Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Dziękuję za prowadzenie tego forum. Dzięki niemu nauczyłem się robić piwo, korzystam z niego niemal codziennie.
Radekam
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 04-06-2011, 14:29
Fotka Użytkownika: Grothesk
Grothesk Grothesk is offline
Senior

Miejscowość: Włodawa
Standardowy

I po giełdzie.

Atmosfera bardzo kameralna i towarzyska, co bardzo ostatnio cenię w tego typu imprezach. Frekwencja porównywalna do lat ubiegłych, z lekką tendencją spadkową, o ile dobrze szacuję. Kiełbaski smaczne, piwo zimne, kobiety gorą... kobiet za wiele nie było, ale było pozytywnie i miło!

Dziękuję Organizatorom za imprezę i doceniam trud włożony w przedsięwzięcie giełdowe. Wyszło lepiej niż dobrze. Brawo!

Kolekcjonersko giełda pełna skrajności, bo nie wymieniłem z nikim ani jednej podstawki zagranicznej, za to uzupełniłem mnóstwo nowości z Polski. Wielkopolska to zdecydowany raj dla zbieraczy kapsli, w Grodzisku było nas sporo (nas, bo ja też zbieram złom ;-P) i dzięki uprzejmości kolegów kolekcjonerów, bo wiele rzeczy dostałem bezpłatnie, zbiór się powiększył o naście egzemplarzy ekstra. Wielkie dzięki!

Za rok, obowiązkowo wybieram się do Grodziska. Warto!

Wielkie dzięki dla DarJota i Albeertosa za transport z/do Poznania. Wasze zdrowie!

Tomek
Odpowiedz cytując