Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zaopatrujecie się w surowce?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amorph
    PremiumUżytkownik
    • 06-2014
    • 89

    Gdzie zaopatrujecie się w surowce?

    Swoje surowce na pierwsze 2 warki zakupiłem w BA ale widzę, że są tańsze sklepy internetowe. Tylko czy cena nie odbije się na jakości? Zestaw startowy z BA najbardziej mi się podobał mimo że był sporo droższy od innych. Polećcie jakieś inne sklepy i napiszcie jakie macie z nimi doświadczenia (jakość surowców, opakowania, kontakt, czas realizacji).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Jest sporo sklepów. Każdy wybiera co mu pasuje. Niektórzy wybierają takie, w których mogą odebrać osobiście nie ponosząc kosztów wysyłki, inni wybierają takie gdzie koszt wysyłki jest optymalny. Funkcjonuje też porównywarka sklepów oraz system wymiany drożdży.
    Ja nie miałem nigdy problemów z Centrum Piwowarstwa i AleBrowar, choć korzystałem z wszystkich sklepów.

    Comment

    • amorph
      PremiumUżytkownik
      • 06-2014
      • 89

      #3
      Dzieki za te linki! Porownywarka fajna sprawa. Kiedy ja dojde do opcji wymiany drożdży. Masakra! Żałuję że tak późno zainteresowałem sie piwowarstwem domowym. Od paru lat kupowałem dobre piwa unikając koncernówek. Mam nadzieje że nic nie schrzaniłem podczas mojego warzenia i za pare tygodni będe miał co pić :-).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19165

        #4
        HomeBeer.pl z regionu też jest OK. Mają możliwość odbioru na trasie Lublin - Kraśnik, po uzgodnieniu z obsługą.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎