Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Twoje ulubione piwo (?)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    PORTER napisał(a)
    oczywiście porter Zywiec i EB a także okocim mocne dlaczego ? chyba wszyscy wiedzą?
    nooo, ja nie wiem , a jesli chodzi o piwa jasne to PALM PALM PALM i jeszcze raz PALM, piekna ciemna bursztynowa barwa, aromat, rozkosz spływająca z podniebiena nizej i niżej....
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • dropun
      Member
      • 05-2002
      • 60

      #17
      Nie mam specjalnie swojego ulubionego piwa ,może dlatego że prawie wszystkie mi smakują.Ale najbardziej mi podchodzą piwa ciemne ,portery,stouty,ale.

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #18
        becik napisał(a)

        nooo, ja nie wiem , a jesli chodzi o piwa jasne to PALM PALM PALM i jeszcze raz PALM, piekna ciemna bursztynowa barwa, aromat, rozkosz spływająca z podniebiena nizej i niżej....
        becik to powinieneśspróbować Palma Dobbel! Specjal to przy nim niewinne popłuczki niestety w Polsce chyba niedostępny jest
        bez brody...

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          i to jest właśnie proza życia (((, albo jechać do Belgii, albo poprosić znajomego, który będzie tam jechał (jak na razie nikt sie nie wybiera), albo zaczekać aż ktoś mądry w Kielcach coś zaproponuje, mianowice rozszerzenia asortymentu lokalnego browaru ))
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • pulas
            Senior
            • 08-2001
            • 965

            #20
            becik napisał(a)
            (...)albo zaczekać aż ktoś mądry w Kielcach coś zaproponuje, mianowice rozszerzenia asortymentu lokalnego browaru ))
            "...ale to już było i nie wróci więcej..."
            Myślę, że po wcześniejszych doświadczeniach nie prędko w Kielcach rozszerzą asortyment
            pułaś
            ---------------------------------
            "(...)W kącikach flechtów wieczór już
            Lśni jak porzeczka krwawa
            Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
            I między bajki wkładam"

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #21
              A moje ulubione piwka to Loburg i Paulaner Salvator. Mógłbym pić je hektolitrami

              Comment

              • KULI
                ********
                • 10-2002
                • 197

                #22
                mam -a i wlasnie sie zastanawiam czym go wylecze i chyba namowiliscie mnie na palma szczegolnie ze wczoraj fajny kielich dostala ma zona i trza go wyprobowac ) a palm to zarazem dobre i ogolnie dostepne piwko z kraju tysiecy piw oj pojade kiedys ich sladem ... dobra rozmarzylem sie a jestem w pracy w niedziele ( ale jeszcze 1h i na palma )

                Comment

                • szostak
                  Gość
                  • 02-2002
                  • 1176

                  #23
                  Velkopopowicky Kozel ze względu na niesamowity zapach i smak oraz Dublin, warzone według irlandzkiej receptury, piwo mocne, czarne i piekielnie cierpkie. Niestety, Dublina lubelska Perła już nie produkuje; albo byłem jednym z niewielu amatorów, albo dział promocji browaru nie potrafił przekonać podatnych na reklamy, by pili Dublina.
                  Co do velkopopowickiego mam poważne obawy, ale nie tylko ja, że stanie się piwem marki piwo, dla przeciętnego klienta, który o piwie wie tyle, że ma być jasne i pełne. Aha, i reklamowane po godz. 23.

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    #24
                    I tu jest problem, lubię piwa belgijskie klasztorne, lubie pszeniczniaki bawarskie, smakuje mi nowy Namysłów Full, Palm, ale najbardziej chyba lubię Holbę Šerak
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • NoLeafClover
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 449

                      #25
                      moje ulubione to oczywiście Pszeniczniaczek Schneiderek Weisse. Delikatniejszego nie spotkałem. Pycha. I lubię też PALMA. I zgodzę się z Pjeknikiem że ta Holba Serak jest mniam, mniam, kupiona kiedyś w Tesco w butelce z tworzywa już na starcie miała u mnie minus (za tą flachę) a jednak oczarowała mnie smakiem.
                      i lubię jeszcze Krajana Irlandzkie

                      Czyli Schneider, Palm, Holba, Irlandzkie to takie najbardziej ulubione na chwile dzisiejszą
                      NoLeafClover

                      Comment

                      • peefco
                        Member
                        • 10-2002
                        • 71

                        #26
                        Cholera, czytam, czytam i mnie trafia, pilem Zywca przez lata, a od kilku lat jak Canada postanowila sprowadzac Lezajsk zakochalem sie w tym piwie, a trafia mnie bo u nas w Beer Store 1000 piw a wszystkie takie same, roznia sie tylko nazwa i szybkoscia wytwarzania (od 24 do 72 godzin he he).

                        Comment

                        • szostak
                          Gość
                          • 02-2002
                          • 1176

                          #27
                          peefco napisał(a)
                          Cholera, czytam, czytam i mnie trafia, pilem Zywca przez lata, a od kilku lat jak Canada postanowila sprowadzac Lezajsk zakochalem sie w tym piwie, a trafia mnie bo u nas w Beer Store 1000 piw a wszystkie takie same, roznia sie tylko nazwa i szybkoscia wytwarzania (od 24 do 72 godzin he he).
                          Nie tylko u was. U nas też. Masowa produkcja niczym się nie różni. Ale są browary, których piwo kupując, o zawartości dowiadujesz się dopiero po otwarciu butelki. Za każdym razem smak tej samej marki jest inny. A ile emocji przy tym

                          Comment

                          • kamyczek77
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 458

                            #28
                            Moje ulubione piwo to pszeniczne z Bawarii,a dokładnie z okolic Norynbergi.Jest mi ono dostarczane dzięki uprzejmości imć piwowara za co chcę mu w tym momencie podziękować.Nie ma bardziej delikatnego piwa.I to orzeżwienie...
                            Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                            Comment

                            • kangurpl
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 2660

                              #29
                              kamyczek77 napisał(a)
                              Moje ulubione piwo to pszeniczne z Bawarii,a dokładnie z okolic Norynbergi.Jest mi ono dostarczane dzięki uprzejmości imć piwowara za co chcę mu w tym momencie podziękować.Nie ma bardziej delikatnego piwa.I to orzeżwienie...
                              No, no Piwowar uważaj nie opędzisz sie od chętnych
                              Ja natomiast ostatnio zagustowałem w belgijskim piwie górnej fermatacji, wtórnie fermentowanym w butelce - czyli Judas.
                              Właśnie je
                              Last edited by kangurpl; 01-11-2002, 20:56.
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              • talrasha
                                Senior
                                • 11-2001
                                • 685

                                #30
                                Moim ulubionym jest chyba Paulaner z beczki, ale tak naprawdę to chyba takiego piwa nie mam. Jak piwo jest dobre i smakuje to pije, jak mi smakuje mniej to kupuje taie jakie mi smakuje pije do momentu aż przestaje czuć smak i kończę to co mi nie smakowało
                                Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎