Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
    Powiem krótko......pocieszny jesteś )))))
    Proszę sobie darować tego typu odzywki.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      W pewnym sensie bojkot dotknął już te dwa podmioty - nie ma ich na liście gości WFDP.
      A co to jest WFDP - zgaduję - wał f d... police

      Oj tam wzywanie do bojkotu - niech każdy to robi indywidualnie - ja po paru wtopach NIGDY już nie wydam nawet grosza na produkty Ediego i Koreba, a jak będę częstowany za darmoszkę, to też trzy razy się zastanowię...
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        A co to jest WFDP
        Dobre pytanie, ja też nie wiem co to jest
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • lynx_lynx
          Senior
          • 03-2011
          • 119

          #49
          WFDP - Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            #50
            Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa:

            Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu. Piwo, jedzenie, muzyka i sztuka. Zapraszamy na warsztaty piwowarskie na Tarczyński Arena Wrocław.

            Comment

            • wojtekfeduni
              Senior
              • 09-2010
              • 133

              #51
              WFDP = Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa (Powinniście lepiej przeglądać forum)

              swoją drogą byłem w Krasiejowie na biesiadzie i Edi mial mało klientów

              I jeszcze te etykiety na ich butelkach jak z Taniego winiacza

              Comment

              • lukex
                Senior
                • 12-2005
                • 262

                #52
                Przyłącze sie do dyskusji. Piłem ostatnio edi jasne w butelce na festiwalu dobrego smaku i musze powiedziec że był bardzo dobry. Fakt jest faktem ze jeżeli trafia sie po Polsce jakies niedobre partie to trzeba o tym głosno mówic najepiej z włodarzami tych browarów, lub cos wymyslić innego aby tym małym browarom nie szkodzić. Niech sie poprawią jeżeli trzebai tyle. Wspominacie o bojkocie....jak do tego sie przedstawia chat z jakims opasłym pr-owo wykreowanym gosciem prezentujacym super fajny nowy PU i to na forum ktore niby mieni sie że jest za małymi browarami??? Mysle że nigdy niepowinno być tego chatu na forum o normalnym piwie. Reklame PU można zobaczyć na głównej stronie onetu. Zrozumiałe co pomyśli nowy w temacie jak zobaczy tą sama reklame na onecie i 1 raz wejdzie na browar.biz-dla niekumatych pomysli że jest to fajne undergroundowo importowe premium czeski pilsner który kupi nawet za 6 zeta. Konkluzja -kontakt z włodarzami browarów co zdarzy sie jak mówicie robić buble i prosba o poprawe a bojkot PU , i całej koncernówy.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #53
                  Niech sie poprawią jeżeli trzebai tyle. Wspominacie o bojkocie....jak do tego sie przedstawia chat z jakims opasłym pr-owo wykreowanym gosciem prezentujacym super fajny nowy PU i to na forum ktore niby mieni sie że jest za małymi browarami???
                  Jesteśmy za dobrym piwem. A porozmawiać zawsze można, dialog nikomu jesczze nie zaszkodził. Spróbowaliśmy i jesteśmy mądrzejsi o jedno doświadczenie.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #54
                    Czym się niby mieni? To jest forum miłośników piwa, niezależnie z jakiego browaru to piwo pochodzi. W kwestii czatu, artykułuj swoje żale w odpowiednim wątku.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy faktycznie PIH ma moc sprawczą, jeśli np. na jarmarku (z zasady tymczasowym), czy nawet w sklepie leją kwasa? Przecież można powiedzieć, że "ten typ tak ma" i nic nie zrobią... Wiecie jak to faktycznie jest?
                      Piwo to nie ser. Jak znajdą pleśń lub E.Coli to raczej nie wmówisz kumatemu inspektorowi, że ten typ (piwa) tak ma... a jak nie domyjesz baniaka, beczki, wiadra czy czegokolwiek w czym Edi lub Koreb to trzyma tygodniami, to potem są tego efekty. Oczywiście takich badań nie da się zrobić od ręki, często wymagana jest analiza laboratoryjna, ale jak raz, dwa czy pięć zapłacą karę to może przemyślą sprawę.

                      Od kwasiorów Ediego czy Koreba bardziej zbulwersowało mnie co innego. Na tegorocznej giełdzie w Warszawie miałem przyjemność przeczytać skład, dosłownie chemiczny, pewnej piwnej oranżady z Jabłonowa. O ile mnie pamięć nie myli to był jakiś sikacz a'la meksykańskie piwo z żółtą etykietą, nazwy nie pamiętam. Spodziewałem się różnych cudów na kiju po składzie, ale obecność ASPARTAMU przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zastanawiam się czy dodatek tej trucizyny, która o zgrozo, nie jest (jeszcze) zakazana w obrocie jako składnik addytywny do żywności, to celowe działanie - cięcie kosztów, bo cukier tyyyyyle kosztuje czy brak wyobraźni i elementarnej wiedzy chemicznej człowieka, który popełnił to "piwo"?

                      Sam aspartam jako słodzik dodany do tego sikacza robi dla mózgu większą szkodę niż całe 25g alkoholu dla wątroby. Poza tym, alkohol etylowy mimo wszystko powoli się trawi a wątroba się regeneruje a jak mózg siądzie to amen. Nie wiem jak można było popełnić taką kiszkę stolcową i nazwać to jeszcze piwem. Przy TAKIM piwie to nawet redd's wydaje się być wytrawnym "porterem".


                      Tomasz

                      Comment

                      • piotry
                        Oj tam, oj tam !
                        • 08-2005
                        • 761

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Grothesk, zapytaj się lekarza jakie szkody na mózg wywiera sam alkohol (który zabija miliony komórek w mózgu) czy nawet spaliny miejskie, a nie kilka razy w roku spożyty aspartam w piwie
                        to jak eskalacja to eskalacja

                        Becik - co się dzieje po spożyciu kwasu siarkowego ? Czy to nie jest gorsze ?

                        Teraz poważnie. Nie chodzi tutaj o to czy aspartam jest bardziej czy mniej szkodliwy od czegoś, tylko o to, że ogólnie jest szkodliwy i raczej nie powinno się go używać.


                        Teraz wróćmy do tematu bojkotu.

                        Ci co mnie znają wiedzą jakie mam podejście do kwaśnego piwo - zawszę zwrócę uwagę osobie sprzedającej oraz żądam wymiany piwa na nie zepsute lub zwrot kasy.

                        Swego czasu wymyśliłem sobie, że jak kupię jedno piwo u takiego Edwarda lub Koreba i jak okaże się zepsute to będę prosił o wymianę do skutku (zejścia całej beczki ) Prawdopodobnie nie będzie to możliwe, ale jak dowiem się, że w najbliższym czasie będą na jakimś festiwalu we wrocku to na pewno nie omieszkam sprawdzić czy czasem nie psuje im się piwo i zrobię im z tego powodu burę.

                        Comment

                        • lukex
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 262

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czym się niby mieni? To jest forum miłośników piwa, niezależnie z jakiego browaru to piwo pochodzi. W kwestii czatu, artykułuj swoje żale w odpowiednim wątku.
                          Przepraszam ale żal to możesz mieć do samego siebie że pomogłeś w promocji najtwardszej koncernówki na swoim forum.
                          Piszesz o dobrym piwie niezaleznie skąd pochodzi-dobrze wiesz że PU smakuje slabo a taka prawda ze jak dobrze wypromuja i stwierdzą że mozna ciąc na skladnikach bedzie smakować jak tatra(pisze to dla przypomnienia!).
                          PU to nie piwo tylko produkt tak jak wszystko co koncernowe i kazedej chwili moze smakować gorzej.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #58
                            Piszesz o dobrym piwie niezaleznie skąd pochodzi-dobrze wiesz że PU smakuje slabo a taka prawda ze jak dobrze wypromuja i stwierdzą że mozna ciąc na skladnikach bedzie smakować jak tatra(pisze to dla przypomnienia!).
                            Moim zdaniem akurat PU jest lepsze od wielu bezgoryczkowych lagerów z naszych małych browarów. A pogorszyć to się może każde piwo i z małego i z dużego browaru. Wystarczy prześledzić oceny piwa Żywe z Bielkówka, od euforii na początku po lament w ostatnich latach.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #59
                              Dyskusja o aspartamie wydzielona: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=94432 proszę trzymać się tematu.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • a1410
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 613

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Powiem krótko......pocieszny jesteś )))))
                                Odpowiem jeszcze krócej: VP...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎