Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rye River, McGargles Uncle Jim’s Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Rye River, McGargles Uncle Jim’s Stout

    PIANA: typowa dla stouta czyli kremowa z lekko brązowym odcieniem. Średnio u niej z trwałością. Pozstaje częściowo na powierzchni, prawie wcale na szkle.

    NAGAZOWANIE: średnie, wyczuwalne w ustach, niezauważalne w postaci bąbelków z racji koloru piwa.

    KOLOR: wzorcowa nieprześwitująca czerń.

    SMAK: mój ulubiony gatunek piwa tutaj nie atakuje treściwością. Paloność słodu nie jest wysoka, brak też często spotykanych w stoutach wrażeń typu wanilia czy kawa itp. Piwo nie jest wodniste w smaku ale mimo to jest dosyć proste. Kolejne łyki wskazują na lekką słodkość której w stoutach wymagam. Alkohol 4,5%. Szoku nie ma.

    OPAKOWANIE: ładna eta z najnowszym członkiem rodziny reprezentującym nowe piwo którego wcześniej nie widzałem. Do tego ładny firmowy kapsel. Ogólnie skosztowane piwa z tego browaru smakowo mnie nie rozpieściły. O smaku jednak się zapomni a w zbiorze pozostaną przynajmniej ładne etki 
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    #2
    McGargles Jim’s Stout

    Zniknął wujek z nazwy i powinno być: McGargles Jim’s Stout:

    https://ryeriverbrewingco.com/mcgarg...le-jims-stout/ opisany jako Dry Irish Stout.


    Alk. 4,5%

    Aromat - głównie palony słód
    Piana - umiarkowana, zwarta, kremowa z jasnym brązem, niezbyt trwała
    Barwa - smolista, nieprzejrzysta, pod światło przebłyski rubinu
    Smak - gorzka czekolada, w tle palone odcienie kawy, delikatnie tony kremowo-waniliowe nadają gładkości z akcentami łagodnej słodyczy, która fajnie komponuje się w/w czekoladą
    Treściwość - spodziewałem się mniejszej. Jest umiarkowana pełnia

    Nie daje ferii sensorycznych odczuć, ale dla mnie fajne, sympatyczne, nie takie "dry", gładkie i zdecydowanie sesyjne.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Moja wersja:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎