Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija, Piatyj Okiean Grand Ejl - 5 ocean Grand Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Moskovskaja Pivovarennaja Kompanija, Piatyj Okiean Grand Ejl - 5 ocean Grand Ale

    Jestem prawie pewien, że kiedyś widziałem tego dostępnego u nas piwa, ale wyszukać coś tutaj...

    Chodzi o to piwo:

    Компания предлагает рынку широкий ассортимент пива и безалкогольных напитков собственного и лицензионного производства, а также большой выбор импортной продукции.


    Niefiltrowane, refermentowane w butelce

    16% ekstr.
    6,2% alk.

    Chmiele niemieckie i czeskie.

    Aromat - słodowy z lekko suszonymi owocami, lekki kwasek, minimalny rozpuszczalnik
    Piana - bardzo wysoka, średniotrała, zostaje na szkle
    Barwa - zmętniona herbata
    Wysycenie - łagodne
    Smak - słodowy z podsuszonymi owocami - brzoskwnia, morela, ale z lekkim owocowym kwaskiem, minimalna przyprawowość, ciut rozgrzewa, łagodna goryczka z długim finiszem
    Treściwość - pełne krągłe

    Łagodne, pełne w odbiorze, ale nie ciężkie. Nie jest to piwo dla miłośników ekstremalnych doznań związanych np. z chmielem. Jest za to harmonijnie łagodne i przyjemne w odbiorze.
    Na finiszu trochę brakowało już wysycenia, choć na początku korek wystrzelił z głośnym sykiem. Całkiem fajne.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Zdjęcie:
    Attached Files

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Компания предлагает рынку широкий ассортимент пива и безалкогольных напитков собственного и лицензионного производства, а также большой выбор импортной продукции.


      Zmienili też etę.
      Drugie podejście do tego piwa nie przynosi początkowo aż tak pozytywnych doznań. Bardziej nijakie w aromacie, co obniża trochę odbiór. Natomiast w smaku nadal pełne, harmonijne, ale z drugiej strony takie dla wielu zbyt mało wyraźne lub nudnawe. Jednak w miarę picia te bardzo delikatne niuanse przypominają o sobie i są wciąż sympatyczne.

      Wniosek -1. zbyt schłodzone traci. 2. Aromat to jednak połowa sukcesu

      Łagodne, a jednak intrygujące. Dla mnie wciąż całkiem fajne.

      Pojawiło się w Aldi za ok 7-8 PLN w tej gustownej szampanówce

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Widywałem w Piotrze i Pawle, ale się nie skusiłem.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          Nowa eta:
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎