Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dunham, Pale Ale Américaine

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Dunham, Pale Ale Américaine

    5,5% alk., 60 IBU
    Aromat rześki, chmielowy, cytrusowy. Piana spora, gruby dywanik, osadza się. Piwo złotej barwy, przejrzyste, delikatnie zamglone. W smaku nie za mocno z goryczką, czuć, ale nie jest nachalna i męcząca. Do tego delikatnie owoce cytrusowe. Rześkie i sesyjne.
    Attached Files
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Aromat - po otwarciu buchnęły cytrusy, potem taka soczysta trawa... może cytrynowa z czasem aromat łagodnieje
    Piana - wysoka, puszysta, umiarkowanie gęsta, trwała, zostaje na szkle
    Barwa - zmętnione złoto. Zdjęcie Prezesa trochę pod światło chyba
    Smak - wyraźny cytrusowy kwasek z moim zdaniem mimo wszystko dość wyraźną goryczką (60 IBU) Grejpfrutowe albedo i trochę limonki, trawa cytrynowa. Chmielu jest bardzo dużo, ale nie ma tępej goryczki, troszkę piecze. Odsłodowe elementy mocno schowane, okruszki biszkopta
    Treściwość - mocno umiarkowana, ale smak jest intensywny więc nie ma poczucia pustki

    Extra dry Potrafią wycisnąć z chmielu chyba wszystkie soki. Ciekawe piwo, ale ich Cyklop bardziej do mnie przemawia:



    Dla mnie rześkie owszem, ale nie za bardzo sesyjne. Myślę, jednak że może trafić w gusta wielu osobom. Piwo dostępne w Polsce, bo ekipa współpracuje z podwrocławską Widawą.

    ps.
    odbija się chmielowym granulatem

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      Widok z drugiej strony:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎