Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Wyszków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #16
    zythum napisał(a)
    Byłem w ostatni wykend w Wyszkowie i niestety nie mam dobrych wiadomości. Browar odżył na parę miesięcy, do wiosny 2002 warzył piwo o nazwie Swojskie i Atut. Niestety zaprzestał, osttanie egzemplarze wyprzedawane były z magazynów w lipcu i sierpniu. Teraz w browarze funkcjonuje jedynie strażnik z psem a wszystkie maszyny są wygaszone. Nie wiadomo jaka będzie przyszłość i czy będzie w ogóle. W mieście dostępne jedynie produkty Grupy Żywiec i Kompanii Piwowarskiej. W jednym czy dwóch sklepach Łomża a w jednym Regina z Giżycka. Mizeria i tragedia

    ps. Do tego rewelacyjna żulbuda Wyszkowianka zamieniona w chiński lokal o wystroju Cepeliowsko - Ikeowym, bez gustu , bez duszy ale ludziom się wydaje, że to taka ameryka
    Rzeczywiście, tragedia. Ale nie całkowita. Pozostała jeszcze żulbudka z piwem w pobliżu dworców. Tam też schodzi się niezłe towarzystwo. Niestety, znam lokal tylko z pozycji chodnika i okna; w pobliskim bloku mieszka mój teść (teściowa też), który za owym lokalem nie przepada. On też porzyczynił się do upadku browaru wyszkowskiego, bo pijał piwo warszawskie, a teraz kieleckie (dla sieci leader price).

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #17
      Niestety lokal ten był w piątek o godz. 19 30 zamknięty
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎