Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danhaj
    Senior
    • 04-2010
    • 619

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
    Uderz w stół a odezwa sie...masz pod avatarem piwny antyglobalista-przeczy to Twojej przychylnosci do tskela czy pu. Dobrze ze poruszylem temat bo moze teraz dowiem sie ile Art dostałes od kp ze zdecydowałes sie na ten krok. Zasad sie nie łamie ale jednak doczekałem sie ze na browarze jest reklama koncernu jednego z najgorszych mozliwych. Ja wiem ze trzeba z czegoś życ ale to jest mimo wszzystko gruba przesada. Owszem pare lat temu tez pilem żadko pu (nigdy mi to nie smakowalo specjalnie) ale teraz jak widze co kp i inne koncerny wyprawiaja to człowiek nie jest w stanie tego wypic itd. I za to mam tyle przytyków od Was ? Że jade po koncernie o nazwie KP? zastanówcie sie czy koncerny wam odpowiadaja jak tak to napiszczie wprost jak nie to nie-tak jak napisal Rohozecky.
    Człowieku wyluzuj. Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami. Korzystaj z ostatnich chwil, póki ktoś cię tu traktuję poważnie. Po prostu wyluzuj, nic więcej.

    Poza tym nadajesz się na szefa naszej sekty, masz najbardziej ekstremalne poglądy z nas wszystkich.

    A co do krytyki Arta za czat z PU, to przypomina mi się takie powiedzenie:
    Niejeden smród co walczy z wentylatorem, myśli, że jest Don Kichotem...

    p.s. Rzadko zaglądamy do słownika...
    Last edited by danhaj; 31-08-2011, 19:56.
    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

    www.czechforum.pl

    Comment

    • lukex
      Senior
      • 12-2005
      • 262

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
      Człowieku wyluzuj. Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami. Korzystaj z ostatnich chwil, póki ktoś cię tu traktuję poważnie. Po prostu wyluzuj, nic więcej.

      Poza tym nadajesz się na szefa naszej sekty, masz najbardziej ekstremalne poglądy z nas wszystkich.

      A co do krytyki Arta za czat z PU, to przypomina mi się takie powiedzenie:
      Niejeden smród co walczy z wentylatorem, myśli, że jest Don Kichotem...

      p.s. Rzadko zaglądamy do słownika...
      Czat czatem reklama na glównej jest jak była, tu nie chodzi o sekciarstwo i innego rodzaju bzdury. Chodzi o to żeby ludzie pokumali - wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca gdzie mają piwo a nie hgb. To jest nawyk którego trzeba sie nauczyć. Co mnie obchodzi czy ktoś mnie traktuje tak czy siak-pisze jak jest czyli stop KP i innym gó.... koncernom. Wasza decyzja czy chcecie tolerowac koncerny i ich politykę hgb i innych praktyk czy nie. Nie ukrywam ze jak ktoś się mieni czolwiekiem który kocha piwo nie będzie miał litości dla koncernów-powodów w przeciągu paru lat na tym forum podawano multum.

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        "Ale że Dudka na mundial nie wzięli..."
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          Kocham koncerny. Bez nich nie byłoby sekciarstwa.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
            wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca gdzie mają piwo a nie hgb.
            Np. Ediego, którego można zjeść widelcem

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
              ... wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca ... jak ktoś się mieni czolwiekiem który kocha piwo nie będzie miał litości ...
              Dostałeś misję od Boga?

              Kurwa, czy w tym Poznaniu jakaś zaraza panuje?

              Comment

              • Feti
                Senior
                • 10-2010
                • 801

                To przez niepryskane, antykorporacyjne i ekologiczne pyry.
                Gdzie ja bym kupił piwo,przecież żaden sklep w okolicy nie pozwoliłby sobie na rezygnacje z piw KP czy Carlsberga?

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dostałeś misję od Boga?

                  Kurwa, czy w tym Poznaniu jakaś zaraza panuje?
                  Byłem dzisiaj w Poznaniu , zaczynam się bać , na lewym przedramieniu pojawiła się wysypka Czy jestem zarażony ?
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1836

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami.
                    Tak odbiegając na chwilę od głównego wątku, ów czat z tym pajacem Berką uważam po przemyśleniu za zjawisko pożyteczne. Wszyscy mogli się naocznie przekonać, że chłopina ma do przekazania dokładnie taki sam bełkot jak nieocenieni pp.Kwiatkowski z Tołwińskim
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • lukex
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 262

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dostałeś misję od Boga?

                      Kurwa, czy w tym Poznaniu jakaś zaraza panuje?
                      Pewno tak mówią pr-owcy po robocie, w sensie po pracy o przeciwnikach koncernów wtedy tez już mogą przeklinać i nie muszą mówić pięknie i ogładnie. Z resztą pijcie se tą koncernówę jak tak ja zachwalacie. Nowy wynalazek kp już na pókach-leccie szybko bo wszystko rozkupią, bo w końcu mocne to ciemnozłote

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        Lulek , Krzysiu nawiązał do innego ciekawego tematu z udziałem naszego ziomala
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4994

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kurwa,
                          Krzysia to chyba "chlopa dawno nie miala", bo tak ostatnio bluzga na forum
                          5400 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                            Poza tym nadajesz się na szefa naszej sekty, masz najbardziej ekstremalne poglądy z nas wszystkich.
                            Bez kitu, jest najlepszy. W dodatku potrafi wąchać piwo pite prosto z butelki: http://www.browar.biz/forum/showthre...301#post874301.

                            Nawiasem pisząc, niesamowita jest rozpiętość postaw przypisywanych użytkownikom forum: od bezkrytycznych miłośników niekoncernówek po psy łańcuchowe koncernów. Pełne spektrum.

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              O zakręt, wesoło ostatnio na forum
                              Lukex, jak tam zapachy prosto z butelki? Oczywiście tylko z zielonej butelki, o ile dobrze pamiętam, ona, ta butelka, zwiększa goryczkę, tę nosową pewnie też.

                              Niesamowite jak niektórym tegoroczne nieliczne upały ugotowały mózgownice. Właśnie dopiłem koncernowego Breznaka. Idę się powiesić.
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • Feti
                                Senior
                                • 10-2010
                                • 801

                                Sprawdź tylko, czy sznurek jest ekologiczny i fair trade. A najlepiej z Poznania.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎