Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Karuzela] Słodowiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Karuzela] Słodowiec

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Barwa jasnożółta, piwo klarowne. Piana na średnim poziomie, opadająca do obrączki, wysycenie troszeczkę za wysokie. Chmiele Cascade, Centannial, Simcoe. W zapachu wyrażnie dominuje chmielowość, ale z dekalrowanych nut cytrusowych, kwiatowych i owoców tropikalnych, najwięcej jest owców i kapkę cytrusów. Piwo w smaku zdominowane przez goryczkę, właściwie nie wiem, po co warzyć takiego "pilsa", który jest prawie niedoróznialny smakowo od APA.
    Może być, zaliczone.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9730

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
      Piana: Biała, dość drobna, średniowysoka, nawet trwała. [3.5]
      Zapach: Lekko słodowy, owocowo-cytrusowy. Orzeźwiający. [4]
      Smak: Zdecydowana, nieco nawet głusząca, goryczka, trochę cytrusów, może daleki słodowy ślad... [3.5]
      Wysycenie: Dość wysokie. [4]
      Opakowanie: Eta w karuzelowym stylu, kolorystyka nieco bladawo-mdła. [3.5]
      Uwagi: Lubię tę serię lokalno-patriotyczną, chociaż byłoby lepiej nieco więcej info o nazwie, no i... możnaby to warzyć nieco bliżej Warszawy .

      Moja ocena: [3.725]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎