Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #91
    Za każdą wypitą koncernówkę w stylu PU czy innych Svyturusów jednodniowy ban na forum. ART, wprowadzić!
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
      To nie ma znaczenia. Pileś koncernówkę, musisz przeprosić.
      Ja mam w ogóle propozycję dla ART, żeby mógł się zrehabilitować a forum nie upadło do reszty. Proponuje wyciągnąć dane z Dziennika Piwnego - za każdą koncernówkę dawać bana na 24h a za Pilsnera to nawet 48h
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1836

        #93
        A może jakąś karę pieniężną z przeznaczeniem na rozwój serwera? Za wypicie koncernówki - 10 zł, za publiczną (tj. na forum) pochwałę - 20 zł
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #94
          Za każdą ocenę końcową koncernówki ARTomatem powyżej 2,0 - 50 zł.
          No i oczywiście, ze względu na widoczną degrengoladę, trzeba powołać speckomisję ds. wyjaśnienia upadku b.bizu.
          Last edited by delvish; 31-08-2011, 14:12.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #95
            Ja to już bym chciał, by awangarda forum będąca na Zlocie, walnie i uroczyście zaobrączkowała się cipowymi bransoletami wysyłającymi sygnał do centrali w momencie zakupu koncerniaka
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Sokół83
              szynkarz
              • 12-2004
              • 1598

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
              Widzę ze nagle po tym czacie z tym gostkiem z PU znajduja się forumowicze ktorzy zaczynają chwalic koncernówę.Smiech na sali.
              ps.Smacznej Tatry
              Cholera nakrył nas. Tak naprawdę jesteśmy podwójnymi agentami - pracujemy w wielkich korporacjach, a forum wykorzystujemy do zbierania informacji o małych browarach. Potem przekazujemy je naszym firmom i wysyłamy bakterie (karmione aspartamem) do małych browarów, żeby im popsuły piwo. Wówczas nasze, koncernowe piwo będzie naprawdę lepsze i nawet nie będziemy musieli oszukiwać klientów i wykupywać reklam.
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #97
                A do tych bakterii karmionych aspartamem dodajemy jeszcze coś od siebie
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                  dziś wersja czeska jest płaska smakowo, po prostu unijna.
                  Za to słowo ban powinien być co najmniej na 3 dni

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12118

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                    Haaaaa !!
                    Co do PU, to uważam, że był to najlepszy koncerniak na naszym rynku. Ale mówię tu o wersji, która robiona była w Polsce. Tak jak pisałem powyżej, dziś wersja czeska jest płaska smakowo, po prostu unijna.
                    Widzę, że tworzy się nowa legenda. Ciekawe, bo jak było to piwo dostępne, to sekciarstwo pisało, że to dno dna osiągniętego przez PU. Na otarcie łez jest jeszcze Carslberg i Heineken

                    Comment

                    • a1410
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 613

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co do PU, to uważam, że był to najlepszy koncerniak na naszym rynku. Ale mówię tu o wersji, która robiona była w Polsce.
                      Też miałem podobne odczucia, ale wydawało mi się, że to raczej z powodu terminów przydatności do spożycia; polski PU był zawsze świeższy, niż czeski...

                      Comment

                      • jurkas74
                        Member
                        • 04-2008
                        • 57

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                        2.Co do zmian w smaku PU-to nie piwo tylko marka więc oni zrobia taki smak jaki chcą a nie jaki im wyjdzie. W browarze natomiast może wyjśc na odwrot-bo to w końcu nie mega super komputerowa fabryka tylko browar.
                        I to jest właśnie kwintesencja bylejakości panującej w Polsce. Każdy uważa się za niepowtarzalnego artystę: firma buduje drogę i po roku się rozsypuje - jakoś tak wyszło; browar warzy piwo i dostaje kwas - oczywiście zamiast wylać to sprzedaje bo jakoś tak wyszło itd i itp. Zamiast chwalić dobre rzemiosło to są jeszcze ludzie którzy pochwalają dziadostwo, ręce opadają...

                        Comment

                        • lukex
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 262

                          Uderz w stół a odezwa sie...masz pod avatarem piwny antyglobalista-przeczy to Twojej przychylnosci do tskela czy pu. Dobrze ze poruszylem temat bo moze teraz dowiem sie ile Art dostałes od kp ze zdecydowałes sie na ten krok. Zasad sie nie łamie ale jednak doczekałem sie ze na browarze jest reklama koncernu jednego z najgorszych mozliwych. Ja wiem ze trzeba z czegoś życ ale to jest mimo wszzystko gruba przesada. Owszem pare lat temu tez pilem żadko pu (nigdy mi to nie smakowalo specjalnie) ale teraz jak widze co kp i inne koncerny wyprawiaja to człowiek nie jest w stanie tego wypic itd. I za to mam tyle przytyków od Was ? Że jade po koncernie o nazwie KP? zastanówcie sie czy koncerny wam odpowiadaja jak tak to napiszczie wprost jak nie to nie-tak jak napisal Rohozecky.

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10737

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                            Uderz w stół a odezwa sie...masz pod avatarem piwny antyglobalista-przeczy to Twojej przychylnosci do tskela czy pu. Dobrze ze poruszylem temat bo moze teraz dowiem sie ile Art dostałes od kp ze zdecydowałes sie na ten krok. Zasad sie nie łamie ale jednak doczekałem sie ze na browarze jest reklama koncernu jednego z najgorszych mozliwych. Ja wiem ze trzeba z czegoś życ ale to jest mimo wszzystko gruba przesada. Owszem pare lat temu tez pilem żadko pu (nigdy mi to nie smakowalo specjalnie) ale teraz jak widze co kp i inne koncerny wyprawiaja to człowiek nie jest w stanie tego wypic itd. I za to mam tyle przytyków od Was ? Że jade po koncernie o nazwie KP? zastanówcie sie czy koncerny wam odpowiadaja jak tak to napiszczie wprost jak nie to nie-tak jak napisal Rohozecky.
                            Jakaś zaraza w Poznaniu ?
                            ps przedmuchaj klawiaturę !
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              Szybki przegląd Twoich ocen piwa:

                              - Staropramen
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                              jako wieli fan tego piwa zupełnie nie zgadzam się z opinia iż to piwo nie smakuje jak nie czeskie - może miałeś jakies felerne ...???może jedna warka była do bani...sam już nie wiem,może lekko popsute przez zieloną butelkę(chociąz to graniczy z cudem)...piwo jest wręcz wyśmienite i jest majstersztykiem możliwości piwowarstwa czeskiego
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                              to piwo jest po prostu WYŚMIENITE.Bardzo ciemny kolor jak na vycepne - wspaniały.Smak jest fantastyczny-jest to taka przejściówka jak ma się dosyć bardzo mocno chmielonego lagera typu cz/sk , odczucie goryczki jest mniejsze aczkolwiek ciągle intensywne , delikatne,-można porównać do smaku "polskich szmat lagerowych typu cz/sk" jak perła chmielowa,łomża czy namysłow i wcześniej lech premium ...otóz gdy z tych wyciągmnie się ten nieprzyjemny posmak kartonowy ciągnący sie chwile po wypiciu łyka po którym z chęcia chciałoby sie wylać piwo otrzymujemy smak staropramena svetlego .ocena -6/6.- za brak złotka przy szyjce.
                              - Kozel Svetly
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                              Produkcja przeiesiona z sarisa do topolcan.Tak informuje etykieta.Musze przyznać że piwo nieznacznie zyskało na smaku.Fantastyczny delikatny smak,goryczkowy ,chmielowy,ale nie przesadzony ani nie wodnisty(tak jak w przypadku np smadnego mnicha itp).Myśle ,że jest to najlepsze piwo na razie jakie piłem jezeli chodzi o 10 tki.4 proc alk.Flaszka już zunifikowana z napisem sabm na dole na szkle.Ładna aczkolwiek to nie to samo co nrw.W sumie nie ma czego się czepiać bo piwo mozna pić hektolitrami,mimo iż jest to twarda koncernówa słowacka.
                              a najlepsze na sam koniec
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
                              Witam!
                              Mam małe pytanko do wszystkich Krakowian....otóż
                              Gdzie najbliżej z dworca pkp można zdobyć tyskie książęce (jezeli w ogóle jest w Krakowie)
                              Bardzo wstydliwa historia jak na wielkiego wroga korporacji. Powinieneś, w ramach pokuty, codziennie, przez rok, biczować się pociętymi puszkami po Imperatorze, a rany smarować zjełczałym masłem.
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              • lukex
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 262

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jakaś zaraza w Poznaniu ?
                                ps przedmuchaj klawiaturę !
                                Tak, ta zaraza nazywa się KP i okupuje dawny browar na Szwajcarskiej. A browar.biz wspiera tą zarazę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎