Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

    W tym temacie zapraszam do komentowania Plebiscytu na Piwo Roku 2011. Podstawowe informacje na temat Plebiscytu znajdziesz tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=96723

    -----------------------------------------------

    Dzięki aktywistom, którzy pomagali mi pilnie w ustaleniu dostępności sporej grupy piwek powstał formularz głosowania - dla naszego dorocznego browarbizowego Plebiscytu na Piwo Roku:



    Osoby zarejestrowane po 31.12.2011 lub mające przed tą datą mniej niż 1 post/ocenę muszą poczekać do następnego Plebiscytu na udział.

    To tak wstępnie. Proszę zerkać, głosować i komentować
    Last edited by ART; 22-01-2013, 19:49.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    W tym roku poszło mi nadzwyczaj szybko.

    Największy problem miałem z kategorią - Piwa jasne do 13 blg (pils/lager). Miałem dylemat pomiędzy ośmioma piwami, pięć z bólem serca musiałem wyrzucić poza trójkę. Przeciwieństwem tej kategorii były - Piwa jasne mocne (lager) powyżej 13blg. Po namysłach zagłosowałem tylko na jedno, stwierdziłem że na siłę nie będę dawał punktów za 2 i 3 miejsce.
    Po obejrzeniu kandydatów zrezygnowałem z wyboru piw w kategorii miodowe/ aromatyzowane... chyba lepsze takie rozwiązanie niż usilne wstawianie na podium tego co kupowałem tylko dla etykiet i zaliczenia, zapominając o nich niezwłocznie.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Świetnie, że udało się tak szybko przygotować plebiscyt, już zabieram się do wypełniania! Każdy inny wynik niż Atak Chmielu jako Piwo Roku i Debiut Roku będzie niespodzianką
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • dipeone
        Senior
        • 05-2010
        • 741

        #4
        Ja z kolei nie zauważyłem wśród piw pszenicznych Abbe Weizen z browaru w Połczynie.

        Comment

        • patryk-d
          Junior
          • 03-2011
          • 24

          #5
          Ja również już zagłosowałem. Tylko w kategorii porterów miałem problem z wyborem najlepszego, w innych raczej byłem pewny, albo nie miałem żadnego typu wartego głosu. Zgadzam się z kolegą Docentem co do kandydata na piwo roku.

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            Każdy inny wynik niż Atak Chmielu jako Piwo Roku i Debiut Roku będzie niespodzianką
            Ja tam lubię niespodzianki, więc zagłosowałem na inne piwo
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              #7
              A ja się z wami nie zgadzam i mój debiut jest ciemny z niewirtualnego browaru Może zamiast przerzucać się kandydaturami poczekamy na zakończenie plebiscytu?
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Każdy inny wynik niż Atak Chmielu jako Piwo Roku i Debiut Roku będzie niespodzianką
                Na pewno jest faworytem ale Jak w Dym to bardzo godny rywal.
                Największy problem miałem z kategorią - Piwa jasne do 13 blg (pils/lager). Miałem dylemat pomiędzy ośmioma piwami, pięć z bólem serca musiałem wyrzucić poza trójkę.
                To jest co roku największy dylemat, bo w tej kategorii panuje największa loteryjność co do jakości produktów. Cięzko stwierdzić czy lepsze było piwo które ras było bardzo dobre a dwa razy zepsute czy takie które 3 razy było średnie.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #9
                  Przecież tu się wpływa na wynik wyborów!

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #10
                    Problematyczne jest dla mnie przydzielenie Kormorana Ciemnego - obecnie nie jest to już piwo aromatyzowane a całkiem poprawny ciemniak. Moze powinien być w dwóch kategoriach? Bo w ciagu roku zmienił swoje oblicze...

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Problematyczne jest dla mnie przydzielenie Kormorana Ciemnego - obecnie nie jest to już piwo aromatyzowane a całkiem poprawny ciemniak. Moze powinien być w dwóch kategoriach? Bo w ciagu roku zmienił swoje oblicze...
                      To samo pomyślałem. Kormoran zrobił sobie jaja a my po kilku miesiącach zapominamy, że "przez przypadek" do pierwszego ciemniaka wjechała im cysterna z E...cośtam

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przecież tu się wpływa na wynik wyborów!
                        Oj tam, oj tam. Potraktuj to jak sondaż przedwyborczy

                        I tak wiadomo, że w kategoriach Debiut Roku i Piwo Roku zdecydowanym faworytem jest Atak Chmielu i każde inne rozstrzygnięcie będzie dużą niespodzianką. Ciekawi mnie jak wypadnie Grand Champion i czy Grand Imperial Porter po raz czwarty z rzędu zostanie najlepszym porterem
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... Ciekawi mnie jak wypadnie Grand Champion i czy Grand Imperial Porter po raz czwarty z rzędu zostanie najlepszym porterem
                          No to w ramach złamania ciszy powiem - nieeee

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #14
                            i czy Grand Imperial Porter po raz czwarty z rzędu zostanie najlepszym porterem
                            Sądzę że nie

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              #15
                              Buahahahahaha, wy naprawdę traktujecie ten plebiscyt ze śmiertelną powagą, skoro łamiąc dobre obyczaje próbujecie w tak zabawny sposób wpływać na wynik w trakcie głosowania
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎