Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Nawiasem pisząc, niesamowita jest rozpiętość postaw przypisywanych użytkownikom forum: od bezkrytycznych miłośników niekoncernówek po psy łańcuchowe koncernów. Pełne spektrum.
    Myślę, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze abstynentów - nie licząc kolegi Pepka, który po powrocie do formy (czego życzę jak najszybciej )i lekturze ostatnich wątków będzie pewnie mógł długimi jesiennymi wieczorami opowiadać jak to kiedyś smakowało piwo

    Comment

    • grew
      Senior
      • 05-2009
      • 766

      Lukex, mam pytanie, jak chcesz mieć niezależne forum, bez reklam PU/KP itd. to dlaczego nie jesteś przynajmniej premium użytkownikiem?

      Comment

      • lukex
        Senior
        • 12-2005
        • 262

        Po chwili zastanowienia chce przeprosic zarowno Arta (za te niemiłe slowa) jak i równiez wszystkich uzytkowników którzy poczuli się urazeni moimi wypowiedziami. Zrozumcie mnie troszke, ja myslałem że browar.biz to miejsce gdzie wszyscy są przeciw koncernom. Kazdy ma prawo pić co chce i nic mi do tego.Sorka jeszcze raz

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Zacznij jeszcze używać polskich liter i znaków interpunkcyjnych, a będzie dobrze.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
            Po chwili zastanowienia chce przeprosic zarowno Arta (za te niemiłe slowa) jak i równiez wszystkich uzytkowników którzy poczuli się urazeni moimi wypowiedziami. Zrozumcie mnie troszke, ja myslałem że browar.biz to miejsce gdzie wszyscy są przeciw koncernom. Kazdy ma prawo pić co chce i nic mi do tego.Sorka jeszcze raz
            Przeciw to tylko na forum , na co dzień wielu pracuje w koncernach , a lodówki w domu mamy pełne tyskiego i żywca
            Last edited by anteks; 01-09-2011, 08:30.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              A o temacie wiodącym ktuś pamięta?
              Bydzie tyn bojkót czy nie bo nie wiem na kiedy urlop planować.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                A o temacie wiodącym ktuś pamięta?
                Bydzie tyn bojkót czy nie bo nie wiem na kiedy urlop planować.
                Ja od kiedy wydudlałem ostatni łyk to trzymam się bojkotu twardo.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bydzie tyn bojkót czy nie bo nie wiem na kiedy urlop planować.
                  To ma w końcu być bojkot, czy blokujemy drogi? Bo jeśli to drugie, no to faktycznie jakiś urlop trzeba zaplanować
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Może Koreb i Edi postarałyby się o zdobycie tytułu oficjalnie bojkotowanych na X edycji Zlotu Browar.biz? Widzi mi się taka grafika na baksajdzie zlotowej koszulki
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • kony
                      breweriarz
                      • 08-2005
                      • 1701

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      To ma w końcu być bojkot, czy blokujemy drogi? Bo jeśli to drugie, no to faktycznie jakiś urlop trzeba zaplanować
                      Dużo macie słodu w magazynie? Moglibyście na tory wysypać

                      PS. Cholera, wyjedzie człowiek na urlop na kilka tygodni a tu tyle tematów wciągających że ciężko nadrobić zaległości. Poza tym, jakbym wiedział że w Poznaniu zaraza to bym urlop przedłużył.

                      Comment

                      • kwl
                        Member
                        • 08-2009
                        • 53

                        w gorzowie na festiwalu, koreb beczkowy zepsuty, edi apteka

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23792

                          To było do przewidzenia, ale piszże w szczegółach jakiej narobiłeś im boruty
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • kwl
                            Member
                            • 08-2009
                            • 53

                            Obie próbki pite w wersji "degustacyjnej" na Edim spuściłem zasłonę milczenia, natomiast u koreba już przy nalewaniu pan mnie uprzedził, że to piwo z drożdżami itd czyli stara śpiewka. Wypiłem... Powiedziałem żeby nie ściemniali ludzi, bo piwo jest zepsute, to pan nalewający uśmiechnął się do pani nalewającej znacząco (oni wiedzą, że czynią złooo)

                            a, przy okazji, oba stoiska stały obok siebie, więc można sobie wybrać na co mamy ochotę, apteka czy kwas ale bardziej pijalny był kwas koreba Kolejek po piwo nie było u nich, co nie dziwi patrząc na lane ciemne z Ediego - zero piany

                            Straszne doświadczenie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Obskoczą wszystkie festiwale i kiermasze w kraju, nabiorą jeszcze kilku łosiów i gdy przyjdzie ponownie odwiedzić to samo miejsce, to im fujara opadnie, bo drugi raz nikt na ten ich "regionalizm" i "drożdże' się nie nabierze. K*** mać jak ich spotkam jeszcze raz, to naślę Sanepid, nawet jak im nic nie udowodnią, pierd** to, tzn ich, ale życie uprzykrzę!
                              Last edited by Pendragon; 04-09-2011, 21:30.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • dreads
                                Basowy
                                • 09-2009
                                • 520

                                No nie wiem, Koreb to już trzeci rok z rzędu (co najmniej) wciska kit z tymi drożdżami i ludzie na to lecą (Jarmark Dominikański). O Edim to nawet nie wspomnę. Dość powiedzieć, że w tym roku naprawdę sporo ludzi "raczyło się" ich piwem. Ja nawet do stoiska nie podchodziłem, żeby do domu nie przynieść jakieś aptecznej bakterii Wygląda na to, że taki stan rzeczy może jeszcze trochę potrwać. Wiele jest osób, które nawet nie czują, że dostały kwaśne piwo! Zawsze się zastanawiam, jak to możliwe, ale niestety tak jest, takie mam wnioski z moich obserwacji

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎