Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tworzenie projektów etykiet piw.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LubieStrongi
    Senior
    • 02-2016
    • 194

    Tworzenie projektów etykiet piw.

    Tyskie Porter, moja edycja, wydałem ją jako niezalogowany:

  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Przecież to stary wzór ety z około 2000 roku gdzie jedynie napis TYSKIE jest napisany aktualnym, najnowszym fontem.
    Do każdej takiej ety będzie zakładany osobny wątek ?
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • LubieStrongi
      Senior
      • 02-2016
      • 194

      #3
      Przeróbki też wchodzą w grę, font, na którym zrobili etę to Trebuchet MS. Zmieniłem też napis "1629". A dwa tematy spowodował lag. Wstawiajcie własne przeróbki i pomysły, zapraszam.
      Last edited by LubieStrongi; 16-04-2018, 20:33.

      Comment

      • LubieStrongi
        Senior
        • 02-2016
        • 194

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Przecież to stary wzór ety z około 2000 roku gdzie jedynie napis TYSKIE jest napisany aktualnym, najnowszym fontem.
        Do każdej takiej ety będzie zakładany osobny wątek ?
        To modernizacja etykiety. Może i nie mogę korzystać z IMG, ale proszę. Zaznaczam też, że kształt łukowy jest zastąpiony prostokątem, tak przy okazji. Obecnie ma go tylko Książ. Obecnie pracuję też nad nową etykietą Żubra Porteru.

        Last edited by LubieStrongi; 16-04-2018, 20:52.

        Comment

        • LubieStrongi
          Senior
          • 02-2016
          • 194

          #5
          - Żubr Porter. Miodowy czy Lager miałby żółte tło w napisie stylu i czarne napisy, a Prażubr - napis przeciągnięty przez całą etykietę.
          Last edited by LubieStrongi; 17-04-2018, 19:36.

          Comment

          • LubieStrongi
            Senior
            • 02-2016
            • 194

            #6
            Wersja Tyskiego Porteru bez zielonej obwoluty. Chyba najnowocześniejsza z tych, które zrobiłem na bazie tej starej etykiety, czyż nie, Cooperze?
            Last edited by LubieStrongi; 18-04-2018, 19:47.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Oczywiście ! Jest tak nowoczesna że patrząc na nią mam wrażenie że zaglądam do tunelu czasoprzestrzeni gdzie zakrzywienie promieni cząstek światła kieruje mnie o lata świetlne w przyszłość a piksele w komputerze robią się okrągłe i gasną niczym komety w ziemskiej atmosferze.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎