Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grodzka 15, Nasze Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrkowal
    Senior
    • 03-2009
    • 155

    #16
    Za słabo wysycone CO2. Za mało pszenicy i w zapachu i smaku.
    Ultima forsan

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Wpada całkiem ładnie w pomarańcz, ale piwo jest zdecydowanie za mało mętne, wręcz niemal klarowne. Być może jest tak tylko w wersji butelkowej, ale to poważna wada. [2]
      Piana: Dość wysoka czapa, opada do grubej warstwy, nieźle osadza się na ściankach, choć przy nalewaniu musiałem lać z dość wysoka. [4]
      Zapach: Potężny. Jest cała nuta nut bananowo-goździkowych, aż nie chce się odsuwać nosa znad szklanki. [5]
      Smak: Tu już jest gorzej, bo piwo jest zbyt wytrawne, ma za mało treści. Owszem, pojawia się solidna chlebowość, ale to za mało. Ponadto zbyt wyczuwalna jak na weizena jest goryczka. [3]
      Wysycenie: Potężne. [5]
      Opakowanie: Bączek, prosta acz czytelna etykieta z wszystkimi potrzebnymi danymi, czarny kapsel. [3.5]
      Uwagi: Kupione w wersji butelkowej w Rodzince-Bis, kosztowało 7 zł.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnożółty, wpadający w lekki miód, nieklarowny - jak na pszeniczniaka odpowiedni [4.5]
        Piana: Gęsta, ale na mój gust lekko zbyt nietrwała i gruboziarnista. [4]
        Zapach: Intensywne goździki, przyprawione lekką nutą goryczki, [4.5]
        Smak: Mniam - intensywny, dość treściwy, z podkreślonymi nutami goździkowymi, ale i nie pozbawiony goryczki. [5]
        Wysycenie: Wystarczające na jak na "pszenicę" [4.5]
        Opakowanie: Firmowe szkło, minus za brak podstawki. [4.5]
        Uwagi: Jeden z lepszych pszeniczniaków, jakie w tym roku piłem. Właściwie prawie nic do zarzucenia. Szkoda, że Lublin nieco daleko.

        Moja ocena: [4.65]
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎