Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy można zrobić rozpylacz z oxi?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawelszady
    • 12-2018
    • 2

    Czy można zrobić rozpylacz z oxi?

    Witam wszystkich, zaznaczam na początku że jestem tu nowy. Jestem właśnie w trakcie fermentowania swojej pierwszej warki i wszystko idzie ok ale jedno pytanie chodzi mi po głowie. Do dezynfekcji dużych naczyń użyłem oxi rozpuszczonego w letniej wodzie. Zastanawia mnie czy można też oxi używać w formie rozpylanej (wlać do butelki z rozpylaczem i spryskiwać nim np kranik albo i nie drobne elementy, w sumie to nawet fetmentor można cały w środku rozpylić) czy uważacie że zda to egzamin?
    Używał ktoś oxi w ten sposób?
    Taki tani domowy De-spray z oxi..
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

    Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #2
    Ja tak używałem OXI. Przy wstępnie umytych butelkach nigdy nie miałem problemu.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • pawelszady
      • 12-2018
      • 2

      #3
      Ale tylko butelki tak czysciłeś? Ja tu bardziej myślałem. O wykorzystaniu do dezynfekcji kranikow i w ogóle wsztkiego do czego użył byś d-spray

      Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #4
        Spryskiwacza używałem tylko do butelek. Do reszty pierdół poręczniejszy i na logikę jak dla mnie skuteczniejszy jest garnek z OXY.
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎