Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.05.19-20 - 3 konwent Piwnych kolekcjonerów Tychy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    Szkoda że niektórzy dostali tylko po jednym komplecie kapsli i podstawek a inni sprzedają na allegro w ilościach prawie hurtowych. Zarobek ważniejszy niż kolekcjonerstwo.

    Comment

    • tyskikufel
      Senior
      • 04-2003
      • 772

      Masz trochę racji ale o 15 musiał już zaczynać konwent klubów wybierających nowe miejsce w 2021 r -Istanbuł i wszystkiego nie dopilnowałem a zakończenie zaczynało się o 18 ale masz rację też bym chciał dłużej jak bym był na takiej giełdzie jako kolekcjoner, jako organizator o 2 w nocy usnąłem przy stole w knajpie ale nie od alkoholu tylko ze zmęczenia

      Comment

      • SKB
        Member
        • 11-2013
        • 41

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
        Szkoda że niektórzy dostali tylko po jednym komplecie kapsli i podstawek a inni sprzedają na allegro w ilościach prawie hurtowych. Zarobek ważniejszy niż kolekcjonerstwo.
        Któż to taki który dostał więcej kapsli i podstawek niż Ty ??
        Śląski Klub Birofilów

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
          Szkoda że niektórzy dostali tylko po jednym komplecie kapsli i podstawek a inni sprzedają na allegro w ilościach prawie hurtowych. Zarobek ważniejszy niż kolekcjonerstwo.
          Pewnie chodzi o Lisarta który w imieniu ŚKB sprzedaje podstawki które zostały. Każdy członek klubu dostał po jednym komplecie podstawek i kapsli. W sprzedaży ograniczeń nie było. Szkoda że niektórzy nie starają się zapytać zamiast szukać skandalu.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
            Po pierwsze, przy takiej liczbie wystawiających z różnych krajów, brakowało mi jakiejś chociaż orientacyjnej mapki przy wejściu z lokalizacją poszczególnych krajów.
            Bez przesady z tą mapką lokalizacji kolekcjonerów. Jak znam życie (jako współorganizaujący jedną z giełd) to przydzielanie stolików dla poszczególnych kolekcjonerów/krajów odbywa się żywiołowo do godzin wieczornych dnia poprzedzającego giełdę. Wątpię by komuś z organizatorów po zatwierdzeniu jedynie słusznej i ostatecznej koncepcji chciało się siedzieć przy kompie i rysować jakąś mapkę z flagami etc a pózniej to drukować i gdzieś eksponować.
            Ja np szukałem jednego Duńczyka którego nigdy wcześniej nie widziałem. Zrobiłem obchód po namiotach wsłuchując się albo w języki w jakich rozmawiali "innostrańcy" albo patrząc na ich klubowe/reprezentacyjne koszulki, banery lub birrofilia mogące wskazać narodowość wystawiającego. Kolesia trafiłem bez większego problemu mimo że jego kraj nie należał na pewno do wystawiającego większą reprezentację. On akurat zareklamował się kilkudziesięciocentymetrową chorogiewką z duńską flagą na stoliku
            Last edited by Cooper; 25-05-2017, 19:30.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • tyskikufel
              Senior
              • 04-2003
              • 772

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
              Szkoda że niektórzy dostali tylko po jednym komplecie kapsli i podstawek a inni sprzedają na allegro w ilościach prawie hurtowych. Zarobek ważniejszy niż kolekcjonerstwo.
              Jako klub też mieliśmy koszty i to nie małe, nie wszystko pokryli sponsorzy, jak chcesz podeślę na prywatnego e maila fakturę dla klubu do zapłaty 6 tyś zł

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                nie chcę

                Comment

                • genea
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 1515

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bez przesady z tą mapką lokalizacji kolekcjonerów. Jak znam życie (jako współorganizaujący jedną z giełd) to przydzielanie stolików dla poszczególnych kolekcjonerów/krajów odbywa się żywiołowo do godzin wieczornych dnia poprzedzającego giełdę. Wątpię by komuś z organizatorów po zatwierdzeniu jedynie słusznej i ostatecznej koncepcji chciało się siedzieć przy kompie i rysować jakąś mapkę z flagami etc a pózniej to drukować i gdzieś eksponować.
                  Ja np szukałem jednego Duńczyka którego nigdy wcześniej nie widziałem. Zrobiłem obchód po namiotach wsłuchując się albo w języki w jakich rozmawiali "innostrańcy" albo patrząc na ich klubowe/reprezentacyjne koszulki, banery lub birrofilia mogące wskazać narodowość wystawiającego. Kolesia trafiłem bez większego problemu mimo że jego kraj nie należał na pewno do wystawiającego większą reprezentację. On akurat zareklamował się kilkudziesięciocentymetrową chorogiewką z duńską flagą na stoliku
                  No przecież nie wytknąłem tego jako super-hiper błąd organizatorów Mogło to być tylko pewnym udogodnieniem. Jeżeli umiesz odróżnić język duński od np. szwedzkiego, to pełen szacun Ja nie mam takich zdolności A nie wszyscy mieli pomysł z flagą jak ten Twój Duńczyk...
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Jasne że duńskiego od szwedzkiego nie odróżnię nawet jak ktoś mówi dymkami z komiksów ale generalnie odróżnię języki skandynawskie od wszechobecnych na giełdzie np angielskiego, rosyjskiego/ukraińskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego kolegów z Ameryki Południowej. To już niejako nakierowywuje mnie na jakieś ekipy a dalej już konkretniejsze wyszukiwanie.
                    Last edited by Cooper; 29-05-2017, 19:06.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • SKB
                      Member
                      • 11-2013
                      • 41

                      Link do filmu z 3BCWC
                      film, udostępnianie, telefon z aparatem, telefon z kamerą, bezpłatnie, przesyłanie
                      Śląski Klub Birofilów

                      Comment

                      • genea
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 1515

                        Czy ktoś z szacownego grona kolekcjonerów wybiera się na 4 BCWC do La Platy?
                        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                        Bractwo Piwne

                        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Pewnie Jacek J. jak zwykle pojedzie. Jak jeszcze jakiś inny nasz rodak to już będzie niezła repra.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Beerfan wspominał w Mińsku na giełdzie, że jedzie.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎