Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Łużycka 25 (Kurdwanów), Beer Concept

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slamigo
    Junior
    • 04-2015
    • 12

    Zamknięte?

    Dzisiaj o 16 odbiłem się od kraty z łańcuchem...poczekałem, poczekałem i nic... Panowie następnym razem proszę choćby o info, za ile wrócicie! Jadąc do Was muszę nadrobić parę km. No szkoda...

    Comment

    • beerconcept
      Senior
      • 09-2013
      • 499

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slamigo Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzisiaj o 16 odbiłem się od kraty z łańcuchem...poczekałem, poczekałem i nic... Panowie następnym razem proszę choćby o info, za ile wrócicie! Jadąc do Was muszę nadrobić parę km. No szkoda...
      Zrobiliśmy to dla Arta z browar.bizu, dzięki temu ktoś ma ochotę się uaktywnić na forum, a tak to uciekają mu użytkownicy na blogi i fb :P

      Ponadto nigdy nie mieliśmy łańcucha na bramie, może to nie u nas? Używamy subtelnego zapięcia (na pierwszy rzut oka wygląda jak rowerowe ).

      Kolejna sprawa, skoro widać, że jest brama zamknięta to w jakim celu idąc do sklepu tak się rozpędzać, by się od niej odbić? Faktycznie, bo bliższym przyjrzeniu się bramka była odksztacona tak jakby naparła na nią dość duża siła. Szczęśliwie szkody są nieznaczne, więc naprawimy to na własny koszt.

      A tak poważnie przez Krzyśkowe wojaże skład osobowy mocno się nam chwilowo okroił i niestety czasem muszę pilnie wyjść na tyle, że nie zdążę o tym poinformować, tak było właśnie dziś. Przepraszam za kłopot i stracony czas. Proszę się przypomnieć, piwnie wynagrodzimy.
      Last edited by beerconcept; 08-02-2017, 18:26.

      Comment

      • beerconcept
        Senior
        • 09-2013
        • 499

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
        Widzę, że kolega zainteresowany. Przygotować po komplecie dziewic? Można też po prostu zdobyć taki kapsel kupując u nas i w zaprzyjaźnionych sklepach piwo Krak lub Stare Miasto.
        Last edited by beerconcept; 08-02-2017, 18:25.

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Niestety nie jestem zainteresowany. Kupowałem kiedyś u Was piwo, nic się nie odzywacie, więc myślałem, że zamknęliście.
          Krak jakoś piwnie słabo się ostatnio kojarzy

          Więc te dwa piwa kapslujecie około sześćdziesięcioma rodzajami kapsli???
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • slamigo
            Junior
            • 04-2015
            • 12

            Brama nr 2

            No to ja mam szczęście !
            Chyba mam abonament na ten Wasz "łańcuch rowerowy" !
            Dzisiaj koło 13 znowu popilnowałem Wam bramę z zapięciem...
            Będę koło 16 sprawdzić czy też aby czasem PIH nie zamknął Wam sklepu

            Comment

            • beerconcept
              Senior
              • 09-2013
              • 499

              No to co? Najwyższy czas na BRNO!
              Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na wycieczkę do naszego ukochanego Brna. To drugie największe miasto w Republice Czeskiej pełne browarów, malutkich knajpek i uroczych zaułków. Nad miastem góruje zamek i twierdza Špilberk oraz katedra św. Piotra i Pawła (wspaniałe barokowe wnętrza). Ponadto Stare Miasto z 2 rynkami – Zelný Trh i Náměstí Svobody, pałace mieszczańskie, zabytkowe kościoły oraz piękne kamienice, których nie powstydziłby się nawet sam Wiedeń.
              Warto jechać tym bardziej, że zapowiada się długa, tradycyjna przerwa letnia w wyjazdach.
              Wyjazd 6:30 Orlen Kurdwanów w sobotę 8.04.2017
              - wizyta w zaprzyjaźnionym i znanym Wam chociażby z Cracow Craft Beer Fest browarze Chomout
              - Slavkov u Brna, wizyta w browarze i miasteczku znanym z miejsca słynnej bitwy wojen napoleońskich pod Austerlitz oraz pięknego pałacu
              - odwiedzimy jeden wybrany browar od o. 14:00 do 20:00 proponujemy czas wolny do indywidualnego zagospodarowania (podpowiemy adresy pozostałych browarów, ciekawych pubów np. firmowe lokale browaru Bratcice, Lucky Bastard czy też pubu, gdzie piwo do stolika dostarczane jest kolejką)
              - powrót do Krakowa ok. 24:00
              Koszt to 120 zł (w tym przejazd i ubezpieczenie, zwiedzanie wybranego browaru, pilot.).
              Zapisy: osobiscie w sklepie Beer Concept. Rezerwacje pod numerem telefonu 690 897 037
              dużo fajnych zdjęć i informacji o mieście znajdziecie w czeskiej wersji wikipedii pod linkiem:
              Attached Files

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Działa jeszcze?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Działa.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Zybex
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 222

                    Sklep nieczynny.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎