Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A niech będzie dzień dobry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spioch65
    Junior
    • 01-2012
    • 5

    A niech będzie dzień dobry

    Szanowni for itd.
    Mam na imię Andrzej i 65 lat. A śpioch nie dlatego, że poznałem smak piwa dopiero teraz, a :
    - zostałem emerytem
    - odkopałem zbiory i porządkuję
    - uczę się być inter.. no obsługi komputera.
    Pierwsze piwo ok.1963 z browaru z Lwówka. było rozlewane w Jeleniej Górze. Potem studia i nie istniejące browary Piastowski i Mieszczański - Wrocław. Pierwsze nalepki przywiezione z wycieczki studenckiej do Szczecina w 1970 roku. Nie zachowały się. Dopiero gdy zostałem szefem kontroli jakości na stoczni w Koźlu a co za tym idzie dużo wyjazdów na odbiory i sprzedaże nastąpił wybuch zbieractwa. Duży zbiór z Europy z czasów pracy w Żegludze na Odrze w Kędz.- Kożlu. Bardzo pomogli marynarze słodkich wód. W 1986 roku zamieszkałem w Niemcach pod Lublinem. W nowym zakładzie też były wyjazdy. Patrzyli jak na wariata gdy prosiłem w restauracji o odmoczenie nalepki i nie uszkodzenie kapsla.
    Posiadam nalepki :
    276 z browarów zamkniętych, zlikwidowanych
    524 z czynnych
    460 zagranica w tym 342 z takich państw jak NRD, RFN, ZSRR, CSRS i Jugosławia
    Kapsli też trochę posiadam, ale do nich z porządkami jeszcze nie dotarłem.
    Pozdrawiam i podziwiam Was / bez podlizywania/ za wiedzę.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Witaj i baw się dobrze, a w ramach zostawania internautą wypełnij profil (trzeba kliknąć takiego brodacza u góry strony po prawej). Na giełdy kolekcjonerskie jeździsz?
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      #3
      Śpiochu, witamy na forum

      Comment

      • spioch65
        Junior
        • 01-2012
        • 5

        #4
        Witaj. Nadpędzam zaległości w czytaniu i oglądaniu. Tam tylko powtórki. Właśnie dzisiaj widziałem Twoją imienniczkę. W szkole uważali mnie za zdolnego lenia. Chyba nauczę się

        Comment

        • spioch65
          Junior
          • 01-2012
          • 5

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Witaj i baw się dobrze, a w ramach zostawania internautą wypełnij profil (trzeba kliknąć takiego brodacza u góry strony po prawej). Na giełdy kolekcjonerskie jeździsz?
          Witaj. Obudziłem się ze dwa m-ce temu. Na razie w temacie zanurzyłem delikatnie palce jednej stopy. W tym szerokim i głębokim oceanie wiedzy , kolekcjonerstwa itd. Jak sięgam
          wstecz to w 1965 roku byłem w Piotrowicach na "zbieraniu truskawek". Gdzieś koło Wrocławia.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Piotrowic w Polsce jest bardzo dużo, wokół Wrocławia też, ale nasze są najbliżej Wrocka, zatem możliwe, że to tu właśnie byłeś. Jednakże w 1965 to moi rodzice się jeszcze nie znali, zatem nie było mnie na świecie, nie wspominając o tym, że mieszkam tu dopiero od 5 lat, zatem się na tych truskawkach raczej nie spotkaliśmy
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • spioch65
              Junior
              • 01-2012
              • 5

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
              Śpiochu, witamy na forum
              Pozdrawiam Cię. Czy Wrocław dalej pięknieje. Pamiętam go z bardzo dawnych lat kiedy nie istniejące browary nie zaspakajały wszystkich.

              Comment

              • spioch65
                Junior
                • 01-2012
                • 5

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Piotrowic w Polsce jest bardzo dużo, wokół Wrocławia też, ale nasze są najbliżej Wrocka, zatem możliwe, że to tu właśnie byłeś. Jednakże w 1965 to moi rodzice się jeszcze nie znali, zatem nie było mnie na świecie, nie wspominając o tym, że mieszkam tu dopiero od 5 lat, zatem się na tych truskawkach raczej nie spotkaliśmy
                Tak. Na Dolnym są cztery. Sprawdziłem. Pasuje. Widząc Twoje zdjęcie nie uwierzył bym, że się spotkaliśmy w polu. Ale pod Lublinem też są. Przejeżdżam gdy jadę w rodzinne strony tj do Jeleniej Góry.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎