Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja bym zlot widział w Raciborzu, Grybowie, Chełmie, Witnicy, Miłosławiu.
    Tak razem??
    Żebyś tylko zeza nie dostał.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      Jak razem? Każdy na inną porę roku, a piaty dla twardzieli
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #18
        W sumie jeżeli chodzi o piwo, to ja bym tylko chciał mieć możliwość przypięcia kega pepsi z jakimś domowym piwkiem, w ramach zapewnienia różnorodności.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #19
          Racibórz lub Grybów. W sumie nawet bardziej Grybów bo to piwo jest znacznie mniej dostępne.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4994

            #20
            A w Bierzwiennej Dlugiej Kolonii juz zlot mieliscie?
            Last edited by Latarnik; 20-09-2011, 12:49.
            5400 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              A pamiętasz raciborski ulepek ze zlotu w Lwówku? (...)
              Pamiętam, ale jak zaczniemy tak kręcić nosem to lista dramatycznie skurczy się do zera
              Ps. Za kandydaturą Grybowa również jestem.
              Last edited by abernacka; 20-09-2011, 17:33.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Justi
                Senior
                • 09-2006
                • 133

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                Poza bezkonkurencyjnymi kandydaturami Wschowy i Łasku, można by pomyśleć też o Piotrkowie. Ma on jednak taką wadę, że to centralna Polska i zewsząd jest w zasadzie blisko – więc zabraknie tradycyjnych narzekań "...ale daleko ten Zlot..."
                Ciekawe czy jakby zlot był w Piotrkowie to by się pojawił ktoś z miasta Łodzi? Ja na 5 zlotach, o ile mi wiadomo, takiego osobnika jeszcze nie spotkałam
                I won't change to fit your plan, take me as I am!

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                  W sumie jeżeli chodzi o piwo, to ja bym tylko chciał mieć możliwość przypięcia kega pepsi z jakimś domowym piwkiem, w ramach zapewnienia różnorodności.
                  To weź ze sobą końcówki, przepnij i polewaj. Albo w zwykłym kegu przywieź. Ja tak zrobiłem. Tylko liczył bym na coś wyjątkowego i nie mam na myśli "wyjątkowo udanego pilsa"
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1953

                    #24
                    A może Jabłonowo lub Konstancin a jak komuś zbyt blisko to proponuję podróż z przesiadką np. we Włoszczowej.
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #25
                      OK - Grybów lub Kłodawa
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Justi Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ciekawe czy jakby zlot był w Piotrkowie to by się pojawił ktoś z miasta Łodzi? Ja na 5 zlotach, o ile mi wiadomo, takiego osobnika jeszcze nie spotkałam
                        Wystarczy Ci zdeklarowany Łodzianin od kilku lat na wygnaniu w Warszawie?
                        Już od kilku lat wybieram się na zlot i może w przyszłym roku wreszcie dotrę...

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Justi Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciekawe czy jakby zlot był w Piotrkowie to by się pojawił ktoś z miasta Łodzi? Ja na 5 zlotach, o ile mi wiadomo, takiego osobnika jeszcze nie spotkałam
                          Czy jeden kibic Widzewa to za mało?
                          z tego co kojarzę to w Boszkowie był nawet łódzki domek
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #28
                            Hmmm...
                            A może pierwszy zlot zagraniczny?
                            Nowa Zelandia odpada, ale Czechy. Pendi oszalałby ze szczęścia
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #29
                              O tak
                              Z drugiej strony taki czeski zlot sobie zrobię sam wcześniej czy później.
                              Ten Zodiak mi chodzi po głowie, bo gdyby był jakościowo taki jak przed trzema laty, to byłoby super smacznie. Ale jeśli piwo by miało być takie jak ostatnimi czasy się tam trafia, to lepiej jechać do Grybowa.
                              Last edited by Pendragon; 20-09-2011, 20:22.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                #30
                                Rozważamy sobie - piwa z którego browaru chcielibyśmy pić na Zlocie, a to przecież nie ma nic wspólnego z tym, gdzie (geograficznie) Zlot miałby się odbyć. co innego zwiedzanie browaru - trzeba się zastanowić, czy browar by takich nudziarzy przyjął i pokazał co nieco - bo jak nie dałoby się zwiedzić to lokalizacja może być inna a piwo skąd inąt...
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎