Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Bazyliańska 20 (Targówek / Bródno)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • salvit
    Member
    • 12-2010
    • 81

    Warszawa, Bazyliańska 20 (Targówek / Bródno)

    Witam
    Być może będziemy mieli pierwszy sklep na Targówku z fajnymi piwami.Zależy to tylko od nas piwoszy. Właściciel sklepu znajdującego się na ul.Bazyliańska 20 sprowadza nawet piwa na zamówienie!. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem i ma zamiar zmienić asortyment piw, które ma zamiar sprzedawać ( do tej pory sprzedawał tylko takie piwa jakie można dostać wszędzie).Na dzień dzisiejszy oprócz "koncerniaków" można tam kupić piwa z browarów :Ciechan,Grybów,Kormoran,Łomża,Konstancin, Racibórz i Perła.Właściciel chce znacznie rozszerzyć ofertę i sam pyta się klientów co ma sprowadzić!!!.Ponieważ jest to sklep 100m od mojego miejsca zamieszkania chciałbym, aby był dobrze zaopatrzony i dlatego polecam wszystkim piwoszom!( nie będę musiał jeździć po piwo na Żoliborz). Jeżeli będzie nas dużo sklep będzie miał duży wybór i przystępne ceny!.....
    Bliższe umiejscowienie sklepu: znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Bazyliańska,Kondratowicza i Rembielińskiej, pod Żabką, obok piekarni szwajcarskiej i pralni...zejście po schodkach.
    Pozdrawiam i NA ZDROWIE!
    P.s.Jeżeli zawitacie do tego sklepu i będzie właściciel to powiedzcie proszę, że znacie ten sklep dzięki forum Browar Biz!
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    #2
    Byłem tam parę miesięcy temu i pamiętam, że był tylko Ciechan Wyborny i Mocny ale było to jakoś zaraz po otwarciu sklepu. Cieszy, że sklep idzie w dobrym kierunku, też mam do niego blisko i pewnie będę czasem odwiedzał, szczególnie że jeśli dobrze pamiętam to sklep jest całodobowy - będzie opcja awaryjna jeśli kiedyś czegoś zabraknie.
    Last edited by Tapir; 16-04-2011, 22:38.
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • szefunio
      Senior
      • 01-2007
      • 481

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika salvit Wyświetlenie odpowiedzi
      Być może będziemy mieli pierwszy sklep na Targówku z fajnymi piwami.
      Te fajne piwa są dostępne od kilku lat w wielu innych sklepach na Targówku.
      Robię to co lubię - produkuję piwo.

      Comment

      • Tapir
        Senior
        • 10-2009
        • 730

        #4
        Podaj mi proszę adresy sklepów gdzie znajdę Grybów i Racibórz bo widać jakiś nieuświadomiony jestem.
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • salvit
          Member
          • 12-2010
          • 81

          #5
          Również poproszę adresy sklepów na Targówku, gdzie można kupić Grybów,Racibórz, czy Kormoran.
          Pozdrawiam

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            To nie jest temat na takie pytania i na odpowiedzi na nie - ten dotyczy konkretnego sklepu i proszę się jego trzymać.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Tapir
              Senior
              • 10-2009
              • 730

              #7
              Przepraszam, po prostu mam wątpliwości czy faktycznie mieszkam w dzielnicy piwem regionalnym płynącej.

              Do sklepu zajrzałem dzisiaj. Piw z poszczególnych browarów może nie jest jeszcze dużo ale niedługo mają dojeżdżać następne.
              Właściciel pozytywnie nastawiony do nowych piw, miał już nawet gdzieś zanotowane kolejne browary do sprowadzenia.
              Przykładowe ceny:
              Mazowieckie Pasteryzowane i Starodawne - ok 2,70zł
              Porter Warmiński - 6,90zł
              Grybów w okolicach 3zł
              Last edited by Tapir; 18-04-2011, 21:43.
              Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

              Comment

              • Tapir
                Senior
                • 10-2009
                • 730

                #8
                Pojawił się Magnus w kilku odmianach, jest też Lubuskie (2,75zł).
                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                Comment

                • salvit
                  Member
                  • 12-2010
                  • 81

                  #9
                  Dziś widziałem Gniewosza i piwo z browaru Sulimar - Cornelius premium lager za 4.10 zł

                  Comment

                  • Mixxer
                    Junior
                    • 06-2014
                    • 1

                    #10
                    Witam

                    Podbiję ten temat, ponieważ w rejonie Targówka na prawdę ciężko o dobry wybór piwa, a ten sklep wybija się zdecydowanie na plus.

                    W ostatnich kilku miesiącach regularnie pojawiają się Pinty (ceny 6-7,5), AleBrowar (około 8zł), szeroki wybór Dionizosa jak i spory wybór czeskich - łącznie 3 lodówki.

                    Jak na tę część Warszawy polecam.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎