Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam w nowym roku.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ac1949
    Junior
    • 01-2013
    • 8

    Witam w nowym roku.

    Zagościłem na tym forum, by nawiązać kontakt z osobami mającymi wiedzę w temacie "porcelanek" i butelek.
    "Za płotem" - dosłownie, mam "śmietnisko" po dawnej hucie szkła w Wierzbniku. Zbieram na nim porcelanki, ale nie natrafiłem jeszcze na butelki. Szukam informacji o tym czy istnieje szansa na odnalezienie takowej w zasobach kolekcjonerów.
    Kontakt na majla:
    utwstar(małpa)wp(kropka)pl
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Straznie mylący temat dałeś. Post ten powinien być raczej w dziale Historia.
    W temacie o hutach szkła nie kojarzę ażeby ktoś zgłosił wierzbnicką sygnaturę huty. Być może jest ona ale jako sygnatura nierozpoznana i nie powiązana z żadną z hut a może po prostu huta ta nie produkowała butelek (mogła produkować np tylko tzw szkło płaskie tzn taflowe jak szyby ale nie znam historii tego zakładu). Jeśli więc szukasz butelki z sygnaturą tej huty to obawiam się że nikt Ci takowej nie zaoferuje.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • ac1949
      Junior
      • 01-2013
      • 8

      #3
      Cd "witam"

      Cooper pisze:
      Straznie mylący temat dałeś. Post ten powinien być raczej w dziale Historia.
      Pisząc w tym dziale chciałem przedstawić powody zarejestrowania się na tym forum.
      Nie jestem kolekcjonerem, ale może to co chcę pokazać, wzbogaci wiedzę innych.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎