Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.06.04 - 32 Międzynarodowa Giełda Birofiliów w Grodzisku Wlkp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #16
    Koszulka Giełdowa
    Attached Files
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #17
      Dla jadących z Poznania z Dworca Autobusowego jedzie bus firmy Leonidas do Sławy przez Grodzisk Wlkp , odjazd o godz 8,10 .
      Autobus PKS relacji Poznań -Gubin godz 6,30
      Autobus PKS relacji Poznań - Wolsztyn godz 9.00
      czas podróży około 60min
      W Grodzisku zatrzymują się prawie przy samym DK Rondo ( 200m)
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #18
        I po giełdzie.

        Atmosfera bardzo kameralna i towarzyska, co bardzo ostatnio cenię w tego typu imprezach. Frekwencja porównywalna do lat ubiegłych, z lekką tendencją spadkową, o ile dobrze szacuję. Kiełbaski smaczne, piwo zimne, kobiety gorą... kobiet za wiele nie było, ale było pozytywnie i miło!

        Dziękuję Organizatorom za imprezę i doceniam trud włożony w przedsięwzięcie giełdowe. Wyszło lepiej niż dobrze. Brawo!

        Kolekcjonersko giełda pełna skrajności, bo nie wymieniłem z nikim ani jednej podstawki zagranicznej, za to uzupełniłem mnóstwo nowości z Polski. Wielkopolska to zdecydowany raj dla zbieraczy kapsli, w Grodzisku było nas sporo (nas, bo ja też zbieram złom ;-P) i dzięki uprzejmości kolegów kolekcjonerów, bo wiele rzeczy dostałem bezpłatnie, zbiór się powiększył o naście egzemplarzy ekstra. Wielkie dzięki!

        Za rok, obowiązkowo wybieram się do Grodziska. Warto!

        Wielkie dzięki dla DarJota i Albeertosa za transport z/do Poznania. Wasze zdrowie!

        Tomek

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
          Kiełbaski smaczne..
          Akurat z tą oceną bym polemizował. To był chyba najtańszy na rynku wyrób kiełbaskopodobny. Poza tym wszystko w porządku. Jak za 7 zł za "bilet wstępu", to zestaw pamiątek był bardzo bogaty: koszulka, dwa piwa w butelkach, smycz, etykiety, do tego owa kiełbaska i piwo na miejscu.
          Wydaje się, że giełda mniejsza niż zeszłoroczna. Pewnie to skutek zmiany terminu i bliskiego sąsiedztwa z giełdą w Żywcu.
          Dla mnie udana. Po raz pierwszy od dwóch lat (dzięki życzliwej pamięci Jacka J.) trafiła do mnie odznaka z migającymi diodami.

          Za rok znowu będę.

          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            Akurat z tą oceną bym polemizował. To był chyba najtańszy na rynku wyrób kiełbaskopodobny.

            Wiesz, Pieczarku... śląska ani toruńska to to nie była, ale jak na parówę za 5zł za kilogram, to weszła i wyszła całkiem bezproblemowo. Pewnie dlatego, że głodny byłem i nie spałem całą noc... ;-P Od kiełbasy bardziej mnie zmartwił keczup, bo miał w składzie całą tablicę Mendelejewa, a ja generalnie stronię od tego typu sztuczności, ale raz się żyje i zjadłem. W restauracji bym kelnera opie...lił normalnie za podanie takiego świństwa.

            A propos tego typu "spraw". Podczas ostatniej giełdy tyskiej, sympatyczni bądź co bądź państwo od cateringu, tą samą ręką kasowali pieniądze i nakładali na tackę rzeczy typu sałata, plaster pomarańczy do dekoracji, kromki chleba... Podejrzewam, że gdyby kiełbasa nie była z gorącego gara to nakładaliby ją ręką. Chciałem już podziękować za współpracę, ale ponownie, głód po całonocnej podróży zrobił swoje. Szkoda, że ludzie nie mają wyobraźni w tych kwestiach. A robić taką fuszerę to naprawdę trzeba mieć fantazję i nigdy chyba nie słyszeć o żółtaczce...

            Cieszę się bardzo, że w Grodzisku, sanitarnie, było bez zastrzeżeń. I za rok, jak już wcześniej pisałem, przyjadę z przyjemnością na giełdę ponownie.


            Tomek

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              #21
              No to kwestie epidemiologiczne mamy już wyjaśnione
              Gięta była faktycznie nie najwyższych lotów ale jak Tomek zauważył weszła i wyszła także nie ma co drzeć szat nad nią
              Dla mnie termin giełdy był w końcu sprzyjający bo w ostatnich latach zwykle pokrywał się z wyjazdami wakacyjnymi i nie dawałem rady. Tym bardziej cieszę się, że w tym roku się udało. Kolekcjonersko bardzo dobrze, towarzysko jeszcze lepiej.
              Podziękowania dla Albeertosa za podróż, dla Pieczarka za cesję kuponu , dla Grupy Wolsztyńskiej oraz Browaru Szał Ciał (albo Szał Piw) za wysokiej klasy atrakcje piwne no i dla organizatorów za organizację.
              Do następnego roku!

              Comment

              • madonlukasz
                Junior
                • 01-2009
                • 6

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                I po giełdzie.

                Kolekcjonersko giełda pełna skrajności, bo nie wymieniłem z nikim ani jednej podstawki zagranicznej, za to uzupełniłem mnóstwo nowości z Polski.
                Tomek
                Uważam giełdę za słabą ale dzięki Grotheskowi nastąpiła duży wymiana na podstawki polskie.

                Dzięki Tomaszu.

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika madonlukasz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Uważam giełdę za słabą ale dzięki Grotheskowi nastąpiła duży wymiana na podstawki polskie.

                  Dzięki Tomaszu.
                  Cała przyjemność i po mojej stronie. Przypomniało mi się, że od Mariana, a w zasadzie jego syna, wyhaczyłem chyba wszystkie Guinnessy jakie mieli... ;-P Wielkie dzięki, kolekcja rośnie w siłę a dubli nigdy za mało!

                  Tomek

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10737

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika madonlukasz;981478[B
                    ]Uważam giełdę za słabą [/B]ale dzięki Grotheskowi nastąpiła duży wymiana na podstawki polskie.

                    Dzięki Tomaszu.
                    A dlaczego ?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      A dlaczego ?
                      Nie chcę odpowiadać za swojego przedmówcę, ale podejrzewam, że chodziło o aspekt kolekcjonersko-wymienny. Nie ukrywajmy, Grodzisk pomimo swej renomy, nie jest gigantem giełdowym jak giełdy na Śląsku czy w Żywcu, i pewnie to miał na myśli Łukasz. Ja sam zrobiłem może z 5 wymian na kapsle, 2-3 na podstawki i na tym właściwie koniec. Z drugiej strony, do Grodziska nie jechałem aby się TYLKO wymieniać, a przede wszystkim spotkać znajomych, porozmawiać, rozdać ulotki, napić się piwa etc. Za rok będę obowiązkowo.

                      Tomek

                      Comment

                      • Fala
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 671

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        I po giełdzie. ... Kolekcjonersko giełda pełna skrajności, bo nie wymieniłem z nikim ani jednej podstawki zagranicznej, za to uzupełniłem mnóstwo nowości z Polski.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika madonlukasz Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... dzięki Grotheskowi nastąpiła duży wymiana na podstawki polskie.
                        to była w końcu ta wymiana, czy nie
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... Ja sam zrobiłem może z 5 wymian na kapsle, 2-3 na podstawki i na tym właściwie koniec...
                        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                        Admin ma zawsze rację

                        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          #27
                          2-3 wymiany na podstawki a wymiana na 2-3 podstawki to różnica.

                          Widać wymiana madonlukasza z Grotheskiem to jedna z tych 2-3 (Grotheska). I mogła być nawet na sporą ilość tych podstawek (polskich)
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Fala
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 671

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                            2-3 wymiany na podstawki a wymiana na 2-3 podstawki to różnica.
                            hehe, no tak, diabeł tkwi w szczegółach
                            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                            Admin ma zawsze rację

                            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎