybór piw znikomy...
              Warto odwiedzić; na każdego czeka prezent (w tym roku 2 okolicznościowe szklanki+ drobne gadżety), 1 piwo (Tyskie), konkursy i tradycyjna loteria na zakończenie. Niestety mała liczba osób z zagranicy (kilka osób z Czech). Brawa dla Śląskiego Klubu Birofilów za organizację.
              Moim zdaniem nie najgorszy był wybór piw, bądź co bądź nie jest to festiwal piw a tylko giełda kolekcjonerska, na której oprócz tych kilku Czechów było również sporo Słowaków oraz ekipa z któregoś kraju nadbałtyckiego. Trochę słabo była ta giełda rozreklamowana wśród mieszkańców miasta. Brak było ulotek w środkach komunikacji czy informacji w prasie, nawet znajomy pracujący w hurtowni napojów o tej giełdzie dowiedział się ode mnie.
              Może organizatorzy wychodzili z założenia, że kolekcjonerzy to i tak się dowiedzą o terminie tej giełdy, ale niejednokrotnie przy takich okazjach można trafić na osobę spoza grona kolekcjonerów, która przytaszczy jakieś pudło ze strychu z ciekawymi okazami.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                Moim zdaniem nie najgorszy był wybór piw, bądź co bądź nie jest to festiwal piw a tylko giełda kolekcjonerska, na której oprócz tych kilku Czechów było również sporo Słowaków oraz ekipa z któregoś kraju nadbałtyckiego. Trochę słabo była ta giełda rozreklamowana wśród mieszkańców miasta. Brak było ulotek w środkach komunikacji czy informacji w prasie, nawet znajomy pracujący w hurtowni napojów o tej giełdzie dowiedział się ode mnie.
                Może organizatorzy wychodzili z założenia, że kolekcjonerzy to i tak się dowiedzą o terminie tej giełdy, ale niejednokrotnie przy takich okazjach można trafić na osobę spoza grona kolekcjonerów, która przytaszczy jakieś pudło ze strychu z ciekawymi okazami.
                Giełda to nie dożynki żeby cała wieś przybyła
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • agaslayer
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 219

                  #23
                  Gielda byla bardzo udana, miejsce fantastyczne, super spotkania
                  szkoda ze nie moglismy sprobowac Kormorana, ale Imielin nam nie smakowal
                  wzialem ze soba sasiada no i bardzo mu sie spodobalo, kupil sobie kufel i bedzie chyba ze mna jezdzil na gieldy ))
                  Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                  nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                  http://beer.agaslayer.cz

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #24
                    Jestem zdegustowany brakiem butelek p/w z Opola. Marku, musisz coś z tym zrobić
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • noodles
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 700

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                      niejednokrotnie przy takich okazjach można trafić na osobę spoza grona kolekcjonerów, która przytaszczy jakieś pudło ze strychu z ciekawymi okazami.
                      ...albo przytaszczy na giełdę pudło śmieci a wydaje jej się, że ma w nim "cuda na kiju". Chyba trafiłem na taką osobę bo za niemieckie podstawki, które inni sprzedają po kilkadziesiąt groszy chciała 10 zł za sztukę.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • Fala
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 671

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...albo przytaszczy na giełdę pudło śmieci a wydaje jej się, że ma w nim "cuda na kiju". Chyba trafiłem na taką osobę bo za niemieckie podstawki, które inni sprzedają po kilkadziesiąt groszy chciała 10 zł za sztukę.
                        pewnie za dużo Alle...gro
                        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                        Admin ma zawsze rację

                        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                        Comment

                        • belialek
                          PiwBiz
                          • 02-2008
                          • 399

                          #27
                          Giełda bardzo dobrze zorganizowana,niestety nie będę jej dobrze wspominał ponieważ skradziono mi cenny otwieracz :-( ,...poza tym jeden z moich znajomych kolekcjonerów był bardzo zdegustowany faktem że chcąc kupić piwo Pilsner Urquell usłyszał że nie może bo...jest z Warszawy...bywa i tak.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            To raczej specyficzne poczucie humoru, bo przecież nie było PU dostępnego z kranu... niech się Kolega cieszy że nie jest z Sosnowca, prawda Jasiu?
                            Last edited by ART; 24-05-2011, 15:26.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Maremali
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1953

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...albo przytaszczy na giełdę pudło śmieci a wydaje jej się, że ma w nim "cuda na kiju". Chyba trafiłem na taką osobę bo za niemieckie podstawki, które inni sprzedają po kilkadziesiąt groszy chciała 10 zł za sztukę.
                              Co dla jednych jest śmieciem dla drugich jest okazem w kolekcji, giełda to takie miejsce na którym się możesz targować, więc może warto kiedyś spróbować.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Giełda to nie dożynki żeby cała wieś przybyła
                              Wiem i nie chodzi mi o ilość gapiów a o nowe osoby z tą samą pasją, szukające czegoś konkretnego lub osoby posiadające tzw."śmieci" a nie zainteresowane kontynuowaniem zbierania. Jeśli tak pozostanie to na giełdy przychodzić będą organizatorzy i kilkunastu forumowiczów.
                              http://maremali.web-album.org/

                              Comment

                              • noodles
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 700

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                                giełda to takie miejsce na którym się możesz targować, więc może warto kiedyś spróbować.
                                Jeśli potrafisz "stargować" cenę z 10 zł na 80 gr to chętnie wezmę u ciebie kilka lekcji.
                                Moja kolekcja podstawek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎