Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Przewodnik po polskich browarach 2019!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 20-02-2014, 23:06
Fotka Użytkownika: żąleną
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Miejscowość: mniasto Warszawa
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
Dlaczego uważasz, że możesz obrażać narodowców
Bo nie są u władzy. Ale gdyby tylko taki Zawisza się do niej dorwał, szybko część osób na tym forum i nie tylko przestałaby być "zgodna z prawem".

Ale masz rację, to niepotrzebne. Niech sami o sobie świadczą, jak niejaki Przemko z Ciechanowa z komentarza pod linkowanym artykułem:

Lewacka dzicz jest biedna, nie stać jej na Ciechana, więc to i tak niewiele zmieni
My pracujemy, mamy swoje biznesy, zarabiamy i pijemy polskie, wyśmienite piwo Ciechan, a lewakom pozostają szczochy z zachodnich koncernów lub "piwo" z proszku

Szkoda, że Przemko, bo chciałby się rzec "Brawo, Jasiu".

PS Zbojkotowałem dziś Ciechana, bo chciałem wypić Lagerowe, a w lodówce miałem tylko Pszeniczne. Więc wziąłem Atak Chmielu.
i grabe w oko mnie wciska

żąleną edytował/a post 20-02-2014 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 00:16
Gonzo1 Gonzo1 is offline
Member

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Nie wiadomo czy sympatyzuje, czy tylko wziął udział. Był na spotkaniu, bo interesuje się własnym podwórkiem w myśl zasady myśl globalnie działaj lokalnie.
Już widzę te hordy lemingów bezkrytycznie i bezrozumnie bojkotujących Ciechana (ale już Lwówki czy Bojana nie - o ile znają).
No i jeszcze ma na sumieniu akcję Husaria przed Pałac !
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 06:31
Fotka Użytkownika: chemmobile
chemmobile chemmobile is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław/Lwówek Śląski
Standardowy

Idioci bojkotowali niedawno m.in. markę odzieżową Reserved, idioci bojkotowali Sokołów, bo jakiś blogerzyna usmażył ich tatara i nie wyszło mu mięsko mielone, idioci będą bojkotować Ciechana. Będziecie przejmować się każdym idiotycznym komentarzem internetowym zamieszczonym przez anonimowego frustrata ideologicznego? To tylko ich napędza, nietolerancja jest ich paliwem, bo poglądy inne niż własne ich obrażają.

Sezon ogórkowy w pełni...
Stare 21-02-2014, 06:43
Fotka Użytkownika: tristan_tzara
tristan_tzara tristan_tzara is offline
Senior

Miejscowość: Częstochowa/Łódź
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
Nie wiadomo czy sympatyzuje, czy tylko wziął udział. Był na spotkaniu, bo interesuje się własnym podwórkiem w myśl zasady myśl globalnie działaj lokalnie.
Więc cielawe czy pojawił się np. tutaj http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosc/565222.html
Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
Już widzę te hordy lemingów bezkrytycznie i bezrozumnie bojkotujących Ciechana (ale już Lwówki czy Bojana nie - o ile znają).
Nie wiem co to leming, ale nie bój się, zaktualizuję listy jeśli gdzieś będą niepełne Narazie zawierają wszystkie 3.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:12
Fotka Użytkownika: EzEt
EzEt EzEt is offline
Senior

Miejscowość: Łódź
Standardowy

Myślę, że Ciechan bardziej skorzysta na nagłym zainteresowaniu narodowców ich piwem niż na ewentualnym bojkocie ze strony lewicowców . Większość ludzi nie ma jednak skrajnych poglądów i takie rzeczy olewa więc tak, czy siak browar moim zdaniem może "spać spokojnie".
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:25
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
Idioci bojkotowali niedawno m.in. markę odzieżową Reserved, idioci bojkotowali Sokołów, bo jakiś blogerzyna usmażył ich tatara i nie wyszło mu mięsko mielone, idioci będą bojkotować Ciechana. Będziecie przejmować się każdym idiotycznym komentarzem internetowym zamieszczonym przez anonimowego frustrata ideologicznego? To tylko ich napędza, nietolerancja jest ich paliwem, bo poglądy inne niż własne ich obrażają.
Miło mi
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:25
marekj marekj is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EzEt Wyświetlenie odpowiedzi
Myślę, że Ciechan bardziej skorzysta na nagłym zainteresowaniu narodowców ich piwem niż na ewentualnym bojkocie ze strony lewicowców . Większość ludzi nie ma jednak skrajnych poglądów i takie rzeczy olewa więc tak, czy siak browar moim zdaniem może "spać spokojnie".

zgadzam się z Panem
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:28
juan_martin_del_lotro juan_martin_del_lotro is offline
Junior

Standardowy

Dzisiaj wojny toczy się na płaszczyźnie ekonomicznej. Dlatego wolałbym, żeby pan Jakubiak, zamiast na masturbacji historią i warstwą symboliczną (bełkot z kontretykiet Bojana i lobbing u Komorowskiego) i brataniu się z narodowcami, skupił się na przykład na budowaniu pozycji Ciechana w Europie i na świecie. Tak by polskie piwo zyskało w najbliższym czasie renomę czeskiego. Przysłużyłby się Polsce o stokroć bardziej niż bawiąc się w te swoje ideologiczne gierki.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:39
Fotka Użytkownika: pioterb4
pioterb4 pioterb4 is offline
Senior

Miejscowość: Bydgoszcz/Warszawa
Standardowy

A renomę czeskiego piwa buduje na świecie Cerna Hora, Primator i Policka? Bo mnie się bardziej wydaje że PU, Budweisser i Staropramen. Chyba nie takie cele mają browary regionalne.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 07:44
karol1000 karol1000 is offline
Senior

Miejscowość: Poznan/Berlin
Standardowy

Nic tylko pić ciechana ile zdrowie pozwala

Ogłaszam bojkot bojkotu...
Stare 21-02-2014, 08:01
legart legart is online now
Senior

Standardowy

O dzisiaj trzeba będzie coś Ciechanowa albo z Bojanowa
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 08:23
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is offline
Senior

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

W ramach bojkotu bojkotu w sobotę będę pić tylko Ciechany i Bojany.
Dzisiaj jeszcze protestuję.
Miałem jeszcze skreślić kilka słów o idiotach faktycznie bojkotujących, ale sobie daruję.

moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot

Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

Pendragon edytował/a post 21-02-2014 o godz. 08:24.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 08:31
Marcellus Marcellus is offline
Junior

Miejscowość: Puławy
Standardowy

To Ja podbijam bojkot i Ciechany dziś i jutro będę pił
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 08:34
Fotka Użytkownika: Petitpierre
Petitpierre Petitpierre is offline
Senior

Miejscowość: Gród bogaty
Standardowy

W knajpie Karczma Wacławówka (nazewnictwo ze wszechmiar polskie i narodowe, wręcz nacjonalistyczne, bo przecież "ł" i "ó") serwuje się potrawy również polskie i narodowe-jak schabowy z kością na kapuście, i leją tam również Ciechany. I tak było odkąd tam czasem zapraszam czy to Rodziców czy Żonę, więc jakby wcześniej, dużo, dużo wcześniej, zanim odbyło się inkryminowane spotkanie w Ciechanowie.

Łączenie produktów z ideologią jest bardzo szkodliwe, produkt ma się obronić smakiem. A właśnie do tego schabowego tak się złożyło, że idealnie pasowało piwo Ciechan Wyborne. Ze smakiem. I do tej pory w knajpie nikt nie powiesił ani baneru którejś grupy kibiców ani "Narodowego Rzeszowa".

Petitpierre edytował/a post 21-02-2014 o godz. 08:38.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 08:56
emes emes is offline
Nadszyszkownik Chmielowy

Standardowy

Widzę. że pojawiły się nowe smaki piwa, nacjonalizm, gender i lewicowość
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:03
Marcellus Marcellus is offline
Junior

Miejscowość: Puławy
Standardowy

Tak jest, piwa pełne faszyzmu
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:08
Fotka Użytkownika: VanPurRz
VanPurRz VanPurRz is offline
Senior

Standardowy

Czasem jak widać potrzebne są takie dyskusje bo dzięku nim prawica forumowa ma możliwość pokazania swojego prawdziwego oblicza (a raczej mordy) - wyzywanie (lemingi, idioci, abstrahując od kto tu kim naprawdę jest) każdego kto ośmiela się mieć poglądy inne od prawicowych a co gorsza jeszcze działa zgodnie z nimi (bojkoty złodziejskich firm typu reserved, tak swoją drogą nad ograniczeniem procederu stosowanego przez takie firmy pracują już w Europie bo jest to proceder przez który państwa nie moga prowwadzić racjonalnej polityki podatkowo-budżetowej).
Ja się nie będę zniżał to prawicowych norm dyskusji, delikatnie tylko przypomnę, że
a) popieranie narodowców równa się popieraniu ich poglądów które niejednokrotnie prowadziły do wojen, zbrodni wojennych, ludobójstwa, obozów zagłady, czystek etnicznych czy w "najlepszym" razie gett ławkowych, rozbijania szyb w "niepolskich" sklepach i dyskryminacji ludzi o poglądach choćby milimetr odstających od ichniejszych
b) za chłopcami w garniturach stoją setki ogolonych łysych osiłków z kijami bejzbolowymi gotowych bić każdego kto poglądy ma inne. I jestem pewien, że dotyczyło by (po objęciu władzy przez narodowców) jakieś 80% tego forum.

Ja w dupie mam czy bojkot ma wymiar ekonomiczny bo w kraju nad Wisłą pewnie nie. Ale gdybym nie bojkotwał firm które doprowadzają do ruiny Panstwo , przez które nie ma pieniędzy na szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale itp. gdybym nie bojkotował firm wyzyskujących ludzi, gdybym nie bojkotwał firm które popierają chore narodowe, szowinistyczne i groźne idee to po prostu nie mógł bym patrzeć w lustro.
Bo chcę lepszego świata dla moich dzieci a nie świata podzielonego przez nacjonalizmy i sprowadzonego do zysku jako jedynej wartości kosztem życia ludzi i spoleczeństwa.

Nie da się oczywiście rozwinąć w krótkim poście tematu ale naprawdę warto sobie przypomnieć historię czym są ruchy narodowe/nacjonalistyczne. A daleko sięgać nie trzeba bo czystki etniczne w imię tych idei całkiem niedawno prowadzono na Bałkanach, a trwają ciągle w Afryce chociażby. Zresztą w Polsce też na porządku dziennym są działania chłopców narodowców (chociażby próba spalenia czeczeńskiej rodziny w Białymstoku)

Głos Żydokomuny dla Ciebie narodowy kołtunie (kto się poczuje ten się poczuje

"Kołtun pod rękę bierze kołtuna:
– Wódki na kredyt nie chce dać sklep!
– Żydokomuna! Żydokomuna!
Huzia panowie! Kija – i w łeb! "
Jan Brzechwa (1937)

O narodowych "bohaterach" Tadeusz Hollender (1937)

Ulicami idą chłopcy
i śpiewają bycze pieśni,
żeby Polskę wszyscy obcy
opuścili jak najwcześniej. [...]
To z żydowską walczą hydrą,
narodowych chłopców szyki,
jak Żyd zbroi, to mu wydrą
podłe ślepia scyzorykiem. [...]
Oni - polscy bohaterzy,
politycy, świetni mówcy,
kwiat młodzieży w ONR-ze
piękni chłopcy, dziarscy chłopcy,
dzielni chłopcy faszystowscy.
Stare 21-02-2014, 09:30
Fotka Użytkownika: fidoangel
fidoangel fidoangel is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Zyguś, otrząśnij się

http://www.youtube.com/watch?v=I_tDECMVy6s

Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
Sprawdź >>>Przewodnik<<<
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:36
Fotka Użytkownika: leona
leona leona is offline
PremiumUżytkownik

Miejscowość: chwilowo (!) Kraków
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
Bo nie są u władzy. Ale gdyby tylko taki Zawisza się do niej dorwał, szybko część osób na tym forum i nie tylko przestałaby być "zgodna z prawem".

[...]
Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
[...]
b) za chłopcami w garniturach stoją setki ogolonych łysych osiłków z kijami bejzbolowymi gotowych bić każdego kto poglądy ma inne. I jestem pewien, że dotyczyło by (po objęciu władzy przez narodowców) jakieś 80% tego forum.

[...]
Panowie fakty proszę!
Zawisza i inni "narodowcy" byli u władzy wielokrotnie w ostatnich 25 latach i nie przypominam sobie aby wprowadzono wówczas jakieś normy prawne mające na celu "dyscyplinować" społeczeństwo. Paradoksalnie takie postępowanie jest typowe dla obozu oświecenia i tolerancji, który przeforsował pomysły karania za tzw. mowę nienawiści, którą jest nazwanie Murzyna Murzynem ale łysego osiłka, faszystowskim chujem już nie.

VanPurRz a tobie to dziwię się za każdym razem kiedy piszesz o ksenofobach, zagrożeniu nimi i koniecznym braku tolerancji dla takich zachowań. Zwłaszcza kiedy jadę przez Łódź i widzę napisy o żydowskich kurwach z ŁKS.

Władza, która nie istnieje dla wolności, nie jest władzą, tylko przemocą - J. Acton

Robienie własnego piwa to fun, picie własnego to już lekka megalomania - Seta :D
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:36
jaw7 jaw7 is offline
Senior

Standardowy

to co napisał VanPurRz to jakaś żenada,facet kompletnie odjechał
TO JEST PORTAL PIWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dosyć propagandy lewicowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:39
Senior

Standardowy

Ktoś tu propaguje lewicę?
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:44
Senior

Standardowy

Silnik niszczarki postów już się grzeje
Stare 21-02-2014, 09:48
Fotka Użytkownika: iron
iron iron is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa - wioska rybacka
Standardowy

Tak sobie myślę, że Marek sam się prosił o takie komentarze.

Fakt - że dając swoje nazwisko w nazwie firmy stał się poniekąd osobą publiczną.

Moim zdaniem, jak się "robi biznes" powinno się dla swojego dobra trzymać jak najdalej od polityki, zarówno tej czynnej jak i biernej - dla własnego dobra.

No ale wbrew temu co niektórzy zapewne sądzą, to wolny kraj i każdy może robić to co chce (oczywiście w granicach prawa).
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:49
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is offline
Senior

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

Jeżeli ktoś widzi faszyzm tylko na prawicy, a nie chce go dostrzec po lewej stronie, to jest dla mnie idiotą. Kwestia tylko czy idiotą pożytecznym czy sprzedajnym. Nie mam nic do sympatyków lewicy, niektóre kwestie są nawet zbieżne z moimi, ale kłamstwu na temat umiejscowienia po faszyzmu mówię stanowcze nie.

moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot

Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

Pendragon edytował/a post 21-02-2014 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2014, 09:55
Senior

Standardowy

Iron, gdzie ty kurde politykę zobaczyłeś?

Kuźwa, panie Marku, niech Pan bardzo uważa gdzie chodzi na zakupy. Pójście do Tesco czy Biedronki to wspieranie kapitalistów zachodnich. Z drugiej strony wizyta w Almie czy Piotrze i Pawle to nacjonalizm. Chyba najlepiej zamawiać zakupy telefonicznie z osiedlowego spożywczaka. Choć wtedy też trzeba uważać na polityczne podteksty (np. nie kupować produktów bojkotowanych przez łódzkie lokale).
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie